Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
129Zetocha Adrian 10005 ½ - ½ Salgovic Simon 11852
23Petrek David 1143 ½ - ½5 Skrinar Marek 13251
310Hanzel Artom 10004 1 - 04 Janikovic Alex Zoltan 100012
430Zverka Peter Samuel 10004 1 - 04 Sykora Fedor 100025
511Horvath Jan 10004 1 - 0 Crkon Lucas 10007
624Smaho Timur 1000 0 - 13 Mato Sebastian 100018
75Blaho Jakub 10003 0 - 13 Kascak Michal 100013
89Hanuliak Samuel 10003 1 - 03 Sabol Michal 100021
919Ravinger Andrej 10003 1 - 03 Skottke Daniel 100023
1016Kovar David 10003 1 - 0 Zetocha Adela 100028
1120Roziak Filip 1000 1 - 02 Trencan Tomas 100026
1214Kleibl Maxim 10002 ½ - ½2 Kusy Rudolf 100017
1322Sabol Pavol 10002 1 - 02 Vcelik Filip 100027
146Blahova Hanka 10001 1 - 02 Konrad Lukas 100015
154Barcak David 10000 0 - 11 Gajdosova Tamara 10008

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Salgovic Simon 1185 1 - 04 Horvath Jan 100011
23Petrek David 1143 0 - 14 Zetocha Adrian 100029
31Skrinar Marek 13254 1 - 04 Zverka Peter Samuel 100030
425Sykora Fedor 10003 1 - 03 Blaho Jakub 10005
57Crkon Lucas 10003 ½ - ½3 Smaho Timur 100024
612Janikovic Alex Zoltan 10003 1 - 03 Hanuliak Samuel 10009
723Skottke Daniel 10003 0 - 13 Hanzel Artom 100010
813Kascak Michal 10002 1 - 03 Ravinger Andrej 100019
915Konrad Lukas 10002 0 - 12 Mato Sebastian 100018
1026Trencan Tomas 10002 0 - 12 Kovar David 100016
1121Sabol Michal 10002 1 - 02 Sabol Pavol 100022
1227Vcelik Filip 10002 0 - 1 Roziak Filip 100020
138Gajdosova Tamara 10001 0 - 1 Zetocha Adela 100028
146Blahova Hanka 10001 0 - 11 Kleibl Maxim 100014
1517Kusy Rudolf 10001 1 - 00 Barcak David 10004

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Salgovic Simon 1185 1 - 04 Skrinar Marek 13251
25Blaho Jakub 10003 0 - 1 Petrek David 11433
311Horvath Jan 10003 1 - 03 Sykora Fedor 100025
429Zetocha Adrian 10003 1 - 03 Janikovic Alex Zoltan 100012
530Zverka Peter Samuel 10003 1 - 03 Ravinger Andrej 100019
618Mato Sebastian 10002 0 - 12 Crkon Lucas 10007
722Sabol Pavol 10002 0 - 12 Hanuliak Samuel 10009
810Hanzel Artom 10002 1 - 02 Sabol Michal 100021
924Smaho Timur 10002 1 - 02 Kascak Michal 100013
1016Kovar David 10002 0 - 12 Skottke Daniel 100023
1128Zetocha Adela 1000 0 - 11 Konrad Lukas 100015
128Gajdosova Tamara 10001 0 - 11 Vcelik Filip 100027
1314Kleibl Maxim 10001 0 - 11 Trencan Tomas 100026
1420Roziak Filip 10001 ½ - ½½ Kusy Rudolf 100017
154Barcak David 10000 0 - 10 Blahova Hanka 10006

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Skrinar Marek 13253 1 - 03 Zetocha Adrian 100029
23Petrek David 11433 ½ - ½3 Salgovic Simon 11852
35Blaho Jakub 10002 1 - 02 Kovar David 100016
412Janikovic Alex Zoltan 10002 1 - 02 Crkon Lucas 10007
59Hanuliak Samuel 10002 0 - 12 Zverka Peter Samuel 100030
619Ravinger Andrej 10002 1 - 02 Hanzel Artom 100010
723Skottke Daniel 10002 0 - 12 Horvath Jan 100011
825Sykora Fedor 10002 1 - 0 Zetocha Adela 100028
913Kascak Michal 10001 1 - 01 Roziak Filip 100020
1021Sabol Michal 10001 1 - 01 Kleibl Maxim 100014
1115Konrad Lukas 10001 0 - 11 Sabol Pavol 100022
1226Trencan Tomas 10001 0 - 11 Mato Sebastian 100018
1317Kusy Rudolf 1000½ 0 - 11 Smaho Timur 100024
1427Vcelik Filip 10000 1 - 00 Barcak David 10004
156Blahova Hanka 10000 0 - 10 Gajdosova Tamara 10008

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
17Crkon Lucas 10002 0 - 12 Skrinar Marek 13251
22Salgovic Simon 11852 1 - 02 Hanuliak Samuel 10009
311Horvath Jan 10002 0 - 12 Petrek David 11433
429Zetocha Adrian 10002 1 - 02 Blaho Jakub 10005
510Hanzel Artom 10001 1 - 01 Roziak Filip 100020
621Sabol Michal 10001 0 - 11 Janikovic Alex Zoltan 100012
723Skottke Daniel 10001 1 - 01 Kascak Michal 100013
816Kovar David 10001 1 - 01 Smaho Timur 100024
925Sykora Fedor 10001 1 - 01 Mato Sebastian 100018
1019Ravinger Andrej 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100026
1130Zverka Peter Samuel 10001 1 - 0½ Kusy Rudolf 100017
1228Zetocha Adela 1000½ 1 - 00 Blahova Hanka 10006
134Barcak David 10000 0 - 10 Konrad Lukas 100015
148Gajdosova Tamara 10000 0 - 10 Sabol Pavol 100022
1514Kleibl Maxim 10000 1 - 00 Vcelik Filip 100027

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Skrinar Marek 13251 1 - 01 Janikovic Alex Zoltan 100012
213Kascak Michal 10001 0 - 11 Salgovic Simon 11852
33Petrek David 11431 1 - 01 Ravinger Andrej 100019
45Blaho Jakub 10001 1 - 01 Sabol Michal 100021
57Crkon Lucas 10001 1 - 01 Skottke Daniel 100023
69Hanuliak Samuel 10001 1 - 01 Sykora Fedor 100025
711Horvath Jan 10001 1 - 01 Zverka Peter Samuel 100030
829Zetocha Adrian 10001 1 - 00 Barcak David 10004
918Mato Sebastian 10000 1 - 00 Blahova Hanka 10006
1020Roziak Filip 10000 1 - 00 Gajdosova Tamara 10008
1122Sabol Pavol 10000 0 - 10 Hanzel Artom 100010
1224Smaho Timur 10000 1 - 00 Kleibl Maxim 100014
1315Konrad Lukas 10000 0 - 10 Trencan Tomas 100026
1427Vcelik Filip 10000 0 - 10 Kovar David 100016
1517Kusy Rudolf 10000 ½ - ½0 Zetocha Adela 100028

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Kovar David 10000 0 - 10 Skrinar Marek 13251
22Salgovic Simon 11850 1 - 00 Kusy Rudolf 100017
318Mato Sebastian 10000 0 - 10 Petrek David 11433
44Barcak David 10000 0 - 10 Ravinger Andrej 100019
520Roziak Filip 10000 0 - 10 Blaho Jakub 10005
66Blahova Hanka 10000 0 - 10 Sabol Michal 100021
722Sabol Pavol 10000 0 - 10 Crkon Lucas 10007
88Gajdosova Tamara 10000 0 - 10 Skottke Daniel 100023
924Smaho Timur 10000 0 - 10 Hanuliak Samuel 10009
1010Hanzel Artom 10000 0 - 10 Sykora Fedor 100025
1126Trencan Tomas 10000 0 - 10 Horvath Jan 100011
1212Janikovic Alex Zoltan 10000 1 - 00 Vcelik Filip 100027
1328Zetocha Adela 10000 0 - 10 Kascak Michal 100013
1414Kleibl Maxim 10000 0 - 10 Zetocha Adrian 100029
1530Zverka Peter Samuel 10000 1 - 00 Konrad Lukas 100015