Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Druhé úterý B

Poslední aktualizace11.11.2014 18:45:11, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
19Hanus DanielCZE1000G Matyáše Lercha5,059,514,5
21Chromý Daniel JanCZE1086ŠK Svornost Rousínovec5,059,014,5
335Šedivý OndřejCZE1000ZŠ Šlapanice4,0410,016,5
420Maňásek BedřichCZE1000ZŠ Kuldova4,049,516,0
536Šišma OndřejCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,048,515,0
622Motl VáclavCZE1000Šachy Zastávka4,048,012,5
728Svěrák MaxmiliánCZE1000ZŠ Labská4,046,012,0
816Kocman VojtěchCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,537,512,5
933Řezníček AlešCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,039,014,5
106Filka RadoslavCZE1000ŠK Kuřim3,038,515,5
1134Řezníček LukášCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,037,012,0
1218Lejdar LukášCZE1000ZŠ Šlapanice3,037,012,0
1323Ondruška VladimírCZE1000ZŠ Drásov3,037,012,0
1415Khadash SamuelCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,037,011,5
1521Mojžíš MarekCZE1000Jezdci Jundrov3,036,511,5
168Halík JakubCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,035,59,5
1732Čadílek FilipCZE1000ZŠ Šlapanice2,5210,516,5
1829Tužil DavidCZE1000ZŠ Kotlářská2,527,014,0
1924Papoušek VáclavCZE1000ŠK Kuřim2,525,59,0
2012Jackovičová ZuzanaCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,524,06,5
2137Štěpánek JanCZE1000ŠK Kuřim2,518,514,5
2226Pislcajt LadislavCZE1000ZŠ Dolní Dubňany2,029,013,5
2330Vavřínková MarieCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,028,515,5
2425Pačiska DaliborCZE1000ZŠ Drásov2,027,012,0
2511Hofman OtaCZE1000ŠK Svornost Rousínovec2,026,511,0
2613Jelínek JanCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,025,59,0
2714Kachlík MichalCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,025,58,5
2831Vojtek PavelCZE1000Jezdci Jundrov2,016,511,0
292Boba TomášCZE1000ŠK Svornost Rousínovec1,518,012,5
3010Havel TomášCZE1000ŠK Kuřim1,517,513,0
3117Kupsa BorisCZE1000ŠK Duras BVK1,517,511,5
3219Lošťák DavidCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1,516,011,0
337Gregor JiříCZE1000ŠK Kuřim1,018,514,5
3427Procházková AlžbětaCZE1000ZŠ Tuháčkova1,017,514,5
354Coufal Jan PetrCZE1000ZŠ Bakalovo nábřeží1,007,011,5
363Coufal AlbertCZE1000ZŠ Bakalovo nábřeží1,006,510,5
375Coufalová LauraCZE1000ZŠ Bakalovo nábřeží0,006,010,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: The greater number of victories
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž