Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 21:55:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XXVIII TORNEIG D'ESCACS COSTA BRAVA OBERT MEMORIAL JOAN GELPÌ
Darrera actualització22.11.2015 01:27:35, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda
T.
Núm.
Nom
Tipus
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Tipus
Elo
Núm.
PGN
1
10
Parayre Soguero Jordi
A
2086
3½
0 - 1
4
Vidal Zamora Alex MK
2422
1
PGN
2
2
Fernandez Garcia Francesc 1
2219
3½
½ - ½
3½
Parals Marce Luis MK
2217
3
PGN
3
4
Balague Canadell Jordi
2198
3
½ - ½
3½
Coronado Iruela Manel
2190
5
PGN
4
17
Salomon Emmanuel Yves
B
1909
3
½ - ½
3
Lopez Burgos Salvador
2113
9
PGN
5
13
De Azua Arpi Rafael
A
2061
3
1 - 0
3
Bou Janoher Ernest
C
1872
20
PGN
6
29
Lara Garcia Josep
C
1823
3
0 - 1
2½
Cano Egea Gerard
2144
8
PGN
7
21
Castellà Margarit Joan Enric
C
1869
2½
0 - 1
2½
Clot Chico Arnau
A
2065
11
PGN
8
6
Castrillon Otero Javier
2169
2
1 - 0
2
Voegeli Max
C
1854
26
PGN
9
12
Barneda Ciurana Jordi
A
2062
2
1 - 0
2
Perolet Perez Miquel
C
1845
27
PGN
10
15
Alarcon Pages Salvador
B
1948
2
1 - 0
2
Riera Mestres Josep
D
1773
38
PGN
11
37
Carmona Robles Carlos
D
1773
2
½ - ½
2
Carramiñana Puig Jordi
B
1937
16
PGN
12
22
Pagés López David
C
1862
2
1 - 0
2
Torrecillas castello Marc
D
1600
45
PGN
13
30
Bonell Gleich Xavier
C
1815
2
0 - 1
2
Barea Garcia Lluis
C
1858
24
PGN
14
36
Gala Martinez Raul
D
1789
1½
½ - ½
1
Llausas Frigola Jordi
C
1814
31
PGN
15
14
Fentes Caceres Daniel
B
1949
1
1 - 0
1
Tardío Gemar Francesc
D
1705
41
PGN
16
19
Ferrer Blanch Francesc
C
1891
1
1 - 0
1
Plaja Janoher Joan
D
1677
44
PGN
17
34
Cano Martinez Felix
D
1794
1
1 - 0
1
Ojeda Diaz Izan
D
1456
46
PGN
18
42
Lorca Sofias Xavier
D
1700
½
1 - 0
½
Jacomet Rodriguez Josep-M.
D
1696
43
PGN
19
23
Vidal Zamora Cristina
C
1859
0
1 - 0
½
Deulofeu Peramarch Enric
D
1797
33
PGN
20
28
Serra Monforte Josep M.
C
1828
0
0 - 1
0
Giralt Toro Julio
C
1813
32
PGN
21
7
Fernandez Gutierrez Miquel
2149
1
0
Sense emparellar
22
18
Pereira Garcia Jose Ramon
C
1898
2
0
Sense emparellar
23
25
Gala Martinez Victor
C
1857
0
0
Sense emparellar
24
35
Vidal Masferrer Maria
D
1791
1
0
Sense emparellar
25
39
Garcia Castany Jose
D
1733
2
0
Sense emparellar
26
40
Heredia Lloveras David
D
1712
1
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Impressió