Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Vienna Chess Open 2015 Group A (A-Turnier)

Poslední aktualizace26.08.2015 12:05:00, Creator: Wiener Schachverband (Eloreferat),Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
111IMRambaldi FrancescoITA25177,544,556,52662
216GMArkell KeithENG24887,54354,52639
33GMBánusz TamásHUN25867,542,5552630
412GMRombaldoni AxelITA25157,541,5532626
510GMAntal GergelyHUN25247,541522629
62GMBuhmann RainerGER2613744,5552566
737FMCarow JohannesGER2407743552600
88GMBrunello SabinoITA2545741,553,52562
923FMMoroni LucaITA2461740,551,52490
1014IMTari AryanNOR2510740522539
1115GMKindermann StefanAUT2507739,5512523
1213GMKurajica BojanBIH2513739,5502527
135GMHawkins JonathanENG2554738,549,52448
1461Dragnev ValentinAUT233973848,52532
1522IMMons LéonGER2464738472454
166GMRuck RobertHUN2552737,548,52466
1775FMSchwabeneder FlorianAUT229973544,52401
181GMSafarli EltajAZE2644734,5432941
19137WIMGevorgyan IrinaUZB22066,544552530
20112Pop AlexandruROU22486,540522421
214GMShengelia DavidAUT25726,540512473
2218IMDiermair AndreasAUT24856,539,550,52397
2347WGMAbdumalik ZhansayaKAZ23716,539,5502445
24115Haria RaviENG22436,539,549,52440
2521IMRombaldoni DenisITA24676,538,550,52422
2656IMBalla Tamas-KristofROU23476,538,5502360
2729IMFröwis GeorgAUT24346,538,5492394
2817IMKuzmicz KrystianPOL24866,538492397
2935GMManik MikulasSVK24106,537,5482442
3026IMSalomon JohanNOR24396,537,5482374
3134FMHauge Lars OskarNOR24116,53747,52384
3233FMChristiansen Johan-SebastianNOR24166,536,5472354
3351FMKessler LucaAUT23646,536472397
3465IMBarle Janez Dr.SLO23246,53646,52396
3549IMGuido FlavioITA23676,535,545,52357
3640Schwarhofer ChristopherAUT23916,53544,52359
377GMHeberla BartlomiejPOL254864354,52475
3824IMFeuerstack AljoschaGER2458641,5542413
3941IMDanner GeorgAUT238564151,52481
40120FMKrause BenedictGER223564050,52465
4185FMMenezes ChristophAUT2291639,5502396
4244IMMaier ChristianGER2382639502414
43113IMHaugli PetterNOR2247639502400
4430IMKilgus GeorgAUT242163948,52368
4519GMStanec NikolausAUT2474638,548,52358
4662Ruff MaximilianGER233663849,52350
4750FMJackson JamesENG2367638492426
4853FMKevlishvili RobbyNED2357638492383
4955FMJessel StephenIRL2352638482406
5094IMIlic ZoranSRB227863847,52356
5195FMHuber Martin ChristianAUT2276637,548,52422
5236IMSoors StefBEL2407637,548,52339
5346IMPirrot DieterGER2374637482335
54190WFMDimitrova AlexandraRUS2134637472370
5583FMRohacek MiroslavSVK2294636,547,52318
5632IMHolm Kristian StuvikNOR2418636,546,52356
5776Zamengo FulvioITA2298636,5462347
5843GMBeshukov SergeyRUS2382636472347
5973IMTrkulja GoranBIH230463646,52350
60161CMLewicki MiroslawPOL2176635,5452361
61103Powierski EmilGER226063546,52337
6280FMBruchmann StephanGER229463545,52334
63138NMSteiner BrunoAUT2206635442324
64140WFMAssaubayeva BibissaraKAZ2205635442290
65139Pfreundt JakobGER2206634,5452378
6696WFMChernyak ViktoriaRUS2276634,5452234
67337Pfadenhauer JohannesGER1987634,543,52335
6871IMWeinzettl ErnstAUT231263445,52298
6967IMNeckar Lubomir Mgr.CZE2319633,5442299
7045FMBilguun SumiyaMGL2376633,5432301
7138IMZeller FrankGER240263343,52326
7248FMKokol PeterSLO2371633432341
7392FMDicu Razvan-StefanROU228363341,52239
74133Paltrinieri NicholasITA2213632432239
7577FMSvicevic RastkoSRB229663242,52294
