Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

FIDE OPEN Stare Mesto 2015

Poslední aktualizace23.08.2015 21:30:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 10 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2 
15GMTalla VladimirCZE2424Sachovy klub HM Ostrava852,5
23IMKanovsky DavidCZE2453SK Slavoj Poruba851
32IMKriebel TadeasCZE24581. Novoborsky SK850
410WGMWorek JoannaPOL2296PSSz Pszczyna7,552
521Miesbauer JanCZE2121SACHklub Pisek7,549,5
61GMPetr MartinCZE2515SK Rapid Pardubice, o.s.753
78Roubalik JakubCZE2379SK Zlin750,5
89WIMHavlikova KristynaCZE2315Unichess750,5
97IMZpevak PavelCZE2380Tatran Litovel749,5
104GMVokac MarekCZE2450Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.748,5
1118Kula DominikCZE2145Mezinarodni sachova skola Interches746,5
126IMJasny StanislavCZE2395Beskydska sachova skola z.s.6,556,5
1314Kubos RostislavCZE2172SK Slavia Orlova6,552
1415IMVolodin ViktorRUS21586,547
1520Brazdil RomanCZE2136Sokol Postoupky6,547
1626Wimmer MiroslavCZE2080SK Karlovy Vary6,547
1731Volcik LudekCZE2051Sk Borsice6,545,5
1833Blaha PetrCZE2033Sk Stare Mesto6,543,5
1937Zpevakova JanaCZE1997SK Stare Mesto6,541,5
2046Husek MartinCZE1934SK Stare Mesto6,540
2139Tesar JanCZE1993SK Caissa Trebic649
2219Cip DaliborCZE2143OREL Orechov647
2324FMMikulas DusanSVK2088TJ Dopravny podnik Bratislava647
2440Kunc MiroslavCZE1992Fatra Slavia Napajedla646,5
2513IMLukasiewicz GrzegorzPOL2214Legnica644,5
2625Jandl VojtechCZE2087Sokol Bustehrad643
2756Kladnak MartinCZE1870SK Duras BVK642,5
2835Kanakova NatalieCZE2014Beskydska sachova skola z.s.641
2936Lukasiewicz KrzysztofPOL2000UKS SP3 Bogatynia641
3023Lukasiewicz AnnaPOL2094WKS Kopernik Wroclaw639
3111FMVrana FrantisekCZE2228SK Stare Mesto5,547,5
3222Fuskova MartinaCZE2100Beskydska sachova skola z.s.5,547
3330FMTomcik MilanSVK2054SK Rajecke Teplice5,546
3428Rajnys VladimirCZE2060SK Cesky Krumlov5,545,5
3529Vrtal JaroslavCZE2057TJ Podluzan Prusanky5,545,5
3655Ludvicek JosefCZE1872SK Borsice5,544,5
3742Stuchly OndrejCZE1979SK Stare Mesto5,544
3843Knotek JosefCZE1961SO Kunovice5,544
3927Blumel OttoCZE2073Sk Lokomotiva Radlice, O.S.5,543,5
4044Hubeny PavelCZE1957Makkabi Boskovice5,543
4154Sramek OndrejCZE1877SK Slavia Orlova5,541
4217Havranek MiroslavCZE2147SK Decin5,540,5
4364Kuchar MatejCZE1820Beskydska sachova skola z.s.5,540
4448Marik MiloslavCZE1926SK Veseli n.L.5,540
4557Vinklarek RobertCZE1851TJ Novy Jicin5,539,5
4688Slanicay GabrielCZE1609SO Kunovice5,539
4734Zavadil MichalCZE2021SK Duras BVK5,538,5
4852Sobek MichalSVK1895CVC Malacky5,531,5
4916Marikova JanaCZE2148SK Veseli n.L.547
5058Filip TomasCZE1843Mezinarodni sachova skola Interches546
5112Buran JaroslavCZE2218SK Stare Mesto546
5247Krizek FrantisekCZE1930SK Veseli n/M544,5
5365Sankova StellaSVK1819SK Garde SVC Detva544
5477Vantuch LucianCZE1659Beskydska sachova skola z.s.542,5
5563Janek JiriCZE1821Slavia Kromeriz541
5659Skalsky AlexandrCZE1840SK Stare Mesto541
5771Gresova ZuzanaCZE1779Beskydska sachova skola z.s.541
5832Stepan PatrikCZE2045Beskydska sachova skola z.s.540,5
5961Burda JosefCZE1829SK Stare Mesto540
6060Vojacek ZdenekCZE1831SK Duras BVK540
6167Stefanik RichardCZE1800Sk Stare Mesto538,5
6238Jakl AlesCZE1994SK Tachov538,5
6369Sedlacik MartinCZE1783SK Stare Mesto538,5
6475Skalka JanCZE1733SK Veseli n/M538
6566Vicar LubomirCZE1805SK Veseli n/M537
6653Pistek JanCZE1880SK Veseli n/M535,5
6751Mocary MetodSVK1895TJ Lucky534,5
6884Tomcikova ZuzanaSVK1632SK Rajecke Teplice4,541,5
6950Mrkus FrantisekCZE1897SK Stare Mesto4,541,5
7070Chury PetrCZE1782KK-SK Osvetimany4,540,5
7172Filzmaier BrunoAUT1775SV Korneuburg4,539,5
7289Skalka MichalCZE1592SK Veseli n/M4,538,5
7362Lajda DusanSVK1826ZSK Vrbove4,538
7478Trcalek DavidCZE1655Sokol Usti4,538
7541Cieslak LeszekCZE1990SK Caissa Trebic4,536
7649Uricar ZdenekCZE1906SK Veseli n/M4,535,5
7776Nytra OndrejCZE1669Beskydska sachova skola z.s.4,534,5
7894Nekarda JanCZE1580SK Stare Mesto4,534
79106Babula VlastimilCZE1172SK Stare Mesto4,531
8087Rolny JozefSVK1621TJ SLOVAN Rajecke Teplice440,5
8179Kovarik DavidCZE1645SO Kunovice440
8283Kubosova JanaCZE1636SK Slavia Orlova439
8380Tomcikova DominikaSVK1643SK Rajecke Teplice438,5
8485Botek JanCZE1628Sachovy klub Ostrozska Nova Ves438,5
8590Kunc MiroslavCZE1586SK EMKaD Holesov437,5
86100Machacek LukasCZE1469SK Stare Mesto437
87110Matus FilipCZE1481Sokol Usti436
8886Stalmach RichardCZE1623Beskydska sachova skola z.s.435,5
8945Balazec LudovitCZE1939SK Zlin435,5
9081Bierska AdelaCZE1642Zbrojovka Vsetin435
91115Doskar MiloslavCZE1692Sachovy Klub Lokomotiva Brno,434,5
92113Hornak OndrejCZE1279SK Veseli n/M434,5
9397Glacner KarelCZE1550SK Bystrc Oilers433
9495Frank AdamCZE1562Beskydska sachova skola z.s.431
95101Haska FilipCZE1431Beskydska sachova skola z.s.431
9698Zavadil MatyasCZE1548SK Duras BVK3,540
9768Vinklarek VlastimilCZE1796TJ Novy Jicin3,537
9874Foukal ZdenekCZE1736Sks3,536
9992Stefek JanCZE1584Sokol Postoupky3,535
100107Sobekova AdelaSVK1122CVC Malacky3,533
101112Vavra JanCZE1422SK Stare Mesto3,531,5
102109Kovar MatejCZE1563Sokol Usti3,531
103111Brda VlastimilCZE1351Makkabi Boskovice3,530,5
10499Konecny OttoCZE1510Loko Uhersky Ostroh3,530
105103Vsetulova ViktorieCZE1289SK Stare Mesto3,526,5
10673Laurincova KristynaCZE1739Beskydska sachova skola z.s.339
10782Cermak JaroslavCZE1637Dolni Nemci338,5
108102Tomecek MarianCZE1375SK EMKaD Holesov328
109104Vrbovsky TomasCZE1276SK EMKaD Holesov328
11091Nemecky JanCZE1586SK Cesky Krumlov2,539,5
11196Pikner JindrichCZE1559SK Stare Mesto2,532,5
11293Petrilak JanCZE1584Slavia Kromeriz2,529
113108Foltynek StanislavCZE1093Sk Stare Mesto2,529
114114Vankova MarieCZE1032SK Stare Mesto229,5
115105Do Minh HieuCZE1193SK EMKaD Holesov1,527

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž