Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace29.03.2015 23:38:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ŠK Kuřim "D" (Rtg prům.:1303, PH 1: 22 / PH 2: 30,5)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Pavlík Vladimír1508CZE1½11½451432
2Svoboda Filip1518CZE½1113,541390
3Keprt Tomáš1254CZE110101111791293
4Matějů Roman1000CZE010011361197
5Košuličová Anna1092CZE110231137
6Habinová Alice1124CZE010+10½014,591172
7Fikejs Tomáš1112CZE111110561059
9Boček Adam1100CZE½011,531096

Info o hráči

Pavlík Vladimír 1508 CZE Rp:1673
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
477Martyniuk Vladislav1000CZE3,5w 11
541Zabloudil Radek1428CZE7s ½1
71Richterová Julie1564CZE3,5s 11
8114Kureš Michael1486CZE4,5w 11
9144Sobek Michal1684SVK3s ½1
Svoboda Filip 1518 CZE Rp:1719
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
170Němec David1559CZE7,5w ½1
287Ivanov Mikhail1299CZE2w 11
362Tajovský Matěj1407CZE2s 11
6128Ochotný Václav1296CZE2,5w 11
Keprt Tomáš 1254 CZE Rp:1513
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
171Bauer Miroslav1488CZE4,5s 12
289Brož Jan1000CZE2s 12
364Prokop Martin1292CZE5,5w 02
478Probošt Jakub1242CZE3,5s 12
542Vémola Štěpán1345CZE6w 02
6129Bačík Michal1307CZE6,5s 12
72Dumek David1452CZE6w 12
8117Kilberger Ondřej1253CZE2,5s 12
921Zemánková Gabriela1261CZE3,5w 12
Matějů Roman 1000 CZE Rp:1197
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
172Němec Jakub1523CZE9w 03
290Musil Vojtěch1000CZE2,5w 13
367Tajovský Šimon1125CZE4s 03
482Proboštová Michaela1093CZE1,5w 03
544Trněný Jiří1201CZE3s 13
6130Skalková Daniela1242CZE4w 13
Košuličová Anna 1092 CZE Rp:1262
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
483Kunc Václav1000CZE2s 14
546Vémola Šimon1223CZE3w 14
6131Skalka Tomáš1187CZE4s 04
Habinová Alice 1124 CZE Rp:1129
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
173Kříž Tomáš1357CZE7,5s 04
291Kuchovský Jiří1000CZE3s 14
368Vařecha Vojtěch1078CZE4w 04
40Brett nicht besetzt00- 1K5
548Chelík Andreas1064CZE5s 15
6132Tomšicová Emílie1161CZE3,5w 05
73Strnad Jakub1279CZE7,5s ½3
8118Volák Šimon1281CZE5w 03
923Kratochvílová Lenka1153CZE2s 13
Fikejs Tomáš 1112 CZE Rp:1332
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
174Petříček Lukáš1128CZE6,5w 15
292Ivanov Alexandr1000CZE2w 15
369Matula Jakub1028CZE6s 15
74Pečenka Petr1074CZE5w 14
8119Dvořáček Jan Matyáš1124CZE5,5s 14
924Slatinský Ondřej1000CZE3w 04
Boček Adam 1100 CZE Rp:1078
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
75Richter Rudolf1108CZE7s ½5
8120Pařízek Vít1180CZE6,5w 05
929Šlahůnek Martin1000CZE5s 15

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 10:00
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-1  ŠK Kuřim "B"ELO2½:2½
1.1
Svoboda, Filip
1518-
Němec, David
1559½ - ½
1.2
Keprt, Tomáš
1254-
Bauer, Miroslav
14881 - 0
1.3
Matějů, Roman
1000-
Němec, Jakub
15230 - 1
1.4
Habinová, Alice
1124-
Kříž, Tomáš
13570 - 1
1.5
Fikejs, Tomáš
1112-
Petříček, Lukáš
11281 - 0
2. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 12:00
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-11  ŠK Duras BVK "C"ELO5 : 0
6.1
Svoboda, Filip
1518-
Ivanov, Mikhail
12991 - 0
6.2
Keprt, Tomáš
1254-
Brož, Jan
10001 - 0
6.3
Matějů, Roman
1000-
Musil, Vojtěch
10001 - 0
6.4
Habinová, Alice
1124-
Kuchovský, Jiří
10001 - 0
6.5
Fikejs, Tomáš
1112-
Ivanov, Alexandr
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 14:30
Šach.4  ŠK Kuřim "C"ELO-5  ŠK Kuřim "D"ELO3 : 2
3.1
Tajovský, Matěj
1407-
Svoboda, Filip
15180 - 1
3.2
Prokop, Martin
1292-
Keprt, Tomáš
12541 - 0
3.3
Tajovský, Šimon
1125-
Matějů, Roman
10001 - 0
3.4
Vařecha, Vojtěch
1078-
Habinová, Alice
11241 - 0
3.5
Matula, Jakub
1028-
Fikejs, Tomáš
11120 - 1
4. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 10:00
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO4 : 1
5.1
Pavlík, Vladimír
1508-
Martyniuk, Vladislav
10001 - 0
5.2
Keprt, Tomáš
1254-
Probošt, Jakub
12421 - 0
5.3
Matějů, Roman
1000-
Proboštová, Michaela
10930 - 1
5.4
Košuličová, Anna
1092-
Kunc, Václav
10001 - 0
5.5
Habinová, Alice
1124-
bez hráče
0+ - -
5. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 12:00
Šach.8  Sportovní klub VyškovELO-5  ŠK Kuřim "D"ELO1½:3½
3.1
Zabloudil, Radek
1428-
Pavlík, Vladimír
1508½ - ½
3.2
Vémola, Štěpán
1345-
Keprt, Tomáš
12541 - 0
3.3
Trněný, Jiří
1201-
Matějů, Roman
10000 - 1
3.4
Vémola, Šimon
1223-
Košuličová, Anna
10920 - 1
3.5
Chelík, Andreas
1064-
Habinová, Alice
11240 - 1
6. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 14:30
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-10  ŠK Veselí nad MoravouELO3 : 2
3.1
Svoboda, Filip
1518-
Ochotný, Václav
12961 - 0
3.2
Keprt, Tomáš
1254-
Bačík, Michal
13071 - 0
3.3
Matějů, Roman
1000-
Skalková, Daniela
12421 - 0
3.4
Košuličová, Anna
1092-
Skalka, Tomáš
11870 - 1
3.5
Habinová, Alice
1124-
Tomšicová, Emílie
11610 - 1
7. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 10:00
Šach.6  Šachy ZastávkaELO-5  ŠK Kuřim "D"ELO1 : 4
2.1
Richterová, Julie
1564-
Pavlík, Vladimír
15080 - 1
2.2
Dumek, David
1452-
Keprt, Tomáš
12540 - 1
2.3
Strnad, Jakub
1279-
Habinová, Alice
1124½ - ½
2.4
Pečenka, Petr
1074-
Fikejs, Tomáš
11120 - 1
2.5
Richter, Rudolf
1108-
Boček, Adam
1100½ - ½
8. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 12:00
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-2  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO3 : 2
2.1
Pavlík, Vladimír
1508-
Kureš, Michael
14861 - 0
2.2
Keprt, Tomáš
1254-
Kilberger, Ondřej
12531 - 0
2.3
Habinová, Alice
1124-
Volák, Šimon
12810 - 1
2.4
Fikejs, Tomáš
1112-
Dvořáček, Jan Matyáš
11241 - 0
2.5
Boček, Adam
1100-
Pařízek, Vít
11800 - 1
9. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 14:30
Šach.7  ŠK ZŠ a MŠ RatíškoviceELO-5  ŠK Kuřim "D"ELO1½:3½
2.1
Sobek, Michal
1684-
Pavlík, Vladimír
1508½ - ½
2.2
Zemánková, Gabriela
1261-
Keprt, Tomáš
12540 - 1
2.3
Kratochvílová, Lenka
1153-
Habinová, Alice
11240 - 1
2.4
Slatinský, Ondřej
1000-
Fikejs, Tomáš
11121 - 0
2.5
Šlahůnek, Martin
1000-
Boček, Adam
11000 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, tiráž