Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Sachovy festival mladeze BEZMEROV 2015 OPEN jednotlivcu U13

Poslední aktualizace19.07.2015 16:46:16, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgRtgFIDEpohlavíTypKlub/Místo
1
Demko Robert371769CZE16441644U13Mezinárodní šachová škola Interches
2
Slivka David14939061SVK15911591U11Mezinárodní šachová škola Interches
3
Faja Vilem376388CZE15761576U11Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
4
Vanharova Lucie383074CZE14681468wU13Sokol Postoupky
5
Dauw Sterre248886BEL14611461U13KMSK Mechelen
6
Haska Filip366587CZE14321432U13Beskydská šachová škola z.s.
7
Oplustil Pavel365866CZE14221422U11Sokol Postoupky
8
Vavra Jan392103CZE14081408U09ŠK Staré Město
9
Bosak Rene371742CZE14071407U11Beskydská šachová škola z.s.
10
Machacek Lukas377210CZE14051405U13ŠK Staré Město
11
Koci Tomas365734CZE13931393U13Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
12
Vecera Dominik383082CZE13861386U11Sokol Postoupky
13
Janikova Katarina73612723SVK13841384wU13CVČ Liptovský Mikuláš
14
Fizerova Lucie385115CZE13671367wU09Beskydská šachová škola z.s.
15
Soban Jan390402CZE13441344U11Agentura 64 Grygov
16
Hryn Zofia1195000POL13361336wU13Akademia Szachowa Gliwice
17
Sosovickova Jana14944596SVK13261326wU11Súkromná ZŠ Nová Dubnica
18
Hryn Aleksandra1194992POL13191319wU13Akademia Szachowa Gliwice
19
Jordova Zdenka383023CZE13071307wU13Sokol Postoupky
20
Lapcik Roman390348CZE12641264U13ŠK Staré Město
21
Babula Vlastimil391930CZE11581158U09ŠK Staré Město
22
Dudova Pavlina394629CZE11531153wU11Beskydská šachová škola z.s.
23
Richvalsky Patrik392073CZE15520U13ŠK Zlínterm
24
Nespory Simon384143CZE14500U13ŠK 1921 Zábřeh
25
Grcek Tomáš385581CZE13210U11TJ Město Albrechtice
26
Lanca Petr David392065CZE12660U11Beskydská šachová škola z.s.
27
Gres Michal392014CZE12320U09Beskydská šachová škola z.s.
28
Habinova Alice392022CZE11940wU11ŠK Kuřim
29
Nespora Tatana392286CZE11800wU09ŠK 1921 Zábřeh
30
Cerny Michal391964CZE11530U09ŠK Zlínterm
31
Kapicakova Lucia73612251SVK11360wU09FTC Fiľakovo
32
Foltynek Stanislav391999CZE11250U13ŠK Staré Město
33
Lukas VojtechCZE11250U11ŠK Staré Město
34
Fizer Marek391980CZE11240U07Beskydská šachová škola z.s.
35
Mohapl TomasCZE11110U09Agentura 64 Grygov
36
Bastincova Hana382990CZE11080wU11Sokol Postoupky
37
Vavrinkova Marie392154CZE11000wU09Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
38
Kudlicka Robert392057CZE10950U13Sportovní klub Vyškov
39
Kanak MatyasCZE10900U09Beskydská šachová škola z.s.
40
Janík Marek Tobias73612715SVK10890U09CVČ Liptovský Mikuláš
41
Taus Zdenek397695CZE10870U07Mezinárodní šachová škola Interches
42
Sliva OndrejCZE10630U09ŠK Teplice
43
Vanhara Lukas383066CZE10560U11Sokol Postoupky
44
Cerna Terezie391956CZE10510wU11ŠK Zlínterm
45
Sosovickova Martina14948540SVK10500wU07Súkromná ZŠ Nová Dubnica
46
Babula MatejCZE10000U07ŠK Staré Město
47
Habinova EvaCZE10000wU07ŠK Kuřim
48
Omarsson Adam2311453ISL10000U09Taflfelag Hellir Reykjavik
49
Simek ViktorCZE10000U09ŠK Zlínterm
50
Wibowo Kevin248894BEL10000U11KMSK Mechelen
51
Wibowo Ruben248908BEL10000U09KMSK Mechelen
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž