Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O vánočního kapra 2014 HD12

Poslední aktualizace20.12.2014 15:35:57, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Skýpala OndřejCZE1577TJ AERO Odolena Voda6,524,033,027,0
22Němeček LukášCZE1485DDM Symfonie Poděbrady6,023,031,026,5
39Pecka JanCZE1100Sokol Brandýs nad Labem6,021,029,024,0
44Švejk MartinCZE1400Sokol Mladá Boleslav5,523,033,023,5
514Švejdar PetrCZE1073Sokol Bakov nad Jizerou5,519,527,019,5
63Němeček PavelCZE1424DDM Symfonie Poděbrady5,023,032,523,0
712Pešek AdamCZE1079ŠK Milovice5,021,031,519,0
819Adam DavidCZE1210ŠK Libštát5,019,527,020,0
916Šťastný ŠimonCZE1043Sokol Bakov nad Jizerou5,018,027,521,0
1017Pešek AntonínCZE1018ŠK Milovice5,018,024,019,0
116Beran JakubCZE1132Sokol Bakov nad Jizerou4,521,530,522,0
125Seidl JanCZE1189Tj Kralupy Nad Vltavou4,521,028,518,5
1336Kořínek JáchymCZE1000Šachklub města Dobrovice4,520,529,020,0
1411Šťastný AdamCZE1080TJ Kralupy nad Vltavou4,520,029,023,0
1524Francová AdélaCZE1000DDM Mladá Boleslav4,518,525,516,5
1613Čihák RadekCZE1079ŠK Milovice4,517,024,517,0
1747Vrátil TomášCZE1000Sokol Brandýs nad Labem4,024,033,520,0
1815Roubíček JosefCZE1064Sokol Brandýs nad Labem4,020,529,019,0
1918Vohralík AdamCZE1017ŠK Milovice4,019,026,516,0
2052Šelder JanCZE1000Šachklub města Dobrovice4,019,025,517,0
2143Tůma MichalCZE1000TJ Kralupy nad Vltavou4,018,526,014,0
2229Horný VítCZE1000Sokol Brandýs nad Labem4,018,025,015,0
2341Pokorný VáclavCZE1000Sokol Brandýs nad Labem4,017,524,013,0
2435Kažmír FilipCZE1000Šachklub města Dobrovice4,016,524,012,0
2551Řehoř VáclavCZE1000DDM Mladá Boleslav4,014,520,512,5
2620Burda JakubCZE1000TJ Neratovice3,519,528,016,0
2753Šelder StanislavCZE1000Šachklub města Dobrovice3,519,527,016,5
287Horna KryštofCZE1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,517,524,516,0
2940Plechatý OtakarCZE1000Pravý Hradec, o.s.3,514,521,58,5
3033Hárovník VojtěchCZE1000Sokol Brandýs nad Labem3,514,021,011,0
3154Šoltés MartinCZE1000ŠK Milovice3,513,019,513,5
3242Rýdl RudolfCZE1000Šachklub města Dobrovice3,019,025,512,0
3330Hrabánek AntonínCZE1000TJ AERO Odolena Voda3,018,527,011,5
3432Hárovník OndřejCZE1000Sokol Brandýs nad Labem3,018,026,014,0
3525Hanuš AdamCZE1000ZŠ Mšeno3,018,025,013,0
3610Štefan JakubCZE1081TJ Sokol Mělník3,017,524,013,0
37Lauryn LukášCZE1000DDM Mladá Boleslav3,017,524,013,0
3850Vít FrantišekCZE1000ZŠ Mšeno3,016,524,014,0
3955Španiel AntonínCZE1000Pravý Hradec3,016,522,514,0
4028Holba OndřejCZE1000Sokol Brandýs nad Labem3,016,023,011,0
418Němečková KamilaCZE1100DDM Symfonie Poděbrady3,016,022,09,0
4245Vohralík DenisCZE1000ŠK Milovice3,012,519,09,0
4357Špelina JiříCZE1000Sokol Brandýs nad Labem3,012,016,06,0
4444Tůma VáclavCZE1000TJ Kralupy nad Vltavou2,515,521,08,5
4521David DominikCZE1000Pravý Hradec, o.s.2,514,519,59,0
4627Hegr JosefCZE1000DDM Mladá Boleslav2,513,519,512,0
4722Dudl VojtěchCZE1000TJ AERO Odolena Voda2,513,519,09,5
4838Malý VojtěchCZE1000ZŠ Mšeno2,512,519,55,5
4939Matijko PetrCZE1000TJ AERO Odolena Voda2,017,525,011,0
5034Kameník JiříCZE1000TJ AERO Odolena Voda2,017,024,59,0
5126Hanzelín MatějCZE1000ZŠ Mšeno2,014,519,56,5
5249Vyhlas VítCZE1000ZŠ Mšeno2,014,020,08,0
5356Špelina JáchymCZE1000Sokol Brandýs nad Labem2,012,518,58,0
5431Hula MatyášCZE1000DDM Mladá Boleslav1,516,524,05,5
5548Vyhlas JosefCZE1000ZŠ Mšeno1,514,020,57,0
5623Francová GábinaCZE1000DDM Mladá Boleslav1,511,016,04,5
5746Vohralíková SabinaCZE1000ŠK Milovice1,014,020,56,0
5858Štefan FilipCZE1000TJ Sokol Mělník0,511,517,03,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break