Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Beskydská šachová škola -2.turnaj "O šachové království", turnaj mateřských škol

Poslední aktualizace05.06.2015 16:11:45, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2 
12Tauš Zdeněk20091250MŠ Nošovice5,015,015,5
6Osina Jaromír20081100MŠ Myslivečka-Sluníčko5,015,015,5
312Bačáková Kamila2008w1050MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.4,513,513,0
411Zemek Antonín20091100MŠ J.Trnky4,014,016,5
94Řeha Antonín20081000MŠ Sv. Čecha-Sněženka4,014,016,5
64Šigut Ondřej20081250MŠ Kouzelný svět4,013,016,5
73Váca Viktor20091250MŠ J.Trnky4,013,016,0
820Jarotek Oliver20091050MŠ Myslivečka-Sluníčko4,012,016,0
926Vašenka Václav20091050MŠ Třanovského-Pohádka4,012,014,0
1096Židek David20091000MŠ Třanovského-Pohádka4,012,011,0
1195Šopek Filip20081000MŠ Slezská-Skřivánek4,011,013,5
1231Bartečková Denisa2008w1000MŠ Kouzelný svět4,011,012,5
1355Knettig Matyáš20081000MŠ Hornická, Ostrava3,512,518,0
148Surma Šimon20081100MŠ Anenská3,512,516,0
155Klimek Přemysl20081100MŠ Beruška-Olbrachtova3,512,514,0
161Paljus Kamil20081250MŠ K Hájku-Naděje3,511,518,0
1791Vyvial Lukáš20081000MŠ Fr. Čejky-Barvička3,511,015,0
1818Horková Tereza2010w1050MŠ J.Trnky3,510,515,0
1928Šištík Václav20091050MŠ Staré Město3,59,515,0
2037Bůžek Adam20091000MŠ Anenská3,59,513,5
2172Paseka Marián20081000MŠ Beruška-Olbrachtova3,59,012,0
229Toman Petr20091100MŠ Václavovice3,012,016,0
2322Kocián Daniel20091050MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.3,011,016,0
2424Mullerová Rozárka2009w1050MŠ J.Lady-Sněženka3,010,014,5
32Birčák Filip20091000MŠ Myslivečka-Sluníčko3,010,014,5
2640Dorociak David20081000MŠ Třanovského-Pohádka3,010,014,0
54Kroček Václav20101000MŠ Slezská-Skřivánek3,010,014,0
2883Synek Adam20081000MŠ Beruška3,010,013,5
2942Dudek Jan20081000MŠ Happy day, Frýdlant n.O.3,010,013,0
3010Trojak Matěj20091100MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka3,010,012,5
3144Eichová Valerie2009w1000MŠ Beruška3,010,012,0
3268Mohelová Nikol2009w1000MŠ J.Trnky3,09,513,0
3316Gottwald Marek20091050MŠ Staré Město3,09,013,0
3443Dužíková Lucie2009w1000MŠ Sv. Čecha-Sněženka3,08,512,5
3529Banák Andrej20091000MŠ Beruška3,08,012,0
52Juračka Vojtěch20081000MŠ Beruška3,08,012,0
3721Jiráček Dominik20091050MŠ Sv. Čecha-Sněženka3,08,010,5
3864Lištvan Jakub20091000MŠ Slezská-Pastelka3,07,010,5
3969Myslikovjan Jakub20101000MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka3,06,012,5
4013Friedlová Jana2009w1050MŠ J.Trnky2,510,017,0
4134Buchtová Viktorie2010w1000MŠ Václavovice2,59,016,5
4227Řeha Václav20101050MŠ Sv. Čecha-Sněženka2,59,015,5
4367Minarčík Martin20081000MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.2,58,514,5
4417Grešl Tadeáš20101050MŠ Baška2,57,512,0
4541Dowertill Šimon20081000MŠ Sv. Čecha-Sněženka2,57,511,5
4675Polách Ondřej20091000MŠ Fr. Čejky-Barvička2,57,012,0
4759Kučová Valérie2009w1000MŠ Anenská2,57,010,5
4833Bizoňová Marie2008w1000MŠ J.Lady-Sněženka2,56,511,5
