Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015, H8

Poslední aktualizace10.05.2015 12:14:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Koršinskij MarekCZE1450SK OAZA Praha9,043,054,054,00
24Dolenský FilipCZE1364ŠK Libštát7,043,556,540,50
33Tajovský ŠimonCZE1381ŠK Kuřim7,043,054,538,50
411Fizer MarekCZE1190Beskydská šachová škola z.s.7,039,552,536,50
55Vašínek MartinCZE1293Beskydská šachová škola z.s.7,039,550,538,50
613Šnajdr DominikCZE1164ŠK Sokol Klatovy7,039,050,037,00
77David AdamCZE1267ŠK Libštát6,538,550,034,25
824Boček AdamCZE1100ŠK Kuřim6,537,547,531,75
92Brožka KarelCZE1407TJ Sokol Zaječice6,042,555,533,75
109Kaňák MatyášCZE1214Beskydská šachová škola z.s.6,040,553,531,75
116Řezníček PatrikCZE1268Zbrojovka Vsetín6,040,052,032,00
1216Odstrčil MartinCZE1141Beskydská šachová škola z.s.6,038,047,026,00
1315Seidl JanCZE1153TJ Kralupy nad Vltavou6,037,047,528,00
1420Gnojek JanCZE1118Beskydská šachová škola z.s.6,036,048,027,00
1525Bárta DavidCZE1100QCC České Budějovice6,036,047,027,50
1610Švarc KryštofCZE1200Sokol Buštěhrad6,035,544,528,50
1722Kobr MatějCZE1105Šachový klub Ústí nad Orlicí6,035,044,027,00
1859Kolomazník MartinCZE1000Lokomotiva Krnov6,033,043,026,00
1949Czepiec RichardCZE1000Beskydská šachová škola z.s.6,031,541,022,00
2037Pešek AntonínCZE1057ŠK Milovice6,031,040,522,50
2132Špička PetrCZE1088ŠK Karlovy Vary6,031,039,025,00
2238Paseka MatyášCZE1055Beskydská šachová škola z.s.5,537,547,025,75
2346Buzáš MichalCZE1000ŠK Kuřim5,534,043,523,50
2414Málek FilipCZE1154TJ Lanškroun5,534,043,022,50
2544Tutr TomášCZE1012Šachový klub Velvary5,533,543,021,25
2629Mohapl TomášCZE1099Agentura 64 Grygov5,533,041,520,75
2719Pešek Martin JakubCZE1129ŠO Hlinsko5,038,048,522,50
2873Sattler DanielCZE1000ŠK Kuřim5,037,547,023,50
2943Londin Michal KarolCZE1031KVASACO Vacenovice5,036,046,521,50
3017Záluský MatějCZE1138ŠACHklub Písek5,035,044,524,50
3135Halamíček FilipCZE1073Beskydská šachová škola z.s.5,034,544,520,50
3212Boháč ŠimonCZE1166ŠK Kuřim5,033,543,022,00
3341Nejedlý LukášCZE1040TJ CHS Chotěboř5,033,542,519,00
3465Matůš JakubCZE1000Sokol Ústí5,033,043,020,00
3556Jun RobertCZE1000TJ CHS Chotěboř5,033,042,520,50
3651Doubrava PetrCZE1000TJ Libina5,033,042,519,50
3733Buchta BartolomějCZE1087Beskydská šachová škola z.s.5,033,042,516,50
3868Němec JáchymCZE1000Klub šachistů Říčany 19255,033,041,017,50
3974Schmutzer JakubCZE1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5,032,542,521,00
4075Sedmihradský TomášCZE1000Šachový oddíl Spartak Čelákovice5,032,041,022,00
4127Tauš ZdeněkCZE1100Mezinárodní šachová škola Interches5,030,040,020,50
4236Janoušek OtakarCZE1070ŠK ERA Poštovní spořitelna5,027,536,517,00
4339Kufel VojtěchCZE1046ŠK Teplice5,027,535,517,50
4458Kodet JaromírCZE1000ŠK Karlovy Vary4,537,047,020,75
4562Kumpošt PavelCZE1000Region Panda Rychnov nad Kněžnou4,533,042,517,25
4618Kopecký MatějCZE1131Zbrojovka Vsetín4,532,041,016,25
4740Mastný LeonardCZE1041TJ ZČE Plzeň4,523,028,011,75
4876Steinbauer JakubCZE1000ŠK Líně4,037,047,019,00
4986Zezula JakubCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou4,035,043,516,50
5055Jezerský VítCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,034,544,514,50
5183Velkoborský JanCZE1000ŠK Sokol Klatovy4,033,043,018,00
5279Tůma HugoCZE1000QCC České Budějovice4,032,041,015,00
5369Pistulka AdamCZE1000ŠACHklub Tábor4,032,041,014,50
5489Žvejkal FilipCZE1000Klub šachistů Říčany 19254,031,040,013,50
5542Pavelka JiříCZE1037Beskydská šachová škola z.s.4,030,039,014,00
5661Kukla JosefCZE1000Sokol Tábor4,029,037,014,50
5787Zíka RichardCZE1000ŠK 64 Plzeň4,029,037,011,50
5871Rybáček JanCZE1000ŠK Medvědi Zvole4,029,036,514,50
5953Havel TomášCZE1000ŠK Kuřim4,028,537,012,00
6026Janouš MarekCZE1100ŠK 64 Plzeň4,027,536,511,50
6157Jáchymovský MartinCZE1000ŠK Sokol Klatovy4,027,536,012,00
6248Cirelli JamesCZE1000ŠK 64 Plzeň4,026,034,510,00
6330Roček MatyášCZE1090SK Slavia Orlová4,024,531,511,00
6452Gřundil DavidCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,024,031,512,00
6545Kořen VáclavCZE1006ŠK Oaza Praha4,021,030,58,50
6663Kupsa BorisCZE1000ŠK Duras BVK3,528,536,510,50
6723Benda OndřejCZE1100ŠK Sokol Klatovy3,527,533,58,75
688Nejedlý RadekCZE1258TJ CHS Chotěboř3,034,545,014,00
6985Voráček MatyášCZE1000ŠK Líně3,031,540,09,50
7072Růžička JakubCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou3,031,038,58,50
7164Lang ŠimonCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou3,029,537,09,50
7288Štván JanCZE1000ŠK Dvorec3,029,037,07,50
7380Urbánek LukášCZE1000ŠK 64 Plzeň3,028,536,58,50
7482Vaškovič JosefCZE1000ŠK Hustopeče3,028,035,59,00
7531Roček LukášCZE1088SK Slavia Orlová3,027,535,511,50
7678Trhlík SamuelCZE1000ŠK Dvorec3,026,534,57,00
7784Velkoborský TadeášCZE1000ŠK Sokol Klatovy3,026,033,010,00
7881Urbánek VojtěchCZE1000ŠK 64 Plzeň3,025,532,06,00
7950Day TobiášCZE1000Šachový oddíl TJ DUKLA Praha3,023,031,58,50
8028Vilímek VítCZE1100ŠK 64 Plzeň3,022,029,06,50
8154Holeček TadeášCZE1000ŠK Tachov3,021,528,04,00
8247Bízek FilipCZE1000ŠK Tachov3,019,527,05,50
8370Poláček LuděkCZE1000Region Panda Rychnov nad Kněžnou2,522,528,55,25
8466Minařík MartinCZE1000Sokol Buštěhrad2,027,534,04,50
8521Říha ŠtěpánCZE1108TJ Bohemians Praha2,026,534,07,50
8660Kuchta ŠtěpánCZE1000ŠK 64 Plzeň2,026,033,54,50
8767Nový TomášCZE1000ŠK Tachov2,021,028,04,00
8834Karpíšek OndřejCZE1074ŠK Líně2,018,524,02,00
8977Sýkora TobiášCZE1000ŠK 64 Plzeň1,020,527,00,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,