Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bastincuv memorial 2015 OPEN B

Poslední aktualizace07.02.2015 17:53:30, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
17Opluštil DavidCZE1457Sokol Postoupky6,023,515,523,50
22Demko RobertCZE1588Mezinárodní šachová škola Interches5,023,014,017,00
34Zavadil FilipCZE1519Sokol Postoupky4,522,514,515,00
45Berezjuk RostislavCZE1483Mezinárodní šachová škola Interches4,023,516,015,00
56Lapčík PetrCZE1479ŠK Staré Město4,023,514,513,75
612Zabloudil RadekCZE1428Sportovní klub Vyškov4,021,514,513,50
715Macháček LukášCZE1378ŠK Staré Město4,021,015,013,00
83Dopita PetrCZE1521Šachový klub Milovice4,021,014,513,75
944Kostolanský Sebastián LukášSVK1000ŠK Slovan Bratislava4,020,513,512,75
109Marková KristýnawCZE1449Mezinárodní šachová škola Interches4,020,513,512,00
1114Tomeček MariánCZE1385SK EMKaD Holešov4,019,513,512,25
1210Šperková KristýnawCZE1442Sportovní klub Vyškov4,019,013,011,50
131Kohoutek MartinCZE1656TJ Orel Nivnice4,019,012,511,75
1413Kadlčík MarekCZE1407TJ Vlčnov4,019,012,010,00
1511Pecháček TomášCZE1438Sokol Postoupky4,018,011,510,00
1616Sluka PavelCZE1363Bystřice p/H4,017,512,09,50
178Kadlčík PetrCZE1455TJ Vlčnov3,520,514,511,00
1831Babula VlastimilCZE1167ŠK Staré Město3,519,513,510,00
1949Sobeková AdélawSVK1000Interchess CVČ Malacky3,518,512,09,50
2048Pecháček JaroslavCZE1000Sokol Pravčice3,517,011,59,00
2121Haška FilipCZE1290Beskydská šachová škola z.s.3,020,014,07,75
2232Szkandera OndřejCZE1110Beskydská šachová škola z.s.3,020,014,06,50
2324Lanča Petr DavidCZE1251Beskydská šachová škola z.s.3,020,013,57,50
2423Gřes MichalCZE1267Beskydská šachová škola z.s.3,019,513,57,50
2518Janotka OldřichCZE1345Beskydská šachová škola z.s.3,019,013,05,00
2633Holeček DominikCZE1100TJ Vlčnov3,017,512,07,50
2719Grček TomášCZE1333TJ Město Albrechtice3,017,012,06,00
2825Janotková KateřinawCZE1249Beskydská šachová škola z.s.3,016,511,54,50
2927Vašínek MartinCZE1233Beskydská šachová škola z.s.3,016,510,05,50
3022Macháček AntonínCZE1282ŠK Staré Město3,015,510,54,00
3126Lapčík RomanCZE1248ŠK Staré Město2,522,015,08,50
3220Mikesch DaliborCZE1296Mezinárodní šachová škola Interches2,520,014,06,50
3317Němec JakubCZE1353Fatra Slavia Napajedla2,520,013,06,50
3434Kaňák MatyášCZE1100Beskydská šachová škola z.s.2,516,010,05,00
3528Opluštil PavelCZE1216Sokol Postoupky2,515,510,54,50
3637Musaev Matej ElbekSVK1070ŠK Doprastav Bratislava2,018,012,55,25
3735Szusciková NatáliewCZE1087Beskydská šachová škola z.s.2,017,011,54,00
3840Jordová ZdeňkawCZE1056Sokol Postoupky2,015,010,02,50
3929Večeřa DominikCZE1198Sokol Postoupky2,015,09,53,00
4042Pospíšilová KarlawCZE1005Sokol Postoupky2,014,510,03,50
4139Vaňharová LuciewCZE1067Sokol Postoupky2,013,59,52,00
4241Gnojek JanCZE1015Beskydská šachová škola z.s.2,013,09,01,00
4350Šváb JakubCZE1000SK EMKaD Holešov2,012,08,03,50
4445Lička DenisCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,010,07,51,00
4546Paseka MatyášCZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,515,510,53,00
4636Vaňhara LukášCZE1074Sokol Postoupky1,513,09,01,00
4730Do Minh HieuCZE1190SK EMKaD Holešov1,017,011,02,00
4838Janotka JakubCZE1067Beskydská šachová škola z.s.1,015,510,01,50
4947Pavelka JiříCZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,014,09,51,50
5043Filipová VanesawCZE1000Mezinárodní šachová škola Interches0,013,59,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable