Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

GPX Liga mládeže Spiša 2014/2015 - 3. kolo Bijacovce

Posledná aktualizácia 21.02.2015 19:24:34, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Pavlik Milan14926202SVK2028Sachovy Klub Sabinov
2Hurtuk Radovan14935031SVK1905Skm Cvc Spisska Stara Ves
3Panko Radoslav14935635SVK1849Bsk Bardejov
4Jadron Branislav14928302SVK1773Tj Slovan Smizany
5Dudasko Stefan14936283SVK1645Sk Cvc Lendak
6Kacir Tomas14926113SVK1621Sachovy Klub Sabinov
7Panko Eduard14940779SVK1581Sk Stropkov+svidnik
8Sakalík SamuelSVK1554Svidník
9Verbovsky Michal14934213SVK1531Sachovy Klub Sabinov
10Rybovic Nikolas14940795SVK1404So Skm Stara Lubovna
11Pavluvcik Dusan14935139SVK1390Sk Bijacovce
12Rybka Simon14947480SVK1382Sk Tjls Vd Poprad
13Kovalik Jakub73612774SVK1374Zs, Kupelna, Presov
14Cuker Oliver14933888SVK1352Sachovy Klub Sabinov
15Koscak Julian14948001SVK1342Sk Cvc Lendak
16Gulas Gabriel14939517SVK1254Sachovy Klub Sabinov
17Sutor Alexander14948060SVK1249So Skm Stara Lubovna
18Subjakova Kristina14939088SVK1200Liptovska Sachova Skola
19Verbovska Andrea14939657SVK1200Sachovy Klub Sabinov
20Choma Michal14947358SVK1183Kdv Kezmarok
21Jadron Jozef14928329SVK1183Msk Spisska Nova Ves
22Dudaskova Katarina14947978SVK1164Sk Cvc Lendak
23Stolár PavolSVK1164CVČ Lendak
24Kusa Stela73607479SVK1123Cvc Liptovsky Mikulas
25Lacus MatejSVK1084Tj Slovan Smizany
26Stolárová IvanaSVK1031CVČ Lendak
27Sutor Mario14948036SVK1002So Skm Stara Lubovna
28Baca TomasSVK1000Sk Bijacovce
29Bucak AdamSVK1000Sk Bijacovce
30Bujňák MatejSVK1000Smižany
31Cernak DavidSVK1000Kdv Kezmarok
32Chromco KristianSVK1000Sk Bijacovce
33Chromcova BronislavaSVK1000Sk Bijacovce
34Chroustová ElenaSVK1000ZŠ Komenského Smižany
35Dam MartinSVK1000Tj Slovan Smizany
36Drgonecova KatarinaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
37Dujava AdamSVK1000ŠK Sabinov
38Farkasovsky PavolSVK1000ZS Komenskeho Smizany
39Farkašovský FilipSVK1000ZŠ Komenského Smižany
40Galik AdamSVK1000Sk Tjls Vd Poprad
41Greš Dominik14947110SVK1000Sachovy Klub Sabinov
42Halcin JanSVK1000CVC Lendak
43Halcin TadeasSVK1000CVC Lendak
44Halcinova SabinaSVK1000CVC Lendak
45Hradisky TobiasSVK1000ZS Komenskeho Smizany
46Hyroš SamuelSVK1000CVČ Poprad
47Ivancakova SimonaSVK1000Sk Bijacovce
48Jadron MarekSVK1000Tj Slovan Smizany
49Janosik JakubSVK1000ZS Komenskeho Smizany
50Jurik OliverSVK1000Presov
51Kapitancikova KlaudiaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
52Kapral RolandSVK1000Kdv Kezmarok
53Kolesar TomasSVK1000ZS Komenskeho Smizany
54Kolesarova NatasaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
55Koterbova DanielaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
56Krupova Karin14942690SVK1000Sk Bijacovce
57Kusy AdamSVK1000CVC Liptovsky Mikulas
58Lipcak ViktorSVK1000Kdv Kezmarok
59Mercak JanSVK1000Cirkevna spojena skola Poprad
60Morongova NinaSVK1000Sk Bijacovce
61Morongova VanesaSVK1000Sk Bijacovce
62Mulik JanSVK1000Sk Bijacovce
63Muncner SamuelSVK1000Kdv Kezmarok
64Neupauer TomasSVK1000CVC Lendak
65Neupauerova JanaSVK1000CVC Lendak
66Neupauerova JuliaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
67Pavluvcikova NikolaSVK1000Sk Bijacovce
68Pavlík JurajSVK1000ŠK Sabinov
69Rerko SamuelSVK1000ZS Komenskeho Smizany
70Ripka StanislavSVK1000CVC Lendak
71Sebest DavidSVK1000Kdv Kezmarok
72Sefcikova JanaSVK1000Sk Bijacovce
73Slatkovska SimonaSVK1000Spisske Vlachy
74Stolar FlorianSVK1000CVC Lendak
75Stolarova PaulinaSVK1000CVC Lendak
76Strela StefanSVK1000CVC Lendak
77Strycko VladimirSVK1000ZS Mala Ida
78Suchanovsky MikulasSVK1000CVC Lendak
79Tokarcik Patrik73611778SVK1000Bsk Bardejov
80Tokarcikova DianaSVK1000BŠK Bardejov
81Tomasko MarianSVK1000ZS Komenskeho Smizany
82Varga NikolasSVK1000ZS Komenskeho Smizany
83Wagner TadeasSVK1000Spišský Hrhov
84Zvarova ZuzanaSVK1000ZS Komenskeho Smizany
85Čmil SamuelSVK1000Poprad
86Šimalčíková SaraSVK1000Liptovská Teplá
87Krotky FilipSVK0ZS Ing. O. Kozucha SNV