4960Kříž Adam20101000MŠ Slezská-Pastelka2,56,012,5
5081Surmová Ema2010w1000MŠ Vyšní Lhoty2,56,011,5
5114Fusek Vojtěch20091050MŠ Staré Město2,55,511,0
5257Kratochvíl Dominik20081000MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.2,08,016,0
5319Janoviak Mirek20091050MŠ Beruška2,08,012,5
5470Novotný Lukáš20101000MŠ Fr. Čejky-Barvička2,08,011,5
5535Budínská Andrea2010w1000MŠ Ke Splavu2,07,513,5
5625Szkandera Matěj20091050MŠ Beruška2,07,014,5
5790Vykoupil Jan20091000MŠ Beruška2,07,012,5
5851Jezerská Amálie2010w1000MŠ Sv. Čecha-Sněženka2,07,011,5
5965Machura Radek20081000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.2,06,513,5
6085Tašner Tobias20091000MŠ Třanovského-Pohádka2,06,512,0
6161Leksa Filip20091000MŠ Ke Splavu2,06,511,0
6279Sarkozi Vincent20091000MŠ Anenská2,06,012,5
6387Vach Nikolas20101000MŠ Beruška2,06,011,5
6445Friedlová Veronika2009w1000MŠ J.Trnky2,06,09,5
6563Liďák Dominik20091000MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka2,05,511,5
71Odleváková Vendula2009w1000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.2,05,511,5
6746Garčicová Justýna2009w1000MŠ Ke Splavu2,05,511,0
6853Kacířová Amálie2009w1000MŠ Myslivečka-Sluníčko2,05,510,0
6962Lipina Robert20091000MŠ Sv. Čecha-Sněženka2,05,59,5
7084Sysala Lukáš20101000MŠ Slezská-Mateřídouška2,05,014,5
7186Tichá Valérie2010w1000MŠ Beruška2,05,010,5
7289Vodička František20091000MŠ Beruška-Olbrachtova2,04,010,0
7347Gřes František20091000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.2,04,08,5
49Hlistová Eliška2009w1000MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.2,04,08,5
757Soldán Jan20091100MŠ Myslivečka-Sluníčko1,56,512,0
7615Gelnar Mikuláš20091050MŠ Slezská-Mateřídouška1,54,013,5
7780Stuchlík Jan20091000MŠ Třanovského-Pohádka1,54,012,0
7850Honzíková Daniela2010w1000MŠ Sv. Čecha-Sněženka1,54,010,5
7956Komjathy Adam20091000MŠ Staré Město1,53,59,5
66Marková Marie2009w1000MŠ Myslivečka-Sluníčko1,53,59,5
8123Mojžíšek Jiří20091050MŠ Třanovského-Pohádka1,53,010,0
8236Bužek Oskar20091000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.1,52,59,0
8378Ručková Adéla2010w1000MŠ Slezská-Mateřídouška1,04,011,5
8477Pospíšilová Veronika2009w1000MŠ Happy day, Frýdlant n.O.1,04,010,5
8538Carbolová Alena2010w1000MŠ Myslivečka-Sluníčko1,04,010,0
8639Dezort Samuel Petr20101000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.1,03,09,5
8792Václavková Klára2010w1000MŠ Ke Splavu1,02,011,0
8830Bardoňová Marie2008w1000MŠ Slezská-Mateřídouška1,02,010,5
8948Heczko Mikuláš20091000MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.1,02,010,0
9088Vnuk Šimon20091000MŠ Fr. Čejky-Barvička1,02,09,0
9182Sváková Michaela2010w1000MŠ Anenská1,01,09,0
9258Kubica Leon20091000MŠ Slezská-Skřivánek0,51,511,0
9374Poledník Jakub20101000MŠ Beruška0,50,58,5
9476Popov Patrik20101000MŠ Slezská-Skřivánek0,00,010,5
93Čupík Pavel20101000MŠ Myslivečka-Sluníčko0,00,010,5
9673Pavelek Patrik20091000MŠ Slezská-Skřivánek0,00,010,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž