Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR mládeže, Kouty 2015 - Národní Open

Poslední aktualizace14.03.2015 12:43:02, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNKlub/Místo
1Krupica PavelCZE1946ŠK Kuřim
2Škubal OndřejCZE1847Sokol Buštěhrad
3Košut TomášCZE1813TJ Náměšť n/Oslavou
4Vraj OndřejCZE1805Sokol Hošťálková
5Reichl RomanCZE1803ŠK 1921 Zábřeh
6Kocandová MartinaCZE1802ŠK Sokol Klatovy
7Vavřínek TomášCZE1800ŠK TJ MSA Dolní Benešov
8Haderka KarelCZE1798Tatran Litovel
9Špaček JanCZE1793TJ ZČE Plzeň
10Effenberger AdamCZE1776Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
11Bednář PetrCZE1734Spartak Adamov
12Bainhofner JiříCZE1726ŠK Praha-Smíchov
13Buk PavelCZE1713Sokol Buštěhrad
14Pravda KryštofCZE1696Sokol Praha-Kobylisy
15Otruba MarekCZE1677Klub šachistů Říčany 1925
16Bohanesová VendulaCZE1658MŠŠ Interchess
17Vít JakubCZE1652ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
18Novák AlešCZE1606ŠK Tachov
19Mezera MatějCZE1584Sokol Buštěhrad
20Gžib DavidSVK1558SK Strelec Devinska Nova Ves
21Martirosyan ArtyomCZE1554Neregistrovaný
22Krumpholc FrantišekCZE1553ŠK Dvorec
23Vaňková VeronikaCZE1536ŠK Rakovník
24Škrabánek MatějCZE1517DDM Symfonie Poděbrady
25Tajovský MatějCZE1506ŠK Kuřim
26Berezjuk RostislavCZE1483MŠŠ Interchess
27Bobro JanSVK0Sk Garde Cvc Detva
28Milfort VáclavCZE1478ŠK 1921 Zábřeh
29Suchomel JaromírCZE1478ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
30Blaha MarekCZE1465ŠK 1921 Zábřeh
31Kokrda StanislavCZE1460ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
32Brož PetrCZE1442ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
33Slivka DavidSVK1440TJ Slavia Caissa Cadca
34Kolář RadomírCZE1425DDM+TJ Mohelnice
35Jareš OndřejCZE1418Sokol Sendražice
36Mavrev DavidCZE1416Beskydská šachová škola z.s.
37Švanda AdamCZE1386TJ Štefanydes Polička
38Macháček LukášCZE1378ŠK Staré Město
39Jiroušek TadeášCZE1377Klub šachistů Říčany 1925
40Gárský PavelCZE1371ŠK Spartak Chodov
41Šolc RomanCZE1363TJ Slavia Hradec Králové
42Pokorný VáclavCZE1341ŠK Rakovník
43Malák PetrCZE1322ŠK Lípa
44Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1309ŠK AD Jičín
45Pražák ViktorCZE1305ŠK Lípa
46Caban MichalSVK0Sk Garde Cvc Detva
47Haška FilipCZE1290Beskydská šachová škola z.s.
48Pražák PatrikCZE1288ŠK Lípa
49Bobrová KatarinaSVK0Sk Garde Cvc Detva
50Jiroušek ŠimonCZE1284Klub šachistů Říčany 1925
51Halama JakubCZE1279ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
52Lajbl JanCZE1270ŠK AD Jičín
53Hlavina LukášCZE1261Sokol Nebušice
54Vyhnálek JanCZE1250TJ Spartak Pelhřimov
55Nesporý ŠimonCZE1244ŠK 1921 Zábřeh
56Kabelka TomášCZE1233ŠK AD Jičín
57Richter RudolfCZE1232Šachy Zastávka
58Novák MichalCZE1228ŠK Tachov
59Kaňka LukášCZE1219TJ Spartak Pelhřimov
60Řezníček ŠtěpánCZE1212Zbrojovka Vsetín
61Richterová NatašaCZE1184Šachy Zastávka
62Zemen PavelCZE1182Klub šachistů Říčany 1925
63Ptáček VladimírCZE1173TJ Jiskra Humpolec
64Hampl DavidCZE1146Klub šachistů Říčany 1925
65Ret Adam JosefCZE11332222 ŠK Polabiny
66Koždoň MichalCZE1124Sokol Vrbno p/P
67Bartoš VáclavCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
68Karpecki JiříCZE1085ŠK Řevnice
69Strnad MichaelCZE1071Klub šachistů Říčany 1925
70Čipl JanCZE1065ŠK AZ CENTRUM Havl. Brod
71Budík TomášCZE1000Zbrojovka Vsetín
72Ecler MatějCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
73Nguyen Thai Dang ViCZE1000ŠK Praha-Smíchov
74Valíček AdamCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
75Šedý MatějCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
Advertisement