Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN Tatry 2015, Štrbské Pleso 26.9.-3.10.2015

Poslední aktualizace03.10.2015 13:57:09, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
11IMKrnan TomasCAN244007,048,5232352528109,4
28IMLangner LadislavCZE23580TŽ Třinec7,046,02246724551010,3
32FMMarek MatyášU18CZE23980MŠA Interchess6,549,5225742414204,4
44FMVojta TomášCZE23760TJ Spartak Vlašim6,547,5222542372101,1
53IMPčola PavolSVK23830Šachy REINTER n.o. Humenné6,547,0227852432106,1
618FMČertek PavelSVK22640ŠK Slovan Bratislava6,546,52218423732026,0
715IMLanč AloisS60SVK22900Lokomotíva Trnava6,546,02255523981013,6
813FMMalík JanCZE23010ŠK Slavoj Poruba6,546,0218342331208,6
917IMKernazhitsky LeonidS60UKR226506,543,5219942340109,4
1036FMMatras OndřejCZE21870TJ Sokol Praha-Vršovice6,541,52146522912025,6
116FMZambo ZoltanHUN236506,541,021375227710-6,8
1240Pultorak JanU15POL217006,047,023274241240115,6
1312Szotkowski JakubU18CZE23280TŽ Třinec6,047,02263523742011,4
1430FMVrána FrantišekCZE22040ŠK Staré Město6,046,5218642256109,1
1542Demeter PeterS60SVK21650Šachový klub Sabinov6,045,52214522952033,2
1624Škreňo VladimírSVK22380Šachy REINTER n.o. Humenné6,045,02200322752013,4
1720FMRückschloss KarolS60SVK22580ŠK Slovan Bratislava6,045,0217652284206,8
1833Kostelný JozefSVK21980TJ Mladosť Žilina6,044,02199622772021,8
1927FMBartoš JanCZE22220Unichess6,043,5213842245206,2
2022IMBorsos BogdanUKR224306,043,521354223410-0,4
219FMMotúz KarolSVK23430ŠKŠ Dubnica n/V6,043,521205221120-22,4
2225WGMSikorová OlgawCZE22280TŽ Třinec6,043,020884220520-4,8
2334Haring ViktorU15SVK21890ŠK Junior CVČ Banská Bystrica6,043,0207762190401,6
2419Švaňa PeterSVK22620MKŠS ŠK Kysucké Nové Mesto6,040,021095221520-9,2
2538Sorkovský MiroslavSVK21760ŠK Junior CVČ Banská Bystrica6,039,020395214520-5,4
2663Dostál RadimCZE20770ŠK Slavoj Poruba6,037,0198752078203,4
2729Sikora JanCZE22190TŽ Třinec5,546,02208322612011,4
2816Reza WojciechPOL227205,546,021943222720-8,4
295IMVyskočil NeklanCZE23700ŠK Duras BVK5,545,522234228010-9,3
3043WFMMotyčáková MonikawSVK21500Liptovská šachová škola5,545,52205422352024,4
3158Danada TomášSVK21070ŠK Nafta Gbely5,545,52175322022027,2
3210IMMaslík MiroslavSVK23330Šk Trenčín5,545,022095226610-6,6
3323Jossien RemyFRA224005,544,0218642232200,8
3428Jozefek MichalSVK22200ŠK Osuské5,543,521333219520-4,2
3532IMVolodin ViktorRUS219805,543,521215218210-0,9
3656Bargel MartinCZE21190TJ Neratovice5,543,02164522032022,8
3726FMRamík ZdeněkCZE22230Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,542,520903216020-13,4
3849FMKlemanič EmilSVK21310TJ Slávia Košice5,542,02163422602028,2
3965Plašil PetrCZE20670Sokol Praha-Kobylisy5,542,02096521442019,0
4066Loskot PetrCZE20650Sokol Tábor5,542,02056521072011,2
4147Šplíchal StanislavCZE21380TJ Ostrava5,540,5208732137202,2
427IMPetrán PeterS60SVK23600ŠK Slovan Bratislava5,540,520734213710-20,9
4361Lukáč RomanSVK20840Lokomotíva Trnava5,540,52071421142010,0
4470Gettler DanielS60SVK20510Slávia STU Bratislava5,540,02066420972014,4
45123Hyll JánSVK19070ŠK Medea Martin – Žabokreky5,538,02082321512057,6
46121Kopeček IvanS60CZE19170Moravská Slavia Brno5,537,52064421032043,4
4796Svrček MartinSVK19840MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto5,535,5197252022209,8
4845Kula DominikU18CZE21500MŠA Interchess5,047,52278322834062,8
4959Kumala AleksanderPOL210205,045,52208321992025,2
5073Nemšák DenisSVK20490ŠK Doprastav Bratislava5,044,02188322032034,0
5131FMJablonický MartinU18SVK22020ŠK Osuské5,043,521484215120-9,0
5254Kukučka MatejSVK21250ŠK Sparta Považská Bystrica5,043,5213932133204,8
5311FMVojtek VladimírSVK23320ŠKŠ Dubnica n/V5,043,521354216520-37,6
5472Hladík LumírCZE20490Viktorie Bohumín5,042,5206242056204,6
5535FMKolesár MilanSVK21870ŠK STRELEC Devínska Nová Ves5,042,021133214020-10,4
5662FMMikuláš DušanS60SLOSVK20790ŠK Slovan Bratislava5,042,020534205420-2,6
5741Prívara IgorS60SVK21670ŠK Slovan Bratislava5,041,5220352188205,0
5876Šturc JánS60SLOSVK20440ŠK Slovan Bratislava5,041,52097421352010,6
5914Zvarik MartinSVK22960TJ Mladosť Žilina5,041,020964210820-36,0
6044Haring FilipU15SVK21500ŠK Junior CVČ Banská Bystrica5,041,020623208840-28,8
6188Domanski LukaszU15POL200205,040,52176321784080,0
6291Lintner Igor ml.U15SVK19980KŠN Bratislava5,040,02143321424066,8
6385Štaffen RichardSVK20140TJ Mladosť Žilina5,040,019714197820-6,2
6484IMChubar VladimirS60UKR201605,040,019713198910-3,0
6521Steiner BrunoAUT224705,039,520634205420-33,4
66111Profant JánSVK19480ŠK Važec5,039,51998519782010,4
67160Pelowski ZdzislawPOL17550UKS "Wda" Lipusz5,039,51987319842046,4
68110Očko MartinU18SVK19480ŠK Osuské5,039,02040420424040,8
6939WFMMiturová MagdalénawCZE21730Slavoj Český Těšín5,039,020083202220-31,4
7082Kovacs JozefSVK20200ŠK Čebovce5,039,019944201020-4,2
7181Perička TomášSVK20230ŠK Osuské5,039,0199242028202,0
7255Mičiak MarošSVK21250MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto5,039,019734200120-27,8
7367Paulovič MartinCZE20630Sokol Praha-Kobylisy5,038,0209042098208,0
74104Stonawski IgorCZE19690Slavoj Český Těšín5,038,02058420582021,8
7560Czajkowski RyszardPOL209705,038,019825199820-20,6
7693Žemlička VítCZE19930Sokol Praha-Kobylisy5,037,52042320472013,6
7789Ziogas ModestasLTU200205,037,5201452026206,0
7899Mosný JaroslavSVK19760Lokomotíva Trnava5,037,019224193720-7,4
7997Mandák MiroslavS60SVK19800ŠK Krasňany5,036,5199431998205,2
8074Špik PeterSVK20480Slovan Duslo Šaľa5,036,519274194920-23,0
81148Pofelski AndrzejPOL181005,036,51906319192023,8
8290Valkovič TomášSVK20000ŠK Doprastav Bratislava5,036,019614197540-8,8
83122Vermelle FlorentFRA191505,036,0193341949208,6
84180Kurcaba LukaszPOL16720UKS "Wda" Lipusz5,035,51955320092052,0
8575Brylowski MarianPOL20440UKS "Wda" Lipusz5,035,0205142046403,2
8650Bednár JánSVK21290ŠK Doprastav Bratislava5,034,519534197120-33,2
8771Bakalár JánS60SVK20490TJ SLOVAN Rajecké Teplice5,034,019073193620-25,8
8851FMHrbolka LadislavCZE21280CHESS MOST4,546,02232322382024,0
89102Zmarzly AleksandrawPOL197304,545,02169321332036,0
9037Michalička MilanSVK21850ŠK Junior CVČ Banská Bystrica4,543,520883206720-26,6
9164Vrchotka JosefS60CZE20760ŠK Teplice4,542,5208122073203,0
9248Kovaľ AntonSVK21370BŠK Bardejov4,542,021084208520-12,2
93105Beluš BenjamínSVK19620KdV Kežmarok4,541,52086320822015,8
94132Faivre JoannFRA188504,540,52067320244062,4
95107Milcová ZuzanawSVK19600ŠK Medea Martin – Žabokreky4,540,5203321994206,2
96119Němcová KarinU15wCZE19260SK OAZA Praha4,540,02081121164083,2
9780Jurčišin ImrichSVK20320TJ Slávia Košice4,540,0204042033201,8
9846Nicolini AlexanderSVK21420Lokomotíva Trnava4,539,520623208320-10,8
9953Jablonický FrantišekS60SVK21280Trnavská šachová škola, o.z.4,539,520033209120-5,2
10083Vojtko MarekSVK20190TJ Slávia Košice4,539,519904196120-13,2
101100CMTyda KrzysztofPOL197304,539,0205542004207,8
10269Michalčák LubomírCZE20560ŠO TJ Zašová4,539,019683195420-24,8
10395Hurtak OttoCZE19870Tj Bohemians Praha4,538,0203731999203,4
104118Bříza JiříS60CZE19310Tatra Kopřivnice4,538,019294190120-8,8
105142Komloši FrantišekSVK18190ŠK Vráble4,537,52006419442025,2
106103Šošovička JakubU15SVK19700ŠK Strelec Devínska Nová Ves4,537,518523183240-60,8
107129Sáňková StellaU15wSVK18960ŠK GARDE CVČ Detva4,537,01968319324016,4
10898Muzikář JanCZE19800ŠK Český Krumlov4,537,019322190320-16,6
109177Šilon MiroslavSVK16860Kdv Kežmarok4,536,51939319392031,2
110101Gajdošík AndrejSVK19730TJ Mladosť Žilina4,536,519104188720-19,6
111114Pálka MiroslavSVK19360ŠK Senica4,535,520244193420-1,2
112106Pereszlényi GejzaS60SVK19620Nitriansky šachový klub Nitra4,535,519464190920-10,2
11368Hujo JozefS60SVK20620ŠK Zemplín Michalovce4,535,519333191120-33,0
114195Szotkowski DavidU15CZE15950MŠA Interchess4,535,519134189540114,4
115115Ölvecký JaroslavS60SVK19360ŠK Apollo Slovnaft Bratislava4,535,019603191920-2,6
116158Kopnická HenrietawSVK17760TJ Slávia Košice4,534,0183941803202,8
11787Blumelova ZdenkawCZE20040Slavia Kroměříž4,533,018973187820-30,0
11894Doucha LudvíkS60DEN19920Lokomotíva Trnava4,533,018484182120-37,8
11992Socha JaromirCZE199504,533,017114195420-12,6
120217Kukan MichalSVK01000ŠK STRELEC Devínska Nová Ves4,532,5184331816
121168Voříšek JakubU15CZE17190TJ Spartak Vlašim4,532,01861418164042,0
122138Fejtek PetrCZE18410ŠK Kladno4,532,018443180720-7,4
123175Kostolanský SebastiánU15SLOSVK16900ŠK Slovan Bratislava4,532,01762417084010,8
124124Brunel JulienFRA190404,040,02111320202023,6
125112Kopnický FrantišekSVK19420ŠK TJLŠ VD Poprad4,039,0202931938200,0
126170Karczynski LechPOL17020UKS "Wda" Lipusz4,038,51981318772035,4
127108Jecha PetrCZE195902222 ŠK Polabiny4,038,020301193920-3,0
128117Vágner LadislavS60CZE19330TJ Studénka4,037,5205331970209,4
129134Jelenčiak JozefSVK18660ŠK Doprastav Bratislava4,037,519153183620-8,2
130139Farkaš VladimírS60SVK18380ŠK Apollo Slovnaft Bratislava4,037,02009319252018,6
131153Hovan JozefS60SVK17940TJ Slávia Košice4,037,02008419002022,0
132120Paur DušanSVK19200ŠK Višňové4,037,019423186220-12,4
133130Kočí LadislavS60CZE18870TJ ŠK DUE POP Uničov4,037,019023183020-12,6
134157Hagara EduardS60SVK17770KdV Kežmarok4,036,518423180420-0,4
