Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj v rapidŠachu jednotlivcŮ DS Brno OPEN

Poslední aktualizace31.05.2015 11:43:41, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1IMPlát Vojtěch325740CZE2589TŽ Třinec
2FMPůlpán Jakub302759CZE22632222 ŠK Polabiny
3Vařejčko Josef303178CZE2205TJ Sokol Zaječice
4Jedlička Luboš336840CZE2185ŠK Lípa
5Hájek Lukáš322059CZE2110TJ Sokol Zaječice
6Schmalz Michal338257CZE2074Sokol Buštěhrad
7Holásek Pavel319805CZE2070Šachový klub Ústí nad Orlicí
8Chmel Kristián344281CZE2058Sokol Praha-Kobylisy
9Šlosar Jan313246CZE2051ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10Kostroun Petr364908CZE1932Sokol Praha-Kobylisy
11Půlpán David346985CZE1908TJ ŠO Chrudim
12Cach Jakub332933CZE18932222 ŠK Polabiny
13Konrád František312940CZE1887TJ Sokol Zaječice
14Vytáček Martin359424CZE1868Sokol Buštěhrad
15Sucharda David358584CZE1830ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
16Suchomelová Simona348864CZE1818ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
17Chloupek Petr383830CZE1733Sokol Praha-Kobylisy
18Tajovská Martina368482CZE1733Sokol Buštěhrad
19Jun Rudolf376612CZE1688TJ CHS Chotěboř
20Tobišková Petra346195CZE1585ŠK Lípa
21Doležalová Lada350001CZE1565ŠACHklub Tábor
22Tyč MiroslavCZE1528Šachový spolek Železné hory
23Holásek Vít355305CZE1527Šachový klub Ústí nad Orlicí
24Janoušek Petr379964CZE1505NOPO Miřetice
25Kalaidzidis MikisCZE1494Sokol Praha-Kobylisy
26Štěch Pavel367346CZE1491QCC České Budějovice
27Hlaváček Ondřej392197CZE1428ŠK KDJS Sedlčany
28Šimák Roman390887CZE1394TJ Spartak Vlašim
29Žídek Jan374660CZE1393TJ Sokol Zaječice
30Mykiska Vojtěch367265CZE1386ŠK Sokol Vyšehrad
31Pražák Patrik394378CZE1311ŠK Lípa
32Houška František304298CZE1303TJ Štefanydes Polička
33Samková Pavla388262CZE1299TJ Sokol Zaječice
34Kubeš Ivan388254CZE1283TJ Sokol Zaječice
35Palla RomanCZE1279SK OAZA Praha
36Doležal MartinCZE1250ŠK Sokol Vyšehrad
37Suchý Ludvík360244CZE1250Region Panda Rychnov nad Kněžnou
38Ulrich VáclavCZE1122ŠŠPM Lipky HK
39Holásková Markéta392120CZE1072Šachový klub Ústí nad Orlicí
40Báča ZdeněkCZE1000ŠŠPM Lipky HK
41Golka MilanCZE1000nereg.
42Neubauer PetrCZE1000nereg.
43Ranný MichalCZE1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
44Rokoš JiříCZE1000nereg.
45Zeman JiříCZE1000nereg.
46Čermák StanislavCZE1000Region Panda Rychnov nad Kněžnou
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,