7678IMKummer HelmutAUT2295632422286
7725IMGovciyan PavelFRA2448631,540,52199
78119Warmerdam MaxNED22365,543,5552433
79110FMKniest OliverGER22525,54252,52340
8072FMMihajlov SebastianNOR23095,540,551,52421
81102FMNeumeier KlausAUT22605,54049,52313
82179Hess MaxGER21525,539482296
8389FMBressac StephaneFRA22865,538492365
8481FMKarst ElmarGER22945,538492329
85188Branding VolkerGER21365,53847,52310
8693IMGrötz Harald Mag.AUT22795,537,548,52301
87142Lipok ChristophGER22035,537,5482318
88104IMGanaus HannesAUT22595,537,5482234
8987WIMUmudova NargizAZE22895,537472313
9082FMLow Zhen Yu CyrusSGP22945,536,547,52268
91100Martin JulianGER22615,536,545,52254
9260IMWelling GerardNED23445,536482242
9391Bonagura StefanoITA22855,53646,52336
94132Dappiano AndreaITA22135,536462235
95234Fröwis AnnikaAUT20835,536442143
9652WGMTheissl Pokorna ReginaAUT23625,535,5472297
9779Mann JohannesGER22955,535,5472278
98111Caruso Augusto MITA22515,535,545,52248
99101FMCertek Pavel Dipl. Ing.SVK22605,535,5452269
100218Horvath DominikAUT21075,535,5452219
101209Bruce Shannon HillBRA21165,535,544,52278
102165Teutsch AlexanderITA21755,534,544,52234
103172Bugalski MichalPOL21635,534,544,52145
10428IMMonroy Charles Dr.FRA24365,534,543,52280
10586FMBuchenau FrankGER22905,534442281
10639FMHandler LukasAUT24015,534422228
107125FMNamyslo HolgerGER22275,533,5442230
108153Jacobs Florian M.A.NED21875,533,5442212
109145Braun JoachimGER21995,53343,52173
110182Wecker MartinGER21455,533432272
111116Sader MichaelITA22405,533422163
112257Goldie ThomasSUI20675,532,5412270
113171FMBabar MichaelGER21635,532,540,52225
114224Torner Planell Josep RamonESP20995,532,540,52206
115302Ruston Mark RENG20245,532,540,52153
116122Boraso AlessioITA22325,532422226
117342de Vries JoelNED19845,53241,52271
11854FMSadilek PeterAUT23575,532412200
119144Thingstad EvenNOR22015,532412188
12084Gstach JakobAUT22925,53240,52194
121160Sorbera GiovanniITA21775,531,542,52220
122220CMPodetti DavideITA21065,531402170
123175Wieneroiter GeraldAUT21585,531402113
124127WIMShumilina AlexandraRUS22255,529,5392154
125449Bizeul PierreFRA17985,529,536,52171
12627IMSchreiner PeterAUT2439540,5522349
127141FMLenaerts LennertBEL220454051,52307
12866FMWukits ReneAUT2321539,550,52316
129117Vasile Claudiu-DanielROU2237539,550,52301
13064IMPicard RomainFRA2326539502319
13159IMBartell ThomasUSA2345538,549,52411
132106Haasler AndreasGER2258538482301
13331IMTan JustinAUS2421537,547,52338
134154Mitchell MartinSCO2187537472253
135130Kudzma LaimonasLTU2216536,5482252
136304Chan JamesCAN2019536,546,52253
137186Higatsberger Michael DDr.AUT2140536,545,52176
138156Stiller JürgenGER2183536462285
139107Matt FabianAUT225853645,52259
140349Moradi KimiaNOR1971535,545,52243
141228Astengo CorradoITA2092535,542,52184
14263FMHalvax GeorgAUT233153546,52226
143236Saglam BuelentGER208153545,52219
144254Nilsen MartinNOR206953544,52246
14588FMDe Francesco KlausGER2287534,5452234
146287Fraser-Mitchell Jeremy DrENG2042534,5432142
147155Pirker ChristianAUT218653444,52151
148299Lobersli Henrik OieNOR2028534442274
14969FMSahidi SamirSVK2315534432214
150143FMKaras MarekSVK2202534432169

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Performance (variable with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž