Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajsky prebor jednotlivcu KHSS

Poslední aktualizace10.05.2015 13:03:00, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgSkup.Klub/Místo
1FMVojta TomášCZE2369Tj Spartak Vlašim
2Kožúšek DanielCZE2337KPJŠk Ad Jičín
3FMKarlík VladimírCZE2312Slavia Kroměříž
4Kowalczyk PawelPOL2292Tj Hronov
5Tázlar PetrCZE2229KPJŠk Ad Jičín
6Moravec VítCZE2222Tj Sparta Kutná Hora
7Soural JanCZE2211Tj Praha-Pankrác
8Jedlička LubošCZE2210KPJŠk Lípa
9Šmajzr MartinCZE2204KPJRegion Panda Rychnov Nad Kněžnou
10Čáp AdamCZE2195Šk Kladno
11Kadeřábek JiříCZE2171KPJŠk Ad Jičín
12FMValenta VítCZE2167Tj Sokol Lázně Velké Losiny
13Pýcha PatrikCZE2142Tj Spartak Vlašim
14Šafařík JakubCZE2138KPJTj Slavia Hradec Králové
15Haman JakubCZE2137Šk Kladno
16Juříček StanislavCZE2097Zbrojovka Vsetín
17Framberk JanCZE2050Caissa Úholičky
18Šedivý MartinCZE2049KPJTj Jiskra Nový Bydžov
19Šobotník PetrCZE2020Tj Bohemians Praha
20Straděj VlastimilCZE2013Zbrojovka Vsetín
21Vystrčil MartinCZE1999Klub Šachistů Říčany 1925
22WCMPýchová NelaCZE1980Tj Spartak Vlašim
23Matějovský OndřejCZE1975Tj Spartak Vlašim
24Malinovský PetrCZE1969Lokomotiva Krnov
25Rojíková LenkaCZE1969KPJŠk Lípa
26Továrek AntonínCZE1963Jezdci Jundrov
27Chalupecký VladimírCZE1962KPJTj Spartak Vrchlabí
28Tichý MiroslavCZE1957Sk Rošáda Prostějov
29Peníška PavelCZE1929Tj Lokomotiva Liberec
30Mládek RichardCZE1904Tj Spartak Vlašim
31Staněk PetrCZE1902KPJTj Jiskra Jaroměř
32Peroutka IvoCZE1877KPJTj Slovan Broumov
33Portych VáclavCZE1877KPJŠk Lípa
34Kotyza BohumilCZE1872KPJTj Spartak Rychnov Nad Kněžnou
35Havelka PetrCZE1859Šk Kdjs Sedlčany
36Martinovský MiroslavCZE1854KPJTj Jiskra Jaroměř
37Steiner PavelCZE1845KPJTj Slavia Hradec Králové
38Nosek JanCZE1833KPJŠk Ortex-Reta Hradec Králové
39Šolc FilipCZE1816KPJTj Slavia Hradec Králové
40Neubauer VilémCZE1797KPJTj Lokomotiva Trutnov
41Tsapanidis VasilisCZE1795KPJŠk Lípa
42Buločkin MartinCZE1789KPJRegion Panda Rychnov Nad Kněžnou
43Černý DavidCZE1787KPJTj Hronov
44Růžičková RadkaCZE1777KPJTj Jiskra Jaroměř
45Tobišková PetraCZE1777KPJŠk Lípa
46Jína LubošCZE1772Tj Slavia Liberec
47Palla RostislavCZE1740KPJTJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
48Kabelka OndřejCZE1737KPJŠk Ad Jičín
49Vít JakubCZE1720KPJŠk Ortex-Reta Hradec Králové
50Švec LuděkCZE1714Tj Desko Liberec
51Sadil JanCZE1705Tj Spartak Vlašim
52Dumková DanielaCZE1698Šachy Zastávka
53Voříšek JakubCZE1675Tj Spartak Vlašim
54Hataš RadimCZE1642Caissa Úholičky
Advertisement