Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

11. Pražský šachový festival B - Zlatá Praha OPEN - 11. Prague Chess Festival B

Poslední aktualizace28.06.2015 15:40:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 29

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12
IMKulhánek TomášCZE2340Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.7,051,51808853,5
212
FMPůlpán JakubU20CZE22222222 ŠK Polabiny7,049,01754552,0
34
FMVichnar DavidCZE2329ŠK Sokol Vyšehrad7,048,01777852,5
43
IMKiss PalHUN23356,550,01737455,0
55
IMKolbus DietmarGER23066,549,01722253,5
66
FMNetušil MiloslavCZE2304ŠK Sokol Vyšehrad6,547,51707852,0
710
Postupa PavelCZE2256GROP Praha6,546,01672349,5
89
Hába ZdeněkCZE2258ŠK Gordic Jihlava6,544,01485148,5
91
IMVávra PavelCZE2361ŠK ERA Poštovní spořitelna6,541,51631544,5
1020
Groh JiříS60CZE2046ŠK Sokol Vyšehrad6,540,01346743,0
1114
Anaškin ArsenijU15CZE2190ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar6,048,01708551,5
128
IMPřibyl JosefS60CZE2280ŠK Holdia DP Praha6,046,01657650,5
1313
Jelínek MichalU15CZE2196SK OAZA Praha6,042,01631046,0
1422
Hollan PetrU20CZE2034SK OAZA Praha6,041,51619645,0
1517
Plašil PetrCZE2079Sokol Praha-Kobylisy6,040,51578744,5
1651
Buločkin MartinU15CZE1742Region Panda Rychnov nad Kněžnou5,546,01663449,5
1711
FMGregor JiříCZE2245TJ Neratovice5,544,51648849,0
1833
Naik Rishubh NareshU20IND19175,544,01675148,5
1915
Korsa JindřichCZE2154TJ Tatran Podbořany5,542,51594746,0
2019
Rut VojtěchCZE2065ŠK Sokol Vyšehrad5,541,01470043,0
2121
Beneš PetrCZE2041ŠK Holdia DP Praha5,539,51545142,5
2256
Aubrecht PetrU15CZE1714TJ Bohemians Praha5,539,01615142,0
2342
Černý DavidU15CZE1822TJ Hronov5,538,01557339,0
2427
CMPetras MilanCZE1997Šachový klub Bohnice5,536,51299939,5
2525
Koper ŠtefanS60CZE2017ŠK Mahrla Praha5,535,51483738,5
2626
Kučera TomášCZE2016GROP Praha5,535,01389038,0
2723
Rous FrantišekCZE2031ŠK Holdia DP Praha5,041,51629544,5
2834
Korsa JiříU20CZE1913TJ Bohemians Praha5,040,01541743,5
2916
Hánl FrantišekU20CZE2107Klub šachistů Říčany 19255,039,51619442,0
307
FMHollan MartinU20CZE2283SK OAZA Praha5,038,51580141,5
3128
Janáček JaroslavCZE1993ŠK Mahrla Praha4,545,01658848,0
3218
Wichs JakubCZE2072Šachy Povrly4,543,51613646,5
3346
Vítek JanS60CZE1778TJ Praga Praha4,543,01413446,0
3429
Bonnez FinnDEN19714,542,51633045,5
3550
Pivoňka MichaelU20CZE1752ŠK Praha-Smíchov4,541,51574444,5
3660
Chloupek PetrCZE1693Sokol Praha-Kobylisy4,539,01556641,0
3744
Plicka PetrCZE1801ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.4,539,01331841,5
3836
Stojkovič AndrejaS60CRO18884,538,51287041,5
3941
Zámorský LadislavCZE1822Sportovní klub Kbely4,538,01288841,5
4035
Plchot MiroslavCZE1911TJ Spartak Vrchlabí4,537,51528639,5
4130
Bystrickiy DaniilU15CZE1957ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar4,537,51475641,0
4248
Přibylová SofieU15wCZE1767ŠK PORG Praha4,537,51386040,5
4340
Borůvka RadimCZE1832TJ Sokol Struhařov4,537,51300640,5
4424
Steimar MiroslavS60CZE2027Šachový klub Viktoria Žižkov4,537,01310840,5
4531
Vystrčil MartinU15CZE1947Klub šachistů Říčany 19254,537,01160240,0
4663
Bartoš MiroslavCZE1672TJ SVAH Všebořice4,536,01518637,0
4758
Přibyl ViktorU15CZE1699ŠK PORG Praha4,536,01269239,0
4847
Konvalinka VladislavS60CZE1769TJ Sokol Mělník4,534,51402136,5
4971
Lhotský ZdeněkU15CZE1538SK OAZA Praha4,534,01427636,0
5039
Kalvach LadislavS60CZE1837ŠK Mahrla Praha4,531,01386632,0
5138
Pokorný JanS60CZE1866SK OAZA Praha4,037,01315439,5
5249
Martirosyan AraU15CZE1764ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar4,036,51522539,5
5353
Chaloupka JosefS60CZE1730TJ Praga Praha4,034,51388537,5
5455
Čabart PavelCZE1720ŠK Karlovy Vary4,033,51398335,5
5561
Voršilka JiříCZE1693SK OAZA Praha4,031,01262432,5
5681
Růžička FilipU15CZE1269ŠK PORG Praha4,031,01206233,5
5737
Zimák KarelS60CZE1869ŠK Holdia DP Praha4,029,51271331,5
5874
Havlíček JiříCZE1513Šachový klub Bohnice4,026,51328427,5
5959
Koubová Anna MarieU15wCZE1698ŠK ERA Poštovní spořitelna3,538,01483141,5
6078
Engel TomášU20CZE1363SK OAZA Praha3,538,01326941,0
6162
Růžička VáclavCZE1680DDM Praha 63,535,51469638,5
6272
Mach PetrU15CZE1537Sokol Praha-Kobylisy3,534,51399536,5
6343
Kučera JanCZE1816ŠK Holdia DP Praha3,534,51053936,5
6466
Zedník PetrCZE1643TJ Sokol Praha-Vršovice3,533,51364135,5
6552
Kučera JosefS60CZE1741ŠK Holdia DP Praha3,533,01430835,5
6679
Lhotská AnnaU15wCZE1327SK OAZA Praha3,532,01053534,0
6754
Strakoš TomášS60CZE1730TJ Praga Praha3,531,01060832,0
6876
Hlavina MatoušU15CZE1382Sokol Nebušice3,530,01174631,0
6957
Mokryk RadomyrUKR17033,529,01108130,5
7032
Sargsjan KarenARM19333,040,51560344,0
7173
Kučera TomášS60CZE1529ŠK Holdia DP Praha3,035,51302939,0
7282
Hejsek LukášU15CZE1250TJ Bohemians Praha3,035,01062237,5
7364
Gubin OlegS60CZE1659ŠK Praha-Smíchov3,034,01162636,0
7467
Rousek JanU15CZE1633ŠK ERA Poštovní spořitelna3,032,01402934,0
7570
Záběhlický JiříCZE1562ŠK Český Brod3,032,01257333,5
7677
Husa DanielU15CZE1381ŠK ERA Poštovní spořitelna3,032,01209334,0
7765
Šilhavý JosefS60CZE1645USK Praha3,030,51353631,5
7868
Seidl VladislavS60CZE1581ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.3,029,51349130,5
7986
Palla MarekU15CZE1071SK OAZA Praha2,533,51071035,0
8069
Krieger MiroslavS60CZE1578TJ Praga Praha2,531,01179834,0
8145
Eisenbruk JakubCZE1783Online Aréna2,039,0779742,0
8280
Rous DominikU15CZE1303ŠK PORG Praha2,031,01107432,0
8384
Zubek RudolfS60CZE1155ŠK Praha-Smíchov2,029,51194230,5
8485
Akhedzhak RuslanU15CZE1088ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar1,530,0949832,5
8575
Bára JosefCZE1426GROP Praha1,037,0365940,5
8683
Vávrová JiřinaS60wCZE1167Šachový klub Praha 41,029,01093331,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Sum of the ratings of the opponents (whithout one result)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement