Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 09:10:53
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XXII Obert d'Escacs de Santa Margarida de Montbui
Darrera actualització23.11.2014 19:37:28, Creador/Darrera càrrega: Gabino Exposito Avila
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Esplugas Esteve Vicenc
ESP
2404
Scq
2
FM
Ramon Solans Albert
ESP
2399
Tag
3
Campos Olaya Israel
ESP
2333
Tag
4
Martinez Gutierrez Bernard
ESP
2191
Igu
5
Verdes Nadal Ramon
ESP
2172
Bel
6
Cardona Alcaide Roberto
ESP
2168
Tag
7
Creus Sola Andreu
ESP
2160
Caf
8
Monfa Sole Ramon
ESP
2160
Vln
9
Vilella Bertran Joan
ESP
2151
Chp
10
Pique Safont Joan Manel
ESP
2146
Tag
11
Vila Cairo Gerard
ESP
2125
Scq
12
Clotet Torrelles Ramon
ESP
2112
Igu
13
Llacuna Cufi Salvador
ESP
2110
Scq
14
Marimon Torrens Jordi
ESP
2075
Igu
15
Pons Martos Josep
ESP
2062
Smm
16
Gual Escala Joan
ESP
2055
Cpl
17
Santiago Abril Narcis J.
ESP
2054
Pas
18
Prat Rabell Josep M.
ESP
2037
Igu
19
Pallares Miserach Joan
ESP
2023
Igu
20
Soidan Parcerisas Manel
ESP
2015
Pas
21
Sola Sendra Francesc
ESP
1990
Scq
22
Luco Manubens Daniel
ESP
1968
Smm
23
Gual Escala Jordi
ESP
1959
Cpl
24
Barrot Farre Salvador
ESP
1932
Scq
25
Diaz Soro Josep Lluis
ESP
1929
Igu
26
Llacuna Fabregat Josep Maria
ESP
1920
Igu
27
Capella Baladas Pere
ESP
1913
Pas
28
Vidal Bermejo Joan Angel
ESP
1910
Scq
29
Mateu Vives Marcel
ESP
1907
Smm
30
Sole Balaguer Josep M.
ESP
1906
Esa
31
Meyer Kuno
ESP
1886
Sap
32
Sola Sendra Jaume
ESP
1882
Scq
33
Cots Valls Jordi
ESP
1863
Tag
34
Vilalta Carrera Antoni
ESP
1863
Igu
35
Sanchez Lopez Juan
ESP
1849
Smm
36
Arjona Gonzalez Francesc
ESP
1841
Smm
37
Llorens Rubio Joan
ESP
1839
Smm
38
Llacuna Roca Josep
ESP
1831
Trb
39
Martinez Canela Marc
ESP
1813
Scq
40
Vidal Tomas Andreu
ESP
1800
Scq
41
Torres Palau Jordi
ESP
1792
Vif
42
Martinez Sanchez Francesc
ESP
1783
Esa
43
Zumel Roman David
ESP
1783
Lpc
44
Luco Perez Bernat
ESP
1761
Iat
45
Jimenez Bargallo Josep Antoni
ESP
1753
Lpc
46
Riera Escayola Josep
ESP
1745
Esa
47
Cervera Alemany Serafin
ESP
1743
Tpe
48
Fernandez Diaz Jose Antonio
ESP
1739
Smm
49
Mestre Costas Jordi
ESP
1713
Igu
50
Roma Alsina Jaume
ESP
1713
Igu
51
Grados Farreras Raquel
ESP
1704
Smm
52
Compte Quadras Marti
ESP
1703
Smm
53
Claramunt Junjent Maria
ESP
1700
Igu
54
Mollet Soldevila Eva
ESP
1700
Sap
55
Parra Jimenez Jesus
ESP
1700
Smm
56
Quadras Boladeras Gerard
ESP
1700
Smm
57
Quintana Grife Noel
ESP
1700
Smm
58
Sandiumenge Torres Jacob
ESP
1700
Smm
59
Vilaprinyo Fornell Lluis
ESP
1700
Igu
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió