GPX Dunajská Lužná 2014 A Turnaj - GPX 2014/15

Posledná aktualizácia 19.10.2014 16:27:50, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaA turnaj - GPX, B-Open turnaj
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

9. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
135Zetocha Adrian 1000 1 - 0 Matis Daniel 12632
26Ganz Tomas 12086 1 - 06 Ganz Marek 11718
39Kramar Matus 11576 0 - 1 Chlpek Daniel 12513
419Horvath Jan 1000 0 - 1 Mezes Kristof 110211
512Barnasova Simona 10275 ½ - ½5 Belica Kamil 12851
614Blaho Jakub 10005 1 - 05 Soltys Oliver 114110
732Surovy Tobias 1000 0 - 1 Janikovic Alex Zoltan 100020
84Mizicka Matus 12394 1 - 0 Sobekova Adela 100031
913Barnas Norbert 10004 0 - 14 Barnas Michal 12205
1021Kacer Goran 10004 0 - 14 Fajtakova Silvia 11887
1118Hanzel Artom 10004 1 - 0 Cavajda Tomas 100015
1229Sabol Pavol 1000 ½ - ½ Motyciak Tomas 100025
1317Hanuliak Samuel 10003 1 - 0 Nagy Erik 100026
1427Poprocky Matej 10003 1 - 03 Mikita Ivo 100023
1536Zverka Peter Samuel 10003 0 - 13 Mikita Jakub 100024
1630Smaho Timur 10003 0 - 12 Sabol Michal 100028
1716Gertler Teo 1000½ 0 - 1 Mato Sebastian 100022
1833Tichy Gregor 10001 0 - 12 Zetocha Adela 100034

8. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
135Zetocha Adrian 10006 ½ - ½ Kramar Matus 11579
211Mezes Kristof 1102 0 - 15 Ganz Tomas 12086
32Matis Daniel 12635 ½ - ½5 Chlpek Daniel 12513
431Sobekova Adela 1000 0 - 15 Ganz Marek 11718
520Janikovic Alex Zoltan 1000 0 - 1 Horvath Jan 100019
61Belica Kamil 12854 1 - 04 Kacer Goran 100021
710Soltys Oliver 11414 1 - 04 Mizicka Matus 12394
85Barnas Michal 12204 0 - 14 Barnasova Simona 102712
925Motyciak Tomas 1000 0 - 14 Blaho Jakub 100014
1015Cavajda Tomas 1000 0 - 1 Surovy Tobias 100032
117Fajtakova Silvia 11883 1 - 03 Hanuliak Samuel 100017
1213Barnas Norbert 10003 1 - 03 Zverka Peter Samuel 100036
1318Hanzel Artom 10003 1 - 03 Smaho Timur 100030
1426Nagy Erik 1000 1 - 0 Mato Sebastian 100022
1529Sabol Pavol 1000 1 - 0½ Gertler Teo 100016
1628Sabol Michal 10002 0 - 12 Mikita Ivo 100023
1734Zetocha Adela 10002 0 - 12 Poprocky Matej 100027
1833Tichy Gregor 10001 0 - 12 Mikita Jakub 100024

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Chlpek Daniel 12515 0 - 15 Zetocha Adrian 100035
29Kramar Matus 11575 ½ - ½5 Mezes Kristof 110211
32Matis Daniel 12634 1 - 04 Soltys Oliver 114110
46Ganz Tomas 12084 1 - 04 Mizicka Matus 12394
58Ganz Marek 11714 1 - 04 Barnas Michal 12205
620Janikovic Alex Zoltan 10004 ½ - ½ Belica Kamil 12851
719Horvath Jan 1000 1 - 0 Cavajda Tomas 100015
831Sobekova Adela 1000 1 - 03 Fajtakova Silvia 11887
912Barnasova Simona 10273 1 - 03 Hanzel Artom 100018
1014Blaho Jakub 10003 1 - 03 Barnas Norbert 100013
1125Motyciak Tomas 10003 ½ - ½3 Surovy Tobias 100032
1221Kacer Goran 10003 1 - 0 Nagy Erik 100026
1336Zverka Peter Samuel 1000 ½ - ½2 Sabol Pavol 100029
1424Mikita Jakub 10002 0 - 12 Hanuliak Samuel 100017
1530Smaho Timur 10002 1 - 02 Zetocha Adela 100034
1622Mato Sebastian 10002 ½ - ½ Sabol Michal 100028
1723Mikita Ivo 10001 1 - 01 Tichy Gregor 100033
1816Gertler Teo 1000½ 0 - 11 Poprocky Matej 100027

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
111Mezes Kristof 11024 1 - 05 Chlpek Daniel 12513
24Mizicka Matus 12394 0 - 14 Kramar Matus 11579
335Zetocha Adrian 10004 1 - 04 Ganz Tomas 12086
41Belica Kamil 1285 0 - 13 Matis Daniel 12632
55Barnas Michal 12203 1 - 03 Blaho Jakub 100014
67Fajtakova Silvia 11883 0 - 13 Janikovic Alex Zoltan 100020
718Hanzel Artom 10003 0 - 13 Ganz Marek 11718
810Soltys Oliver 11413 1 - 03 Motyciak Tomas 100025
932Surovy Tobias 10003 0 - 1 Horvath Jan 100019
1015Cavajda Tomas 1000 1 - 0 Nagy Erik 100026
1122Mato Sebastian 10002 0 - 1 Sobekova Adela 100031
1234Zetocha Adela 10002 0 - 12 Barnasova Simona 102712
1313Barnas Norbert 10002 1 - 02 Smaho Timur 100030
1429Sabol Pavol 10002 0 - 12 Kacer Goran 100021
1517Hanuliak Samuel 10002 0 - 1 Zverka Peter Samuel 100036
1627Poprocky Matej 10001 0 - 11 Mikita Jakub 100024
1728Sabol Michal 1000½ 1 - 01 Tichy Gregor 100033
1816Gertler Teo 1000½ 0 - 10 Mikita Ivo 100023

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Chlpek Daniel 12514 1 - 04 Mizicka Matus 12394
22Matis Daniel 12633 0 - 13 Mezes Kristof 110211
39Kramar Matus 11573 1 - 03 Barnas Michal 12205
46Ganz Tomas 12083 1 - 03 Hanzel Artom 100018
58Ganz Marek 11713 0 - 13 Zetocha Adrian 100035
626Nagy Erik 1000 0 - 1 Belica Kamil 12851
719Horvath Jan 1000 0 - 12 Soltys Oliver 114110
830Smaho Timur 10002 0 - 12 Fajtakova Silvia 11887
912Barnasova Simona 10272 0 - 12 Janikovic Alex Zoltan 100020
1014Blaho Jakub 10002 1 - 02 Sabol Pavol 100029
1131Sobekova Adela 10002 ½ - ½2 Cavajda Tomas 100015
1221Kacer Goran 10002 0 - 12 Surovy Tobias 100032
1325Motyciak Tomas 10002 1 - 0 Zverka Peter Samuel 100036
1424Mikita Jakub 10001 0 - 11 Barnas Norbert 100013
1533Tichy Gregor 10001 0 - 11 Hanuliak Samuel 100017
1627Poprocky Matej 10001 0 - 11 Mato Sebastian 100022
1723Mikita Ivo 10000 0 - 11 Zetocha Adela 100034
1828Sabol Michal 10000 ½ - ½0 Gertler Teo 100016

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Mizicka Matus 12393 1 - 03 Matis Daniel 12632
23Chlpek Daniel 12513 1 - 03 Ganz Tomas 12086
31Belica Kamil 12852 ½ - ½ Hanzel Artom 100018
45Barnas Michal 12202 1 - 02 Kacer Goran 100021
520Janikovic Alex Zoltan 10002 0 - 12 Ganz Marek 11718
632Surovy Tobias 10002 0 - 12 Kramar Matus 11579
735Zetocha Adrian 10002 1 - 02 Soltys Oliver 114110
811Mezes Kristof 11022 1 - 02 Motyciak Tomas 100025
926Nagy Erik 1000 1 - 02 Smaho Timur 100030
1036Zverka Peter Samuel 1000 0 - 1 Horvath Jan 100019
117Fajtakova Silvia 11881 1 - 01 Mikita Jakub 100024
1222Mato Sebastian 10001 0 - 11 Barnasova Simona 102712
1334Zetocha Adela 10001 0 - 11 Blaho Jakub 100014
1415Cavajda Tomas 10001 1 - 01 Poprocky Matej 100027
1517Hanuliak Samuel 10001 0 - 11 Sobekova Adela 100031
1629Sabol Pavol 10001 1 - 00 Sabol Michal 100028
1713Barnas Norbert 10000 1 - 00 Mikita Ivo 100023
1833Tichy Gregor 10000 1 - 00 Gertler Teo 100016

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Ganz Tomas 12082 1 - 02 Belica Kamil 12851
22Matis Daniel 12632 1 - 02 Barnas Michal 12205
38Ganz Marek 11712 0 - 12 Chlpek Daniel 12513
44Mizicka Matus 12392 1 - 02 Zetocha Adrian 100035
518Hanzel Artom 1000 1 - 01 Fajtakova Silvia 11887
69Kramar Matus 11571 1 - 0 Zverka Peter Samuel 100036
710Soltys Oliver 11411 1 - 01 Mato Sebastian 100022
824Mikita Jakub 10001 0 - 11 Mezes Kristof 110211
912Barnasova Simona 10271 0 - 11 Surovy Tobias 100032
1025Motyciak Tomas 10001 1 - 01 Cavajda Tomas 100015
1130Smaho Timur 10001 1 - 01 Hanuliak Samuel 100017
1231Sobekova Adela 10001 0 - 11 Janikovic Alex Zoltan 100020
1321Kacer Goran 10001 1 - 01 Zetocha Adela 100034
1419Horvath Jan 1000½ 1 - 00 Barnas Norbert 100013
1516Gertler Teo 10000 0 - 1½ Nagy Erik 100026
1614Blaho Jakub 10000 1 - 00 Sabol Michal 100028
1723Mikita Ivo 10000 0 - 10 Sabol Pavol 100029
1827Poprocky Matej 10000 1 - 00 Tichy Gregor 100033

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Belica Kamil 12851 1 - 01 Soltys Oliver 114110
29Kramar Matus 11571 0 - 11 Matis Daniel 12632
33Chlpek Daniel 12511 1 - 01 Barnasova Simona 102712
411Mezes Kristof 11021 0 - 11 Mizicka Matus 12394
55Barnas Michal 12201 1 - 01 Sobekova Adela 100031
615Cavajda Tomas 10001 0 - 11 Ganz Tomas 12086
77Fajtakova Silvia 11881 0 - 11 Zetocha Adrian 100035
832Surovy Tobias 10001 0 - 11 Ganz Marek 11718
934Zetocha Adela 10001 0 - 1½ Hanzel Artom 100018
1036Zverka Peter Samuel 1000½ 1 - 00 Blaho Jakub 100014
1113Barnas Norbert 10000 0 - 10 Motyciak Tomas 100025
1224Mikita Jakub 10000 1 - 00 Gertler Teo 100016
1317Hanuliak Samuel 10000 1 - 00 Poprocky Matej 100027
1426Nagy Erik 10000 ½ - ½0 Horvath Jan 100019
1520Janikovic Alex Zoltan 10000 1 - 00 Sabol Pavol 100029
1628Sabol Michal 10000 0 - 10 Kacer Goran 100021
1722Mato Sebastian 10000 1 - 00 Tichy Gregor 100033
1830Smaho Timur 10000 1 - 00 Mikita Ivo 100023

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
119Horvath Jan 10000 0 - 10 Belica Kamil 12851
22Matis Daniel 12630 1 - 00 Janikovic Alex Zoltan 100020
321Kacer Goran 10000 0 - 10 Chlpek Daniel 12513
44Mizicka Matus 12390 1 - 00 Mato Sebastian 100022
523Mikita Ivo 10000 0 - 10 Barnas Michal 12205
66Ganz Tomas 12080 1 - 00 Mikita Jakub 100024
725Motyciak Tomas 10000 0 - 10 Fajtakova Silvia 11887
88Ganz Marek 11710 1 - 00 Nagy Erik 100026
927Poprocky Matej 10000 0 - 10 Kramar Matus 11579
1010Soltys Oliver 11410 1 - 00 Sabol Michal 100028
1129Sabol Pavol 10000 0 - 10 Mezes Kristof 110211
1212Barnasova Simona 10270 1 - 00 Smaho Timur 100030
1331Sobekova Adela 10000 1 - 00 Barnas Norbert 100013
1414Blaho Jakub 10000 0 - 10 Surovy Tobias 100032
1533Tichy Gregor 10000 0 - 10 Cavajda Tomas 100015
1616Gertler Teo 10000 0 - 10 Zetocha Adela 100034
1735Zetocha Adrian 10000 1 - 00 Hanuliak Samuel 100017
1818Hanzel Artom 10000 ½ - ½0 Zverka Peter Samuel 100036