Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ratíškovické šachy

Poslední aktualizace02.05.2015 18:24:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Žitný MichalCZE1700Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.7,025,035,035,00
26Barák DavidCZE1475ŠK Duras BVK6,021,029,525,00
39Petříček LukášCZE1441ŠK Kuřim6,020,030,023,00
45Kříž TomášCZE1477ŠK Kuřim5,519,527,019,75
58Volák ŠimonCZE1475Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,025,035,523,50
62Hvozdovič JanCZE1563ŠK Svornost Rousínovec5,024,535,523,50
73Pavlík VladimírCZE1556ŠK Kuřim5,023,034,022,00
858Kostelecký MichalCZE1000ŠK Hodonín5,022,031,020,00
918Pečenka PetrCZE1210Šachy Zastávka5,022,031,018,00
1016Švejnoha JakubCZE1233ŠK Svornost Rousínovec5,021,030,021,00
117Faja VilémCZE1475Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,020,529,017,00
1212Kůr VojtěchCZE1292Š.K. 1923 Sokol Kyjov5,020,528,519,00
1310Nezval FilipCZE1390Spartak Adamov5,019,027,016,00
1411Skalka TomášCZE1345ŠK Veselí n/M5,018,525,517,00
1545Řezníček AlešCZE1010Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,017,023,014,00
164Martyniuk VladislavCZE1531Makkabi Boskovice4,522,531,519,25
1714Lacina JosefCZE1245ŠK Dubňany o.s.4,522,530,517,00
1813Londin Lukáš VojtěchCZE1265KVASACO Vacenovice4,519,027,515,50
1919Khadash SamuelCZE1198Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,023,028,513,50
2075Vaněk RobinCZE1000ZŠ Milotice4,020,029,014,00
2121Zemánková GabrielaCZE1185Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic4,020,027,512,50
2215Štoudek MichalCZE1244Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,019,528,511,50
2339Chromý Ondřej JakubCZE1043ŠK Svornost Rousínovec4,019,527,512,50
2434Kamenský DavidCZE1066Tatran Poštorná4,019,527,013,50
2576Zemánek DominikCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic4,019,526,014,00
2640Londin Michal KarolCZE1031KVASACO Vacenovice4,019,026,012,00
47Bartoš OliverCZE1000Tatran Poštorná4,019,026,012,00
2837Žaža MartinCZE1061Šachy Zastávka4,019,025,510,50
2980Šišma OndřejCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,018,525,513,75
3023Slatinský OndřejCZE1173Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic4,018,525,512,75
3120Klein JakubCZE1187ŠK Hustopeče4,018,525,512,50
3238Vojtek PavelCZE1056Jezdci Jundrov4,018,026,511,50
3344Němeček RadekCZE1015Tatran Poštorná4,018,026,012,00
3424Vaculík MartinCZE1135ŠK Hustopeče4,017,524,512,75
3531Hlaváček MartinCZE1093TJ Podlužan Prušánky4,017,023,010,00
3659Kotásek PavelCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic4,015,022,010,00
3746Chromý Daniel JanCZE1008ŠK Svornost Rousínovec4,015,020,510,50
3849Bárta AdamCZE1000ŠK ZŠ Brankovice4,013,519,58,50
3930Kabátník MartinCZE1097ŠK ZŠ Brankovice4,013,018,59,00
4029Tomšicová EmílieCZE1098ŠK Veselí n/M3,521,529,012,50
4170Slatinský PatrikCZE1000ZŠ Lužice3,520,028,013,00
4232Klimánek AlešCZE1084KVASACO Vacenovice3,517,024,08,00
4336Bula FilipCZE1064ŠK ZŠ Brankovice3,515,020,58,25
4426Rožnovják VojtěchCZE1108Tatran Poštorná3,514,020,58,50
4535Drašar DavidCZE1065ŠK ZŠ Brankovice3,021,529,510,50
4625Šišma MarekCZE1114Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,020,529,510,50
4764Omelka ŠtěpánCZE1000TJ Podlužan Prušánky3,019,527,510,25
4833Mereda MatějCZE1067Tatran Poštorná3,018,026,07,00
4927Bárta DavidCZE1100ŠK ZŠ Brankovice3,018,025,09,00
5078Šebesta ŠimonCZE1000ŠK Hustopeče3,018,025,08,00
5174Valášek DominikCZE1000ŠK Veselí n/M3,018,024,09,00
5281Šlahůnek MartinCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,017,024,58,00
5361Kuja AdamCZE1000TJ Podlužan Prušánky3,017,023,09,00
5422Boba TomášCZE1175ŠK Svornost Rousínovec3,016,524,57,50
5557Khadash KamilCZE1000ZŠ Kuldova3,016,522,58,00
5672Tomík MatějCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,016,022,07,00
5741Králíková EliškaCZE1028ŠK ZŠ Brankovice3,015,021,07,00
5853Gratcl TomášCZE1000ŠK Hustopeče3,014,520,07,50
5968Rada MartinCZE1000ŠK Hustopeče3,014,519,04,50
6017Kratochvílová LenkaCZE1212Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,014,020,56,50
6128Smetana JonášCZE1100KVASACO Vacenovice3,012,518,54,50
6256Kamenský JeronýmCZE1000ŠK Hustopeče3,012,516,54,50
6355Ingr DominikCZE1000KVASACO Vacenovice2,518,525,05,50
6473Vaculka AlexandrCZE1000KVASACO Vacenovice2,514,520,04,50
6577Šamalík JanCZE1000ŠK Hustopeče2,514,018,54,25
6666Plchová KláraCZE1000Jezdci Jundrov2,510,514,52,50
6760Králík JakubCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,019,526,57,75
6843Řezníček LukášCZE1025Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,018,025,55,50
6967Příkaský JosefCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic2,016,022,55,00
7069Slatinský JakubCZE1000ZŠ Lužice2,016,022,05,50
7171Stehlík VilémCZE1000ŠK Hustopeče2,016,021,04,50
7262Londinová Jasmína MarieCZE1000KVASACO Vacenovice2,015,021,05,00
7350Cabal MartinCZE1000TJ Tatran Poštorná2,014,019,03,50
7448Botek MartinCZE1000KVASACO Vacenovice2,013,519,54,25
7551Chrbolka TomášCZE1000KVASACO Vacenovice2,013,019,03,25
7654Harašta JanCZE1000TJ Tatran Poštorná2,012,517,52,75
7763Mokráš MatějCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic2,012,517,02,50
7842Kalfasová KristýnaCZE1026ŠK ZŠ Brankovice2,011,016,03,00
7982Žaža DavidCZE1000Šachy Zastávka1,515,020,51,50
8065Paulíková KláraCZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,015,021,02,00
8179Šimčík PatrikCZE1000TJ Podlužan Prušánky1,011,517,00,50
8252Fridrichová AlexandraCZE1000ŠK Hustopeče1,010,515,00,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž