Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár BVK 2014 15. ročník turnaje v rapid šachu hraný současně jako přebor Brna

Poslední aktualizace27.09.2014 17:45:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14
Roubalík JakubCZE2347ŠK Zlín7,543,546,07
21
GMBernášek JanCZE2532ŠK Rapid Pardubice, o.s.6,549,554,55
35
FMBurdalev KirillUKR2295Cizinci6,546,551,04
42
GMVelička PetrCZE2490Šachový klub HM Ostrava6,546,550,55
512
Dvořák AdamZCZE2126Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,545,049,55
66
FMHolemář DavidCZE2279Moravská Slavia Brno6,542,046,06
721
Sysel JiříCZE2019ŠK Tetčice6,042,543,56
83
IMBureš JaroslavCZE2393ŠK Staré Město5,546,050,04
910
Uhmann st. JanS60CZE2144ŠK Hustopeče5,542,545,55
108
WIMSemenova ElenawRUS2199Cizinci5,541,045,05
13
Šnorek MilanS60CZE2126Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,541,045,05
1219
Staněk StanislavCZE2037Jezdci Jundrov5,538,041,05
1315
Kredl KarelCZE2100Moravská Slavia Brno5,043,546,55
1422
Stehlík JiříCZE2001Sokol Kolín5,042,045,05
1524
Zeman ArnoštCZE1954OREL Ořechov5,040,044,04
1611
Donnert MilanS60CZE2139ŠK Duras BVK5,039,042,55
177
Sremaňák SlavomírSVK2221Cizinci5,037,040,05
1833
Marko DanielZCZE1755Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,035,538,54
1920
Richterová NatašaJwCZE2029ŠK AD Jičín4,543,547,54
2023
Fiala JiříS60CZE1977Sportovní klub Prostějov4,541,545,04
2126
Kopeček IvanS60CZE1894Moravská Slavia Brno4,540,042,53
2225
Hess PavelCZE1909QCC České Budějovice4,539,542,54
239
Riška LubomírCZE2163SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn4,536,039,04
2414
FMŠvanda PavelCZE2111ŠK Gordic Jihlava4,536,039,03
2534
Straka VojtěchZCZE1741Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,532,032,04
2616
Šrámek JosefS60CZE2057Moravská Slavia Brno4,041,044,04
2718
Boháček MilanCZE2044Makkabi Boskovice4,039,542,02
2817
WFMHolušová TáňawCZE2053ŠK GARDE Lipovec4,036,536,52
2927
Kopkan PavelCZE1876ŠK Bystrc Oilers4,035,035,04
3029
Vavřínek TomášCZE1807ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,032,532,54
3141
Martirosyan AraZCZE1482ŠK Duras BVK4,031,032,04
3236
Němec DavidZCZE1677ŠK Kuřim3,534,538,01
3328
Věžník MichaelCZE1875ŠK Duras BVK3,533,536,53
3430
Menčík PavelCZE1779ŠK Duras BVK3,533,536,03
3532
Pelikán KarelS60CZE1761ŠK Vinohrady Brno3,532,033,03
3635
Lisik MiroslavSVK1678Cizinci3,526,526,53
3740
Kocí TerezaZwCZE1508Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,038,538,52
3837
Kropáč JiříS60CZE1628ŠK Kuřim3,034,037,53
3931
Fojt LeošCZE1775ŠK Duras BVK3,030,530,53
4039
Vavřínková EliškaZwCZE1521Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,530,530,52
4142
Skácel AntonínCZE1000nereg.1,031,031,01
4238
Glacner KarelS60CZE1592ŠK Bystrc Oilers0,028,529,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž