Jesenný šachový festival v Cenade 2014 - turnaj GPX

Posledná aktualizácia 08.11.2014 14:53:17, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaTurnaj GPX, Turnaj B
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoFEDEloFEloNKlubBody TB1  TB2  TB3 
151Zetocha AdrianSVK01000Sk Slovan Bratislava8,544,548,08
210Ganz MarekSVK01171Lokomotiva Trnava7,044,548,57
31Skrinar MarekSVK01325Sk Slovan Bratislava6,546,050,06
44Matis DanielSVK01263Sk Dunajska Streda6,542,046,55
512Soltys OliverSVK01141Ksn Bratislava6,047,051,05
68Fajtakova SilviaSVK01188Interchess Cvc Malacky6,047,049,56
77Ganz TomasSVK01208Lokomotiva Trnava6,046,049,06
82Osadsky JanSVK01275Interchess Cvc Malacky6,044,048,06
95Sosovickova JanaSVK01245SZS Nova Dubnica6,043,546,56
1014Mezes KristofSVK01102Sk Dunajska Streda6,042,044,06
1136Sobekova AdelaSVK01000Interchess Cvc Malacky6,038,041,06
126Barnas MichalSVK01220Sk Slovan Bratislava5,549,554,05
139Salgovic SimonSVK01185Sk Doprastav Bratislava5,547,050,05
1411Petrek DavidSVK01143Sk Slovan Bratislava5,545,048,54
1534Raso FilipSVK01000Sk Dunajska Streda5,542,546,05
1646Trencansky MichalSVK01000Interchess Cvc Malacky5,539,042,55
173Olle AkosSVK01266Sk Dunajska Streda5,049,553,54
1813Seleng TomasSVK01131Sk Doprastav Bratislava5,045,048,54
1919Blaho JakubSVK01000Sk Strelec Devinska Nova Ves5,040,541,55
2043Sykora FedorSVK01000Sk Doprastav Bratislava5,040,044,05
2149Weis JakubSVK01000Sk Opevnenie Banska Stiavnica5,039,541,55
2230Nater NikolasSVK01000Sk Osuske5,037,538,55
2352Zverka Peter SamuelSVK01000Sk Doprastav Bratislava5,037,039,55
2444Terkovic JakubSVK01000Sk Doprastav Bratislava5,036,039,05
2531Oslej MarekSVK01000Interchess Cvc Senica5,033,035,05
2623Durda AndrejSVK01000SZS Cenada Bratislava4,539,042,04
2739Steltenpohl PeterSVK01000SZS Cenada Bratislava4,537,040,54
2832Parizek OndrejSVK01000Cvc Malleho, Skalica4,536,039,54
2917Barnasova SimonaSVK01027Sk Slovan Bratislava4,536,038,54
3015Osadska DanielaSVK01098Sk Lab4,046,049,04
3138Stefanka MartinSVK01000Sk Televizia Karlova Ves4,039,542,54
3216Gzib RichardSVK01043Sk Strelec Devinska Nova Ves4,037,040,04
3328Mikita IvoSVK01000SZS Cenada Bratislava4,036,039,04
3429Mikita JakubSVK01000SZS Cenada Bratislava4,034,536,04
3527Mato SebastianSVK01000Sk Doprastav Bratislava4,034,036,04
3624Halamka PatrikSVK01000SZS Cenada Bratislava4,033,535,04
3725Havlikova EmaSVK01000Ks Pezinok3,539,542,03
3820Buchta DanielSVK01000SZS Cenada Bratislava3,538,541,03
3942Surovy TobiasSVK01000Sk Strelec Devinska Nova Ves3,536,540,03
4037Sosovickova MartinaSVK01000Nova Dubnica3,534,035,03
4150Zetocha AdelaSVK01000Kruzok Slovan Bratislava3,528,529,53
4222Demakova TerezaSVK01000Zs Cenada Bratislava3,033,535,03
4335Siagi JakubSVK01000SZS Cenada Bratislava3,032,534,03
4426Liskova NinaSVK01000ZS Fandlyho Pezinok3,031,033,53
4533Potocar PeterSVK01000SZS Cenada Bratislava3,029,530,53
4618Barnas NorbertSVK01000ZS Gessayova Bratislava3,028,029,03
4741Straube AndrejSVK01000SZS Cenada Bratislava3,024,025,02
4821Demak FilipSVK01000Bratislava2,529,531,01
4947Valigursky JurajSVK01000Cvc Malacky2,528,029,52
5040Straube AlenaSVK01000SZS Cenada Bratislava2,032,533,52
5148Vozar AdamSVK01000Cvc Malacky1,525,026,01
5245Tichy GregorSVK01000SZS Cenada Bratislava1,028,029,50

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories