Žrebovanie / výsledky

9. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
14
Šalgovič Šimon 1198 0 - 18 Zetocha Adrian 1000
24
22
Turčan Richard 1281 1 - 05 Ráso Filip 1000
21
33
Chlpek Daniel 12745 0 - 16 Škrinár Marek 1325
1
413
Blaho Jakub 10005 ½ - ½5 Mézes Kristóf 1102
8
518
Kuchta Filip 10004 ½ - ½ Belák Matúš 1077
9
611
Baňas Kamil 10004 1 - 04 Fajtáková Silvia 1188
5
717
Horváth Ján 10004 ½ - ½4 Šeleng Tomáš 1131
7
819
Lakota Ján 1000 0 - 14 Skottke Daniel 1000
22
912
Billik Tristan 1000 0 - 14 Hanzel Arťom 1000
16
106
Horváth Ondrej 11483 1 - 0 Gál Milan 1000
15
1123
Zetocha Adela 1000 0 - 13 Maťo Sebastian 1000
20
1210
Adamec Maros 1000 1 - 02 Černák Samuel 1000
26
1325
Zverka Peter Samuel 10002 1 - 02 Fiala Marek 1000
14

8. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
124
Zetocha Adrian 10007 1 - 05 Blaho Jakub 1000
13
28
Mézes Kristóf 11025 0 - 1 Turčan Richard 1281
2
31
Škrinár Marek 13255 1 - 04 Horváth Ján 1000
17
45
Fajtáková Silvia 11884 0 - 1 Šalgovič Šimon 1198
4
53
Chlpek Daniel 12744 1 - 04 Baňas Kamil 1000
11
621
Ráso Filip 10004 1 - 04 Kuchta Filip 1000
18
79
Belák Matúš 1077 1 - 0 Lakota Ján 1000
19
815
Gál Milan 1000 0 - 13 Hanzel Arťom 1000
16
97
Šeleng Tomáš 11313 1 - 03 Horváth Ondrej 1148
6
1022
Skottke Daniel 10003 1 - 0 Zetocha Adela 1000
23
1120
Maťo Sebastian 10002 1 - 02 Fiala Marek 1000
14
1210
Adamec Maros 10002 ½ - ½1 Billik Tristan 1000
12
1326
Černák Samuel 10001 1 - 02 Zverka Peter Samuel 1000
25

7. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
124
Zetocha Adrian 10006 1 - 04 Chlpek Daniel 1274
3
22
Turčan Richard 1281 1 - 05 Škrinár Marek 1325
1
313
Blaho Jakub 10004 1 - 04 Fajtáková Silvia 1188
5
417
Horváth Ján 10004 0 - 14 Mézes Kristóf 1102
8
54
Šalgovič Šimon 1198 1 - 03 Šeleng Tomáš 1131
7
619
Lakota Ján 1000 0 - 13 Baňas Kamil 1000
11
716
Hanzel Arťom 10003 0 - 13 Ráso Filip 1000
21
818
Kuchta Filip 10003 1 - 03 Skottke Daniel 1000
22
920
Maťo Sebastian 10002 0 - 1 Belák Matúš 1077
9
1025
Zverka Peter Samuel 10002 0 - 1 Gál Milan 1000
15
116
Horváth Ondrej 11482 1 - 02 Adamec Maros 1000
10
1223
Zetocha Adela 1000 1 - 01 Billik Tristan 1000
12
1314
Fiala Marek 10001 1 - 01 Černák Samuel 1000
26

6. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
18
Mézes Kristóf 11024 0 - 15 Zetocha Adrian 1000
24
21
Škrinár Marek 13254 1 - 0 Šalgovič Šimon 1198
4
32
Turčan Richard 1281 1 - 0 Lakota Ján 1000
19
43
Chlpek Daniel 12743 1 - 03 Kuchta Filip 1000
18
55
Fajtáková Silvia 11883 1 - 03 Hanzel Arťom 1000
16
621
Ráso Filip 10003 0 - 13 Blaho Jakub 1000
13
79
Belák Matúš 1077 0 - 13 Horváth Ján 1000
17
87
Šeleng Tomáš 11312 1 - 02 Zverka Peter Samuel 1000
25
922
Skottke Daniel 10002 1 - 02 Adamec Maros 1000
10
1011
Baňas Kamil 10002 1 - 02 Maťo Sebastian 1000
20
1126
Černák Samuel 10001 0 - 1 Gál Milan 1000
15
1223
Zetocha Adela 1000 0 - 11 Horváth Ondrej 1148
6
1312
Billik Tristan 10000 1 - 01 Fiala Marek 1000
14

5. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
124
Zetocha Adrian 10004 1 - 0 Turčan Richard 1281
2
213
Blaho Jakub 10003 0 - 13 Škrinár Marek 1325
1
38
Mézes Kristóf 11023 1 - 03 Chlpek Daniel 1274
3
44
Šalgovič Šimon 1198 1 - 03 Ráso Filip 1000
21
510
Adamec Maros 10002 0 - 1 Lakota Ján 1000
19
625
Zverka Peter Samuel 10002 0 - 12 Fajtáková Silvia 1188
5
717
Horváth Ján 10002 1 - 02 Baňas Kamil 1000
11
816
Hanzel Arťom 10002 1 - 02 Skottke Daniel 1000
22
918
Kuchta Filip 10002 1 - 0 Zetocha Adela 1000
23
1015
Gál Milan 1000 0 - 1 Belák Matúš 1077
9
116
Horváth Ondrej 11481 0 - 11 Maťo Sebastian 1000
20
1214
Fiala Marek 10001 0 - 11 Šeleng Tomáš 1131
7
1312
Billik Tristan 10000 0 - 10 Černák Samuel 1000
26

4. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
11
Škrinár Marek 13253 0 - 13 Zetocha Adrian 1000
24
23
Chlpek Daniel 1274 ½ - ½3 Turčan Richard 1281
2
322
Skottke Daniel 10002 0 - 12 Mézes Kristóf 1102
8
413
Blaho Jakub 10002 1 - 02 Kuchta Filip 1000
18
521
Ráso Filip 10002 1 - 02 Horváth Ján 1000
17
619
Lakota Ján 1000 1 - 02 Zverka Peter Samuel 1000
25
79
Belák Matúš 1077 0 - 1 Šalgovič Šimon 1198
4
85
Fajtáková Silvia 11881 1 - 01 Fiala Marek 1000
14
911
Baňas Kamil 10001 1 - 01 Horváth Ondrej 1148
6
107
Šeleng Tomáš 11311 0 - 11 Hanzel Arťom 1000
16
1120
Maťo Sebastian 10001 0 - 11 Adamec Maros 1000
10
1215
Gál Milan 1000½ 1 - 00 Billik Tristan 1000
12
1323
Zetocha Adela 1000½ 1 - 00 Černák Samuel 1000
26

3. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
18
Mézes Kristóf 11022 0 - 12 Škrinár Marek 1325
1
22
Turčan Richard 12812 1 - 02 Skottke Daniel 1000
22
324
Zetocha Adrian 10002 1 - 0 Lakota Ján 1000
19
44
Šalgovič Šimon 1198 0 - 1 Chlpek Daniel 1274
3
517
Horváth Ján 10001 1 - 01 Fajtáková Silvia 1188
5
618
Kuchta Filip 10001 1 - 01 Šeleng Tomáš 1131
7
710
Adamec Maros 10001 0 - 11 Ráso Filip 1000
21
820
Maťo Sebastian 10001 0 - 11 Blaho Jakub 1000
13
916
Hanzel Arťom 10001 0 - 11 Zverka Peter Samuel 1000
25
1023
Zetocha Adela 1000½ 0 - 1½ Belák Matúš 1077
9
1114
Fiala Marek 10000 1 - 0½ Gál Milan 1000
15
126
Horváth Ondrej 11480 1 - 00 Billik Tristan 1000
12
1326
Černák Samuel 10000 0 - 10 Baňas Kamil 1000
11

2. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
11
Škrinár Marek 13251 1 - 01 Adamec Maros 1000
10
213
Blaho Jakub 10001 0 - 11 Turčan Richard 1281
2
319
Lakota Ján 10001 ½ - ½1 Šalgovič Šimon 1198
4
45
Fajtáková Silvia 11881 0 - 11 Skottke Daniel 1000
22
57
Šeleng Tomáš 11311 0 - 11 Zetocha Adrian 1000
24
625
Zverka Peter Samuel 10001 0 - 11 Mézes Kristóf 1102
8
73
Chlpek Daniel 1274½ 1 - 00 Horváth Ondrej 1148
6
89
Belák Matúš 10770 ½ - ½½ Hanzel Arťom 1000
16
911
Baňas Kamil 10000 0 - 10 Kuchta Filip 1000
18
1012
Billik Tristan 10000 0 - 10 Maťo Sebastian 1000
20
1121
Ráso Filip 10000 1 - 00 Fiala Marek 1000
14
1215
Gál Milan 10000 ½ - ½0 Zetocha Adela 1000
23
1317
Horváth Ján 10000 1 - 00 Černák Samuel 1000
26

1. kolo

š.č. TMenoEloBody VýsledokBody TMenoElo č.
114
Fiala Marek 10000 0 - 10 Škrinár Marek 1325
1
22
Turčan Richard 12810 1 - 00 Gál Milan 1000
15
316
Hanzel Arťom 10000 ½ - ½0 Chlpek Daniel 1274
3
44
Šalgovič Šimon 11980 1 - 00 Horváth Ján 1000
17
518
Kuchta Filip 10000 0 - 10 Fajtáková Silvia 1188
5
66
Horváth Ondrej 11480 0 - 10 Lakota Ján 1000
19
720
Maťo Sebastian 10000 0 - 10 Šeleng Tomáš 1131
7
88
Mézes Kristóf 11020 1 - 00 Ráso Filip 1000
21
922
Skottke Daniel 10000 1 - 00 Belák Matúš 1077
9
1010
Adamec Maros 10000 1 - 00 Zetocha Adela 1000
23
1124
Zetocha Adrian 10000 1 - 00 Baňas Kamil 1000
11
1225
Zverka Peter Samuel 10000 1 - 00 Billik Tristan 1000
12
1326
Černák Samuel 10000 0 - 10 Blaho Jakub 1000
13