Jarný šachový festival v Cenade 2015 - turnaj GPX

Posledná aktualizácia 28.03.2015 15:11:22, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaTurnaj GPX, Turnaj B
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
12Turcan RichardSVK1281Sk Veza Cvc Banska Bystrica8,548,552,08
27Salgovic SimonSVK1198Sk Doprastav Bratislava7,052,055,06
372Zetocha AdrianSVK1000Sk Slovan Bratislava7,046,548,57
49Kramar MatusSVK1157Sk Komplet Modranka7,044,547,57
54Chlpek DanielSVK1274Sk Slovan Bratislava7,040,544,57
632Kostolansky Sebastian LukasSVK1000Sk Slovan Bratislava6,546,549,56
710Petrek DavidSVK1148Sk Slovan Bratislava6,546,047,06
842Nater NikolasSVK1000Sk Osuske6,540,544,06
91Skrinar MarekSVK1325Sk Slovan Bratislava6,049,053,05
1011Mezes KristofSVK1102Sk Dunajska Streda6,048,052,05
1159Sobekova AdelaSVK1000Interchess Cvc Malacky6,048,051,05
126Barnas MichalSVK1220Sk Slovan Bratislava6,042,546,56
133Osadsky JanSVK1275Interchess Cvc Malacky6,042,546,56
1441Mindek MatusSVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra6,042,545,56
1548Raso FilipSVK1000Sk Dunajska Streda6,040,543,55
1657Skottke DanielSVK1000Sk Doprastav Bratislava6,038,041,06
178Fajtakova SilviaSVK1188Interchess Cvc Malacky5,547,051,05
1826Durda AndrejSVK1000Szs Cenada Bratislava5,545,049,05
1964Steltenpohl PeterSVK1000Szs Cenada Bratislava5,542,546,55
2013Banas KamilSVK1000Sk Modra5,540,543,55
2150Saly JanSVK1000Sk Doprastav Bratislava5,538,541,55
2261Spitalsky ViktorSVK1000Bratislava5,533,036,04
2317Blaho JakubSVK1000Sk Strelec Devinska Nova Ves5,049,553,55
2438Mato SebastianSVK1000Sk Doprastav Bratislava5,047,049,05
2531Janikovic Alex ZoltanSVK1000Sk Doprastav Bratislava5,045,049,55
2625Crkon LucasSVK1000Sk Slovan Bratislava5,044,549,05
2715Barnas NorbertSVK1000Zs Gessayova Bratislava5,042,544,55
285Hrdlicka MartinSVK1232Sk Osuske5,041,045,05
2953Siagi JakubSVK1000Individualny Clen5,037,540,55
3030Horvath DavidSVK1000Tatran Tilgnerka5,037,540,54
3171Zetocha AdelaSVK1000Kruzok Slovan Bratislava5,036,540,55
3260Spacek AndrejSVK1000Zs Benkova Nitra5,036,539,55
3328Gal MilanSVK1000Sachovy klub Dubravan5,035,537,55
3437Litvik AlexSVK1000Sk Televizia Karlova Ves4,539,542,04
3524Compel DanielSVK1000Tatran Tilgnerka4,538,039,04
3662Stefanka MartinSVK1000Sk Televizia Karlova Ves4,537,040,54
3773Zverka Peter SamuelSVK1000Sk Doprastav Bratislava4,536,038,53
3852Senechkin KirillRUS1000Moskva4,532,534,54
3967Stuller FilipSVK1000ZS Benkova Nitra4,532,035,03
4047Pavelka JonatanSVK1000SSI Svrcia 6 Bratislava4,531,533,54
4144Oslej MarekSVK1000Interchess Cvc Senica4,045,548,54
4212Barnasova SimonaSVK1027Sk Slovan Bratislava4,044,544,53
4340Mikita JakubSVK1000Szs Cenada Bratislava4,043,548,04
4416Bendikova VeronikaSVK1000Sk Televizia Karlova Ves4,040,543,54
4549Reicher DenisSVK1000SSI Svrcia 6 Bratislava4,037,040,04
4634Krusinsky MojmirSVK1000Interchess Cvc Senica4,036,538,54
4729Horvath AdamSVK1000Tatran Tilgnerka4,036,039,04
4856Sirak IvanSVK1000Tatran Tilgnerka4,035,538,54
4920Burak ErikSVK1000Zs Sv. Frantiska Bratislava4,035,038,04
5039Mikita IvoSVK1000Szs Cenada Bratislava4,034,537,54
5151Senechkin DaniilRUS1000Moskva4,034,536,54
5263Stelbasky FilipSVK1000Bratislava4,033,035,04
5335Kucerova ZuzanaSVK1000Tatran Tilgnerka4,031,032,04
5427Formelova VivienSVK1000Zs Benkova Nitra3,536,538,53
5566Straube AndrejSVK1000Szs Cenada Bratislava3,535,537,53
5665Straube AlenaSVK1000Szs Cenada Bratislava3,532,535,52
5758Skubla MatejSVK1000Tatran Tilgnerka3,532,533,53
5843Novak PavolSVK1000Tatran Tilgnerka3,037,040,03
5919Burak AlexSVK1000Zs Sv. Frantiska Bratislava3,036,039,03
6018Brechtl SamuelSVK1000Tatran Tilgnerka3,036,038,03
6123Chudik Stanislav MaximilianSVK1000Bratislavska sachova akademia3,035,038,02
6245Pavelka HugoSVK1000Szs Cenada Bratislava3,033,534,53
6321Bury PeterSVK1000Tatran Tilgnerka3,032,535,52
6414Banas SamuelSVK1000Sk Modra3,032,033,02
6568Urbanova LillySVK1000Zs Benkova Nitra3,031,033,02
6670Zelina MilanSVK1000Tatran Tilgnerka3,030,032,02
6722Certik JaroslavSVK1000Tatran Tilgnerka3,029,030,03
6855Simon SamuelSVK1000Tatran Tilgnerka3,026,027,02
6954Simon JakubSVK1000ZS Tilgnerova Bratislava2,530,532,52
7069Vybiral JakubSVK1000Tatran Tilgnerka2,034,036,02
7136Kurtha OliverSVK1000Zs P.Marcelyho, Bratislava2,032,034,00
7233Kozak MartinSVK1000Tatran Tilgnerka2,026,028,00
7346Pavelka JonasSVK1000Szs Cenada Bratislava1,032,035,00

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories