Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Campionat Absolut d’Andorra 2014

Darrera actualització24.10.2014 09:59:32, Creador/Darrera càrrega: Federació d’Escacs Valls d’Andorra

Classificació final després de 8 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloPts. Des1  Des2  Des3 
11GMDe La Riva Aguado OscarAND25377,5403033,5
24Fernandez Lopez JoanAND21336,540,530,529
33FMGarcia Paolicchi RaulAND22265,5403028,5
42CMJose Queralto DanielAND21735,54029,526,5
57Casanovas Cantarero EricAND17585,53929,526,5
69Moscoso Rodriguez JoanAND168553828,522
76Gorgues Mateu DavidAND174953325,523
811Riba Revert ValentiAND15354,536,52824
921Morente Plaza MarcAND04,536,52722,5
1023Obiols Blanco OriolAND04,525,52016
1110Galera Serra MariaAND146043627,521,5
125Gorgues Valle Jose MariaAND177843526,521,5
1312Alcon Llosada AlexAND1502433,525,519
1425Saez Ramos CarlosAND043023,517
1515Alcon Llosada JaumeAND12484292116
1614Trojman Gea AlexAND1318428,521,513
1713Ribera Veganzones Josep MariaAND1276427,520,518
188Pantebre Martinez BenetAND17143,5342617,5
1917De La Riva Real AriadnaAND033122,513
2016Abade Moreira Cesar EduardoAND0327,520,59
2126Tomas Piedrahita SergiAND03262012,5
2222Obiols Blanco EloiAND0324,51811
2319Lopez Basconzelos HugoAND02,52619,511,5
2418Llopis Arrabal AitanaAND0223,517,57
2520Martinez Gamiz MarcAND0128,5216
2624Ribera Veganzones SerniAND012115,53

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Fide Tie-Break

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, Impressió