135127Stonawski WitoldCZE18990Slavoj Český Těšín4,036,019553186640-11,6
136116Hanzlúvka PeterSVK19350Šk Osuské4,036,019533192120-6,2
137154Hradský AlešCZE17930Sportovní klub Prostějov4,036,01935318552012,8
138143Malinovský JozefS60SVK18160ŠK Sparta Považská Bystrica4,036,019074181920-3,2
139164Klanica AntonS60SVK17390Lokomotíva Trnava4,035,51932218162018,8
140149Houdek DanielCZE18090Tj Spartak Vlašim4,035,5192431829205,4
141162Mikuš PeterS60SVK17460ŠK Trenčín4,035,01927418412016,8
142113Kebis MilošS60SVK19410ŠK Krasňany4,034,519454186420-17,8
143133Vodila Martin BotondU15HUN188504,034,519423185040-10,0
144145Munk ĽubomírS60SLOSVK18150ŠK Slovan Bratislava4,034,518764178320-6,4
145165Andrzejewski KonradPOL17360UKS "Wda" Lipusz4,034,51872417884020,4
14657Jánoš IvanSVK21130KŠ Pezinok4,034,019753188620-44,2
147137Veštúr RastislavSVK18480Kdv Kežmarok4,034,019212183140-5,6
148171Nowak MarekPOL170004,034,01817317804015,2
149125Talpa PavelCZE19020ŠK ERA Poštovní spořitelna4,033,518993183020-16,6
15079Capák ŠtefanSVK20340ŠK Sparta Považská Bystrica4,033,518951183320-47,0
151128Žáčik AntonSVK18990KŠ Pezinok4,033,518863179920-21,0
152136Mikulášek ViktorS60SVK18530ŠK Krasňany4,033,518152172520-27,0
153141Nahalka JanSVK18210ŠK Kriváň L. Ondrašová4,033,518122173020-19,6
154147Diviak RudolfSVK18110ŠK Osuské4,033,0196331828206,8
155186Cabanová KristínaU15wSVK16430ŠK GARDE CVČ Detva4,033,01893318014065,6
156178Cebo VladimírSVK16800ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,033,01859318372015,4
157179Just JozefS60SVK16730ŠK Apollo Slovnaft Bratislava4,033,0184531812206,2
158155Bračok ŠtefanSVK17880ŠKM Liptovský Hrádok4,033,0179131823209,2
159214Mandovec AntonínCZE01615ŠK KDJS Sedlčany4,032,0175721696
160182Beňo MilanS60SVK16670ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,031,0179721782207,8
161188Ležák PetrCZE16370Spartak Adamov4,030,51817218002015,6
162194Cíbiková Sofia AnnaU15wSVK15950ŠK GARDE CVČ Detva4,029,01727317684032,8
163208Rybka ŠimonU15SVK14320Šk Tjlš Vd Poprad4,029,0168041748405,2
164197Petráško JozefS60SVK15790ŠO KTK Liptovský Mikuláš4,028,016704174020-8,6
165196Slivka VasilSVK15900Slávia PU Prešov4,028,016383175720-5,2
166205Dubnička FerdinandS60SVK14610ŠKŠ Dubnica n/V4,027,01724416302032,6
167135Paulovič MilanS60CZE18550TJ Praga Praha3,537,518972185420-1,6
168189Neumann FilipU15CZE16210ŠK Slavia Orlová3,537,01930319084088,4
16978Krča MilanS60CZE20390ŠK Staré Město3,537,019161181620-53,2
170146Eremiáš IgorSVK18140AŠK Nitra3,536,5194821849204,6
171140Szuhai Beata BarbaraU18wHUN183303,535,0188321821400,4
17286Goga FrantišekS60SVK20120ŠK Doprastav Bratislava3,534,518012170320-69,8
173169Halasz MichalS60SVK17030Sk Doprastav Bratislava3,534,01871317542011,0
174152Chrenko PeterS60SVK17980ŠK Apollo Slovnaft Bratislava3,533,018093168320-26,6
175131Nadzamová SofiaU15wSVK18860TJ Slávia Košice3,532,517802166340-95,2
176156Mesároš JánS60SVK17780ŠK Levice3,532,517350162920-36,4
177161Ihnát Marek ml.U15SVK17490ŠK Zemplín Michalovce3,532,017573164140-51,6
178163Dobrowolski HenrykS60POL174203,531,518313169020-12,2
179187Král LadislavS60CZE16400ŠK Týn nad Vltavou3,531,0177011697202,2
180167Bíža MiroslavS60CZE17260Tatra Kopřivnice3,530,518043168320-12,8
181166Lukáč PeterSVK17290Šachový klub Dúbravan3,530,517553165220-16,8
182201Dorau ZygmuntPOL151303,530,5166431540408,4
183172Antal ĽubomírSVK16980Kdv Kežmarok3,530,0171031687401,6
184191Hrivnáková AnnaS60wSVK16050Individuálny člen3,530,016182158620-16,0
185151Šajtlava IgorS60SVK18070ŠK Hermes Beluša3,529,516661158920-50,8
186202Nadzamová ViktóriaU15wSVK15000TJ Slávia Košice3,529,01744216494061,2
187199Bobro JánU15SVK15440ŠK GARDE CVČ Detva3,528,01773316744052,4
188213Caban MichalU15SVK12650ŠK GARDE CVČ Detva3,523,51615215164086,4
189126Škápiková ĽubicawSVK19020ŠK Senica3,036,518332173220-40,6
190159Ďurovka ŠtefanS60SLOSVK17740ŠK Slovan Bratislava3,035,518503174420-5,8
191150Němcová KamilaU15wCZE18090SK OAZA Praha3,035,018512173240-36,4
192174Paulička IvanS60SLOSVK16930ŠK Slovan Bratislava3,034,518583166920-5,4
193185Beňová ZitaS60wSLOSVK16540ŠK Slovan Bratislava3,034,518171165320-2,0
194109Száraz VojtechS60SVK19510TJ SO Lokomotíva Šurany3,033,517762163120-72,8
195190Nagy EdmundSLOSVK16140ŠK Slovan Bratislava3,031,5179531630200,8
196181Jurčo JánSVK16690ŠK Važec3,031,018192179020-13,2
197203Ihnát Marek st.SVK14980ŠK Zemplín Michalovce3,031,01801216642030,6
198206Vencálek JaroslavCZE14510Sokol Nové Veselí3,031,016543169040-4,8
199183Marček JánS60SVK16670ŠK Domu kultúry Ružinov3,029,017293162420-28,2
200144Volek JánSVK18160ŠK Domu Kultúry Ružinov3,029,016482148120-68,2
201192Marková KristýnaU15wCZE16030MŠA Interchess3,028,517312156840-21,6
202212Hanina MarcelSVK12690Kdv Kežmarok3,028,51662315804041,2
203215Vonglár PeterSVK01413Kdv Kežmarok3,025,0161631540
204173Komloš JánS60SVK16940ŠK Važec2,529,516542145920-55,6
205176Paniez FabienFRA168802,529,018112165540-54,8
206198Andráš AntonSVK15600TJ Slávia Košice2,529,0179421595200,0
207193Bútora FrantišekS60SLOSVK16000ŠK Slovan Bratislava2,529,016452164120-18,2
208211Szotkowski JozefCZE127902,528,51654214704054,8
209204Požár DanielS60SVK14930Sk Slovan Bratislava2,528,014261134020-28,0
210210Bobrová KatarínaU15wSVK13960ŠK GARDE CVČ Detva2,526,51739115484044,8
211219Stonawski KrystianU15CZE01000Slavoj Cesky Tesin2,029,0150211180
212207Pirhala LadislavS60CZE14380Dynamo Dp Ostrava2,028,015531123120-38,2
213200Ziogiene IevawLTU151802,024,514981141040-103,6
214209Fujerik ŠtefanS60SVK14250TJ Slávia Košice2,024,015501140420-22,0
215218Sikorová JanaU15wCZE01000TŽ Třinec1,527,5151201147
21652Brhel JánSVK21280MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto0,037,0000200,0
21777Kotlowski TomaszPOL204100,036,0000200,0
218184Kotlowski MaciejPOL166000,036,0000400,0
216Kopnická KatarínawSVK01403ŠK TJLŠ VD Poprad0,036,0000

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: rating average of the opponents (variabel with parameters)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž