Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. ročník Slavia Open

Poslední aktualizace27.09.2014 23:01:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 54

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Pajerský MichalCZE1828TJ Desko Liberec
2Viták JiříCZE1754TJ Desko Liberec
3Novotná BarboraCZE1578TJ Desko Liberec
4Hradecký OndřejCZE1540TJ Desko Liberec
5Doubek JakubCZE1539ZŠ Partyzánská Česká Lípa
6Hofman KryštofCZE1509ŠK Kamenický Šenov
7Podzimek AdamCZE1505TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
8Macháček OldřichCZE1435Šachový klub Zikuda Turnov
9Paulus VáclavCZE1394ŠK DDM Varnsdorf
10Hurtík MatějCZE1373ZŠ Jižní Česká Lípa
11Vltavský JakubCZE1315TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
12Kučerová KristýnaCZE1220TJ Desko Liberec
13Přenosil JuliánCZE1209ZŠ Pátova Česká Lípa
14Říha MartinCZE1171ŠK Libštát
15David AdamCZE1166ŠK Libštát
16Nguyen JiříCZE1142ZŠ Partyzánská Česká Lípa
17Viták TomášCZE1138TJ Desko Liberec
18Hušková AgátaCZE1128TJ Desko Liberec
19Pícha ŠtěpánCZE1122ZŠ Partyzánská Česká Lípa
20Štejnar JakubCZE1119ZŠ Partyzánská Česká Lípa
21Talman VojtěchCZE1100ZŠ Partyzánská Česká Lípa
22Čejková AnnaCZE1100ŠK Stráž pod Ralskem
23Hladík KarelCZE1099TJ Slavia Liberec
24Kadleček LukášCZE1097ZŠ Partyzánská Česká Lípa
25Hamadová MartinaCZE1077ZŠ Jižní Česká Lípa
26Sichrovský FilipCZE1065ZŠ Partyzánská Česká Lípa
27Sichrovský TomášCZE1064ZŠ Partyzánská Česká Lípa
28Pešek AdamCZE1058ŠK Milovice
29Pešek AntonínCZE1027ŠK Milovice
30Faistauer JakubCZE1000TJ Slavia Liberec
31Hauser MatthiasCZE1000TJ Desko Liberec
32Jíra LadislavCZE1000TJ Slavia Liberec
33Locker MarcelCZE1000ŠK DDM Varnsdorf
34Maršík MatějCZE1000TJ Slavia Liberec
35Mikuš JiříCZE1000ŠK DDM Varnsdorf
36Papoušek MichalCZE1000ŠK DDM Varnsdorf
37Pažout MartinCZE1000TJ Desko Liberec
38Pažout PatrikCZE1000TJ Desko Liberec
39Rydvan VáclavCZE1000TJ Desko Liberec
40Talman JakubCZE1000ZŠ Partyzánská Česká Lípa
41Adámek JiříŠLK0ZŠ Partyzánská Česká Lípa
42Drobný Milan0ZŠ Partyzánská Česká Lípa
43Habenicht MartinŠLK0ZŠ Partyzánská Česká Lípa
44Halama Tomáš0TJ Desko Liberec
45Hentzel Štěpán0TJ Desko Liberec
46Mikuš MarianŠLK0ŠK DDM Varnsdorf
47Máté Adam0ŠK Stráž pod Ralskem
48Vaškovská KateřinaŠLK0TJ Desko Liberec
Advertisement