Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace29.03.2015 23:38:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. ŠK Lokomotiva Brno "E" (Rtg prům.:1384, PH 1: 10 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Skřivánek Michal1609CZE100131228
3Faja Vilém1386CZE1½11½10½16,591342
4Pola Matěj1118CZE001111010591170
6Boreš Tomáš1000CZE00001½0001,591088
7Khadash Samuel1000CZE0001+0111591072

Info o hráči

Skřivánek Michal 1609 CZE Rp:1103
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
488Lúč Martin1000CZE0w 11
577Martyniuk Vladislav1000CZE3,5s 01
6144Sobek Michal1684SVK3w 01
Faja Vilém 1386 CZE Rp:1507
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1114Kureš Michael1486CZE4,5s 11
2102Fryda Dominik1368CZE4,5w ½1
3108Řezníček Lukáš1000CZE1s 11
489Brož Jan1000CZE2s 12
578Probošt Jakub1242CZE3,5w ½2
621Zemánková Gabriela1261CZE3,5s 12
741Zabloudil Radek1428CZE7s 01
8122Straka Vojtěch1728CZE4,5w ½1
91Richterová Julie1564CZE3,5s 11
Pola Matěj 1118 CZE Rp:1213
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1116Winkler David1359CZE2w 02
2103Jelínek Vít1156CZE5s 02
3109Horák David1000CZE0,5w 12
490Musil Vojtěch1000CZE2,5w 13
582Proboštová Michaela1093CZE1,5s 13
625Kotásek Pavel1000CZE0w 13
742Vémola Štěpán1345CZE6w 02
8123Štoudek Michal1128CZE2,5s 12
92Dumek David1452CZE6w 02
Boreš Tomáš 1000 CZE Rp:815
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1117Kilberger Ondřej1253CZE2,5s 03
2104Šišma Marek1059CZE4w 03
3110Řezníček Aleš1000CZE1,5s 03
491Kuchovský Jiří1000CZE3s 04
583Kunc Václav1000CZE2w 14
627Prčík Tomáš1000CZE2,5s ½4
744Trněný Jiří1201CZE3s 03
8124Novotný Tomáš1000CZE2,5w 03
93Strnad Jakub1279CZE7,5s 03
Khadash Samuel 1000 CZE Rp:1072
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1118Volák Šimon1281CZE5w 04
2105Jelínek Eduard1000CZE3s 04
3111Kachlík Michal1000CZE3w 04
492Ivanov Alexandr1000CZE2w 15
50Brett nicht besetzt00- 1K5
629Šlahůnek Martin1000CZE5w 05
746Vémola Šimon1223CZE3w 14
8125Kachyňa Filip1000CZE3,5s 14
94Pečenka Petr1074CZE5w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 10:00
Šach.2  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO4 : 1
2.1
Kureš, Michael
1486-
Faja, Vilém
13860 - 1
2.2
Winkler, David
1359-
Pola, Matěj
11181 - 0
2.3
Kilberger, Ondřej
1253-
Boreš, Tomáš
10001 - 0
2.4
Volák, Šimon
1281-
Khadash, Samuel
10001 - 0
2.5
Dvořáček, Jan Matyáš
1124-
bez hráče
0+ - -
2. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 12:00
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO½ :4½
5.1
Faja, Vilém
1386-
Fryda, Dominik
1368½ - ½
5.2
Pola, Matěj
1118-
Jelínek, Vít
11560 - 1
5.3
Boreš, Tomáš
1000-
Šišma, Marek
10590 - 1
5.4
Khadash, Samuel
1000-
Jelínek, Eduard
10000 - 1
5.5
bez hráče
0-
Šišma, Ondřej
1000- - +
3. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 14:30
Šach.16  ŠK Lokomotiva Brno "G"ELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO3 : 2
8.1
Řezníček, Lukáš
1000-
Faja, Vilém
13860 - 1
8.2
Horák, David
1000-
Pola, Matěj
11180 - 1
8.3
Řezníček, Aleš
1000-
Boreš, Tomáš
10001 - 0
8.4
Kachlík, Michal
1000-
Khadash, Samuel
10001 - 0
8.5
Wolf, Ondřej
1000-
bez hráče
0+ - -
4. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 10:00
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-11  ŠK Duras BVK "C"ELO4 : 1
8.1
Skřivánek, Michal
1609-
Lúč, Martin
10001 - 0
8.2
Faja, Vilém
1386-
Brož, Jan
10001 - 0
8.3
Pola, Matěj
1118-
Musil, Vojtěch
10001 - 0
8.4
Boreš, Tomáš
1000-
Kuchovský, Jiří
10000 - 1
8.5
Khadash, Samuel
1000-
Ivanov, Alexandr
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 12:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO1½:3½
7.1
Martyniuk, Vladislav
1000-
Skřivánek, Michal
16091 - 0
7.2
Probošt, Jakub
1242-
Faja, Vilém
1386½ - ½
7.3
Proboštová, Michaela
1093-
Pola, Matěj
11180 - 1
7.4
Kunc, Václav
1000-
Boreš, Tomáš
10000 - 1
7.5
bez hráče
0-
Khadash, Samuel
1000- - +
6. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 14:30
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-7  ŠK ZŠ a MŠ RatíškoviceELO2½:2½
5.1
Skřivánek, Michal
1609-
Sobek, Michal
16840 - 1
5.2
Faja, Vilém
1386-
Zemánková, Gabriela
12611 - 0
5.3
Pola, Matěj
1118-
Kotásek, Pavel
10001 - 0
5.4
Boreš, Tomáš
1000-
Prčík, Tomáš
1000½ - ½
5.5
Khadash, Samuel
1000-
Šlahůnek, Martin
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 10:00
Šach.8  Sportovní klub VyškovELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO4 : 1
5.1
Zabloudil, Radek
1428-
Faja, Vilém
13861 - 0
5.2
Vémola, Štěpán
1345-
Pola, Matěj
11181 - 0
5.3
Trněný, Jiří
1201-
Boreš, Tomáš
10001 - 0
5.4
Vémola, Šimon
1223-
Khadash, Samuel
10000 - 1
5.5
Chelík, Andreas
1064-
bez hráče
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 12:00
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-9  ŠK Lokomotiva Brno "H"ELO2½:1½
7.1
Faja, Vilém
1386-
Straka, Vojtěch
1728½ - ½
7.2
Pola, Matěj
1118-
Štoudek, Michal
11281 - 0
7.3
Boreš, Tomáš
1000-
Novotný, Tomáš
10000 - 1
7.4
Khadash, Samuel
1000-
Kachyňa, Filip
10001 - 0
7.5
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -
9. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 14:30
Šach.6  Šachy ZastávkaELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO3 : 2
3.1
Richterová, Julie
1564-
Faja, Vilém
13860 - 1
3.2
Dumek, David
1452-
Pola, Matěj
11181 - 0
3.3
Strnad, Jakub
1279-
Boreš, Tomáš
10001 - 0
3.4
Pečenka, Petr
1074-
Khadash, Samuel
10000 - 1
3.5
Richter, Rudolf
1108-
bez hráče
0+ - -