Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace29.03.2015 23:38:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. ŠK Svornost Rousínovec (Rtg prům.:1141, PH 1: 13 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Hvozdovič Jan1274CZE1½10½1011691299
2Švejnoha Jakub1105CZE½00½0½1114,591177
3Chromý Ondřej Jakub1117CZE100000161146
4Chromý Daniel Jan1102CZE00½0000,561111
5Boba Tomáš1000CZE½010001114,591059
9Hofman Otto1000CZE110231000
10Bílý Richard1057CZE++0231000

Info o hráči

Hvozdovič Jan 1274 CZE Rp:1418
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
177Martyniuk Vladislav1000CZE3,5s 11
21Richterová Julie1564CZE3,5s ½1
3121Vavřínková Anna1450CZE1,5w 11
441Zabloudil Radek1428CZE7w 01
5128Ochotný Václav1296CZE2,5s ½1
611Lacina Josef1283CZE4s 11
787Ivanov Mikhail1299CZE2w 01
8102Fryda Dominik1368CZE4,5s 11
9108Řezníček Lukáš1000CZE1w 11
Švejnoha Jakub 1105 CZE Rp:1177
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
178Probošt Jakub1242CZE3,5w ½2
22Dumek David1452CZE6w 02
3123Štoudek Michal1128CZE2,5s 02
442Vémola Štěpán1345CZE6s ½2
5129Bačík Michal1307CZE6,5w 02
612Londin Lukáš Vojtěch1060CZE5,5w ½2
789Brož Jan1000CZE2s 12
8104Šišma Marek1059CZE4w 12
9109Horák David1000CZE0,5s 12
Chromý Ondřej Jakub 1117 CZE Rp:873
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
179Nevyhoštěný Václav1114CZE1s 13
23Strnad Jakub1279CZE7,5s 03
3124Novotný Tomáš1000CZE2,5w 03
444Trněný Jiří1201CZE3w 03
5130Skalková Daniela1242CZE4s 03
613Klimánek Aleš1040CZE2s 03
Chromý Daniel Jan 1102 CZE Rp:710
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
181Loubal Jakub1099CZE4,5w 04
24Pečenka Petr1074CZE5w 04
3125Kachyňa Filip1000CZE3,5s ½4
446Vémola Šimon1223CZE3s 04
5131Skalka Tomáš1187CZE4w 04
615Londin Michal Karol1085CZE3w 04
Boba Tomáš 1000 CZE Rp:1053
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
182Proboštová Michaela1093CZE1,5s ½5
25Richter Rudolf1108CZE7s 05
3127Vavřínková Marie1000CZE2w 15
448Chelík Andreas1064CZE5w 05
5132Tomšicová Emílie1161CZE3,5s 05
616Fridrich Petr1106CZE4,5s 05
790Musil Vojtěch1000CZE2,5w 13
8106Šišma Ondřej1000CZE3,5s 13
9110Řezníček Aleš1000CZE1,5w 13
Hofman Otto 1000 CZE Rp:1125
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
792Ivanov Alexandr1000CZE2s 14
8146Regner Antonín1000CZE0w 14
9111Kachlík Michal1000CZE3s 04
Bílý Richard 1057 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
70Brett nicht besetzt00- 1K5
80Brett nicht besetzt00- 1K5
9113Wolf Ondřej1000CZE5,5w 05

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 10:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO2 : 3
7.1
Martyniuk, Vladislav
1000-
Hvozdovič, Jan
12740 - 1
7.2
Probošt, Jakub
1242-
Švejnoha, Jakub
1105½ - ½
7.3
Nevyhoštěný, Václav
1114-
Chromý, Ondřej Jakub
11170 - 1
7.4
Loubal, Jakub
1099-
Chromý, Daniel Jan
11021 - 0
7.5
Proboštová, Michaela
1093-
Boba, Tomáš
1000½ - ½
2. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 12:00
Šach.6  Šachy ZastávkaELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO4½: ½
1.1
Richterová, Julie
1564-
Hvozdovič, Jan
1274½ - ½
1.2
Dumek, David
1452-
Švejnoha, Jakub
11051 - 0
1.3
Strnad, Jakub
1279-
Chromý, Ondřej Jakub
11171 - 0
1.4
Pečenka, Petr
1074-
Chromý, Daniel Jan
11021 - 0
1.5
Richter, Rudolf
1108-
Boba, Tomáš
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 14:30
Šach.14  ŠK Svornost RousínovecELO-9  ŠK Lokomotiva Brno "H"ELO2½:2½
7.1
Hvozdovič, Jan
1274-
Vavřínková, Anna
14501 - 0
7.2
Švejnoha, Jakub
1105-
Štoudek, Michal
11280 - 1
7.3
Chromý, Ondřej Jakub
1117-
Novotný, Tomáš
10000 - 1
7.4
Chromý, Daniel Jan
1102-
Kachyňa, Filip
1000½ - ½
7.5
Boba, Tomáš
1000-
Vavřínková, Marie
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 10:00
Šach.14  ŠK Svornost RousínovecELO-8  Sportovní klub VyškovELO½ :4½
4.1
Hvozdovič, Jan
1274-
Zabloudil, Radek
14280 - 1
4.2
Švejnoha, Jakub
1105-
Vémola, Štěpán
1345½ - ½
4.3
Chromý, Ondřej Jakub
1117-
Trněný, Jiří
12010 - 1
4.4
Chromý, Daniel Jan
1102-
Vémola, Šimon
12230 - 1
4.5
Boba, Tomáš
1000-
Chelík, Andreas
10640 - 1
5. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 12:00
Šach.10  ŠK Veselí nad MoravouELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO4½: ½
4.1
Ochotný, Václav
1296-
Hvozdovič, Jan
1274½ - ½
4.2
Bačík, Michal
1307-
Švejnoha, Jakub
11051 - 0
4.3
Skalková, Daniela
1242-
Chromý, Ondřej Jakub
11171 - 0
4.4
Skalka, Tomáš
1187-
Chromý, Daniel Jan
11021 - 0
4.5
Tomšicová, Emílie
1161-
Boba, Tomáš
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 14:30
Šach.12  Kvasaco VacenoviceELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO3½:1½
6.1
Lacina, Josef
1283-
Hvozdovič, Jan
12740 - 1
6.2
Londin, Lukáš Vojtěch
1060-
Švejnoha, Jakub
1105½ - ½
6.3
Klimánek, Aleš
1040-
Chromý, Ondřej Jakub
11171 - 0
6.4
Londin, Michal Karol
1085-
Chromý, Daniel Jan
11021 - 0
6.5
Fridrich, Petr
1106-
Boba, Tomáš
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 10:00
Šach.14  ŠK Svornost RousínovecELO-11  ŠK Duras BVK "C"ELO4 : 1
7.1
Hvozdovič, Jan
1274-
Ivanov, Mikhail
12990 - 1
7.2
Švejnoha, Jakub
1105-
Brož, Jan
10001 - 0
7.3
Boba, Tomáš
1000-
Musil, Vojtěch
10001 - 0
7.4
Hofman, Otto
1000-
Ivanov, Alexandr
10001 - 0
7.5
Bílý, Richard
1057-
bez hráče
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 12:00
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO0 : 5
5.1
Fryda, Dominik
1368-
Hvozdovič, Jan
12740 - 1
5.2
Šišma, Marek
1059-
Švejnoha, Jakub
11050 - 1
5.3
Šišma, Ondřej
1000-
Boba, Tomáš
10000 - 1
5.4
Regner, Antonín
1000-
Hofman, Otto
10000 - 1
5.5
bez hráče
0-
Bílý, Richard
1057- - +
9. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 14:30
Šach.14  ŠK Svornost RousínovecELO-16  ŠK Lokomotiva Brno "G"ELO3 : 2
7.1
Hvozdovič, Jan
1274-
Řezníček, Lukáš
10001 - 0
7.2
Švejnoha, Jakub
1105-
Horák, David
10001 - 0
7.3
Boba, Tomáš
1000-
Řezníček, Aleš
10001 - 0
7.4
Hofman, Otto
1000-
Kachlík, Michal
10000 - 1
7.5
Bílý, Richard
1057-
Wolf, Ondřej
10000 - 1