For all program developers: If you are interested in uploading chess tournaments on chess-results.com, please contact me!

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Symfonie 2014 Poděbrady - 2.ročník starší žáci a junioři

Poslední aktualizace09.11.2014 16:50:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Harcuba Adam386383CZE1634TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2Hučík Lukáš384330CZE1616DDM Sokol Nymburk
3Novotný Martin, Poděbrady383600CZE1572DDM Symfonie Poděbrady
4Dolenský Štěpán362956CZE1434ŠK Libštát
5Homola MartinCZE1423Sokol Český Brod
6Kubíče Jakub388610CZE1393ŠK JOLY Lysá nad Labem
7Novotná Tereza383597CZE1365DDM Symfonie Poděbrady
8Šafránek Jan383635CZE1361DDM Symfonie Poděbrady
9Škrabánek Matěj386510CZE1344DDM Symfonie Poděbrady
10Boháč JaroslavCZE1331Sokol Český Brod
11Kronowetter Bořivoj385522CZE1324DDM Symfonie Poděbrady
12Pinkas Jiří376914CZE1301TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
13Vacek AdamCZE1272DDM Sokol Nymburk
14Doležal Karel383384CZE1258DDM Symfonie Poděbrady
15Batkhurel KherlenCZE1244DDM Sokol Nymburk
16Gabrielová Markéta386375CZE1234TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
17Kronowetter Aleš385514CZE1234DDM Symfonie Poděbrady
18Valtr Jakub384798CZE1228ŠK JOLY Lysá nad Labem
19Döme MichalCZE1227ŠK JOLY Lysá nad Labem
20Říha MartinCZE1220ŠK Libštát
21Voříšek MichaelCZE1190DDM Symfonie Poděbrady
22Novotný Martin, NymburkCZE1163DDM Sokol Nymburk
23Pekař AdamCZE1157DDM Symfonie Poděbrady
24Ježek StanislavCZE1135Sokol Český Brod
25Patočka DavidCZE1127Sokol Český Brod
26Holda AdamCZE1100TJ Jiskra Jaroměř
27Hora LukášCZE1100DDM Sokol Nymburk
28Janda LukášCZE1091ŠK Spartak Čelákovice
29Kronowetterová Marie383520CZE1080DDM Symfonie Poděbrady
30Karamonová AnežkaCZE1076ŠK JOLY Lysá nad Labem
31Zeman LukášCZE1072TJ Spartak Vlašim
32Řehák PavelCZE1062DDM Sokol Nymburk
33Rambousek OlegCZE1056ŠK Milovice
34Hladká GabrielaCZE1047ŠK Spartak Čelákovice
35Kšír DavidCZE1033Sokol Český Brod
36Flos PavelCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
37Groh JanCZE1000DDM Kolín
38Gruml TomášCZE1000DDM Kolín
39Hotovcová EliškaCZE1000DDM Symfonie Poděbrady
40Novák KryštofCZE1000Uhlířské Janovice
41Pechánek KryštofCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
42Vašata MiroslavCZE1000TJ Jiskra Jaroměř
43Šetka MichalCZE1000ŠK MDDM Úvaly
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.01.2021 16:11
PixFuture exclusive partner, tiráž