Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2. rocnik Talent CUP 2008 skupina "A"

Ostatnia aktualizacja strony21.12.2008 22:53:08, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Lista startowa

Nr NazwiskoFedRgKlub/miasto
1
Szotkowski JakubCZE1848TZ Trinec
2
Takacs LaszloSVK1843SK Dunajska Streda
3
Sosovicka MatejSVK1766SK Strelec Devinska Nova
4
Haring ViktorSVK1761SK TH Jun. Banska Bystric
5
Kubik MichaelCZE1699BSS Frydek-Mistek
6
Fuskova MartinaCZE1627SK Stare Mesto
7
Miculka DavidCZE1607TJ Namest N/Oslavou
8
Kula DominikCZE1605BSS Frydek-Mistek
9
Gazikova VeronikaSVK1591Liptovska Sachova Skola
10
Spacek MarcelSVK1571SK Trencin
11
Nytra PetrCZE1565SK Slavia Orlova
12
Kratochvil VitCZE1554TJ Namest N/Oslavou
13
Kubosova HanaCZE1540SK Slavia Orlova
14
Adamciak TomasSVK1505Liptovska Sachova Skola
15
Rydl JiriCZE1501TJ Neratovice
16
Pecinka OndrejCZE1469BSS Frydek-Mistek
17
Konkolova NikolaSVK1433TSC Martin
18
Mackova VeronikaCZE1421SK Praha-Smichov
19
Zemkova KlaraCZE1412BSS Frydek-Mistek
20
Gazik ViktorSVK1387Liptovska Sachova Skola
21
Gyurkovics GergelySVK1369SK Dunajska Streda
22
Bohanesova VendulaCZE1250BSS Frydek-Mistek
23
Capcuch DavidCZE1250BSS Frydek-Mistek
24
Gudelajtis AnnaPOL1250Rodlo Opole
25
Kanak FilipCZE1250BSS Frydek-Mistek
26
Kopica PaulinaPOL1250Rodlo Opole
27
Kowacz AgnieszkaPOL1250JCK MCKis Jaworzno
28
Labinska KingaPOL1250Rodlo Opole
29
Ladicky MilanCZE1250Sokol Postoupky
30
Lorencic LukasCZE1250SK Slavia Orlova
31
Marasek VojtechCZE1250BSS Frydek-Mistek
32
Novak AlexandrCZE1250BSS Frydek-Mistek
33
Pridalova TerezaCZE1250BSS Frydek-Mistek
34
Rydzak LudwikPOL1250Rodlo Opole
35
Scheichenost MichalCZE1250Sokol Postoupky
36
Simcakova JulieCZE1250Sokol Postoupky
37
Werner OlafPOL1250Rodlo Opole
38
Kostka VitCZE1100SK Slavia Orlova
39
Novotny OndrejCZE1100Sokol Bedrichov
40
Skorepa JakubCZE1100Sokol Bedrichov
41
Skorepa TomasCZE1100Sokol Bedrichov
42
Wojcik JanCZE1100SK Slavia Orlova
43
Goc PetrCZE1000SK Spartak Usti n. L.
Advertisement