Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

JUEGOS ESCOLARES MUNICIPALES MOTRIL 2015 3º CICLO GRAN FINAL/CLASIFICADOS 3º CICLO TORNEO FINAL

Last update 30.04.2015 12:41:05, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 328)

Starting rank

No.NameFEDTypGrClub/City
1Almadí MohamedCam3º CAve Mª Esparraguera
2Cano Chaves Alejandro3º CMariana Pineda
3Alonso Peñalver FernandoCam3º CPablo Picasso
4Amador Guijarro ManuelSub3º CArco Iris
5Barreras Esteban Cristina3º CPríncipe Felipe
6Bustos Vico IvánSub6º B3º CGarvayo Dinelli
7Castellón Martín JuanmaSub3º CSta. Adela Ave María
8Castillo García Joaquín3º CSan Agustín
9Cortés Heredia Dilan3º CArco Iris
10Cortés Moreno Francisco6º B3º CLos Álamos
11De La Torre Valverde AitorCam3º CPío Xii_torrenueva
12De Las Heras Ruiz RosaESP3º CEl Pilar
13De Lomas Pérez VíctorSub3º CSanto Rosario
14Dreikluft Ayala AfrikaCam6ºC3º CVirgen De La Cabeza
15Díaz Urbano PabloSub3º CPríncipe Felipe
16Estévez Correa JuanmiCam5º B3º CGarvayo Dinelli
17Fenández Puga AntonioESP3º CEl Pilar
18Fernández Molinillo SergiSub3º CPío Xii_torrenueva
19García Gómez Miguel A.Sub6ºC3º CVirgen De La Cabeza
20García Mira JorgeCam3º CMariana Pineda
21García Robles Miguel3º CSta. Adela Ave María
22Garrido Rodríguez Moisés3º CVirgen Del Mar Calahonda
23González Vacas RaúlSub5ºA3º CFrancisco Megías
24Jerónimo Fernández Adrián5ºD3º CVirgen De La Cabeza
25Jiménez Aijón PáulaCam3º CPríncipe Felipe
26Jiménez Martínez AarónCam6º A3º CLos Álamos
27Khassouane Villar OmarCam3º CArco Iris
28Lanrine El Maslouhi JounaidSub5º B3º CSan Antonio
29Lorente Serrano Lara EloísaCam6ºA3º CFrancisco Megías
30Martín Istillarty Javier5ºA3º CCardenal Belluga
31Medialdea Cortés Raúl6ºA3º CFrancisco Megías
32Miranda Muñoz AlejandroSub3º CPablo Picasso
33Moldovan Gelu A.3º CPío Xii_torrenueva
34Moreno Alonso Juan G.Sub3º CMariana Pineda
35Ortega Gutiérrez JorgeSub6ºA3º CCardenal Belluga
36Ortega Martos David6º A3º CGarvayo Dinelli
37Padilla Chérrez AlejandroCam3º CSacratif Carchuna
38Rivero Sabio CristianCam3º CSta. Adela Ave María
39Rodríguez Berrio Antonio D.6º A3º CSan Antonio
40Rodríguez Berrio FranciscoSub3º CVirgen Del Mar Calahonda
41Rodríguez Martín Adrián3º CSanto Rosario
42Rodríguez Souganova Andrea3º CPablo Picasso
43Rodríguez Sánchez Fernando3º CSacratif Carchuna
44Rollin Sáenz De Rodrigáñez Francisco J.ESP3º CEl Pilar
45Ruiz Álvarez JavierSub3º CSan Agustín
46Salguero Correa RaúlSub3º CSacratif Carchuna
47Santiago López AlejandroCam5º A3º CSan Antonio
48Silvente Cortés PedroCam6ºC3º CCardenal Belluga
49Spa Galeote ForentinoCam3º CSan Agustín
50Sánchez JairoSub3º CAve Mª Esparraguera
51Sánchez Pekishev DanielSub6º A3º CLos Álamos
52Valdivia Alijarte VíctorCam3º CVirgen Del Mar Calahonda
53Vázquez López ManuelCam3º CSanto Rosario