Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Torneig a l´escola La Maquinista (grup B)

Darrera actualització23.05.2015 10:51:06, Creador/Darrera càrrega: carlos busom isach

Classificació final després de 7 rondes

OrdreNúm. Ini.NomGrClub/CiutatPts. Des1  Des2 
111Gordillo Escobar Íker5è.Escola del Mar6,531,024,5
226Parada Moya Aleix5è.Alzina5,029,522,0
36Cañete Rovira Guillem5è.Mar Nova5,029,521,0
44Casas Viñas Arthur4rt.Grèvol5,026,522,0
57Marin Romero Jan5è.Estel4,528,019,5
610Monté Giménez Éric4rt.Grèvol4,527,522,0
724Juncarol Pi Marta5è.Provençals4,527,015,5
83Mangues Rubia Àlex4rt.Fluvià4,526,519,0
92Martorell Peiron Martí4rt.Brasil4,026,017,5
1019De Queiroz Zavala Pol4rt.La Maquinista4,026,014,0
111Yuste Llorente Iván4tGrèvol4,024,513,0
1228Viñas Díaz Joel4rt.La Maquinista4,024,015,0
1322Gil Orriols Pau4rt.Mar Nova3,527,515,5
1427Rovira Lacruz Joel6è.Joan Torredemer Canela3,526,017,0
159Martí Turull Jan4rt.Escola del Mar3,524,010,5
1618Cordero Sánchez Eloy6è.Joan Torredemer Canela3,522,513,5
1721Galan Serracant Emma4rt.Escola del Mar3,026,015,0
1817Ciurana Sopena Nil5è.Sadako3,018,512,0
1920Fernández Blasi Eneko6è.Joan Torredemer Canela2,523,511,0
2012Mulet Cabrol Pol5è.Fructuós Gelabert2,522,59,0
2114Calvo Corti Carlos4rt.La Maquinista2,521,511,5
2216Ciurana Sopena Abril4rt.Sadako2,022,56,0
2315Castro Viscasillas Hugo5è.Mar Nova2,019,55,0
2425López Pastor Iría4rt.Dolors Almeda2,019,08,0
2513Hernández Pérez Mario4rt.Dolors Almeda1,020,54,0
2623González Guim4rt.La Maquinista1,018,52,0
275Camps Roig Biel5è.Fluvià0,017,50,0
8Batllerià Mitjana Albert4rt.LAIE0,017,50,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Fide Tie-Break

Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, Impressió