Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2014 H+D14

Poslední aktualizace29.10.2014 12:09:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
15Jurásek Vojtěch1722Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.8,038,549,043,0042,0
27Chwistek Karel1695Slezan Opava6,539,552,037,0032,5
39Chlebek Jan1643Beskydská šachová škola z.s.6,534,546,029,5033,0
43Filip Tomáš1780Mezinárodní šachová škola Interches6,534,544,029,5029,0
514Ochmyt Jakub1585SK Slavia Orlová6,039,548,030,0030,5
620Pavlík Vladimír1508ŠK Kuřim6,038,549,032,5032,0
74Vraj Karel1767Sokol Hošťálková6,037,046,529,2532,5
88Žitný Michal1654Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,035,547,027,2529,5
911Budík Pavel1616Zbrojovka Vsetín6,035,545,528,5029,5
1018Klubal Jiří1524TJ Jiskra Humpolec5,543,054,030,2533,0
111Vraj Ondřej1843Sokol Hošťálková5,539,552,031,0033,5
122Glozar Petr1813ŠK Duras BVK5,538,551,028,7532,0
136Šrámek Vojtěch1709SK Slavia Orlová5,535,545,025,2530,5
1431Zach Vojtěch1324TJ Jiskra Humpolec5,529,538,520,2523,5
1513Barák David1600ŠK Duras BVK5,034,544,521,7527,5
1624Kříž Vojtěch1464TJ Jiskra Humpolec5,034,541,019,5026,5
1721Dejmal Ondřej1501ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,034,043,521,5026,0
1817Londin Šimon1535Sportovní klub Prostějov5,033,042,521,0026,0
1910Opluštil David1624Sokol Postoupky5,032,543,521,5026,5
2034Novák Jan1279SK Slavia Orlová5,032,041,020,2524,0
2112Jiříček Vojtěch1605Sokol Skalička5,030,539,018,2523,0
2215Nytra Ondřej1583Beskydská šachová škola z.s.4,536,547,522,5027,0
2323Bauer Miroslav1488ŠK Kuřim4,536,046,020,0024,5
2419Suchánek Kryštof1509ŠK Zlín4,534,042,519,0023,0
2516Pekárek Aleš1539SK Slavia Orlová4,533,043,016,5023,0
2626Brož Petr1438ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,532,542,017,7523,5
2730Haška Filip1338Beskydská šachová škola z.s.4,529,538,016,7519,5
2825Kolář Radomír1441DDM+TJ Mohelnice4,529,538,015,0018,5
2939Bušos Daniel1121TJ Město Albrechtice4,527,533,513,5019,5
3029Zelnitius Albert1381ŠK Staré Město4,033,543,515,7522,5
3133Prokop Martin1292ŠK Kuřim4,033,042,515,2520,0
3244Kohut Pavel1083TJ Město Albrechtice4,030,539,015,2519,0
3327Šlesinger David1433Sokol Skalička4,030,539,012,5022,0
3435Kilberger Ondřej1253Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,028,535,011,0017,0
3537Dančáková Klára1175Zbrojovka Vsetín4,026,534,514,0016,0
3646Jankovský Leonard1023Zbrojovka Vsetín4,022,527,07,5014,0
3722Nesporý Šimon1497ŠK 1921 Zábřeh3,533,543,513,5021,0
3832Halama Jakub1311ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,528,537,010,5017,5
3941Géryk Šimon1093Beskydská šachová škola z.s.3,527,034,011,0015,5
4047Matějů Roman1000ŠK Kuřim3,526,031,08,5017,5
4128Gemsová Tereza1424ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,031,541,012,0018,0
4242Musil Radim1084Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,025,531,54,5010,0
4345Vaňharová Lucie1041Sokol Postoupky3,025,032,06,0015,0
4443Veselý Jiří1084TJ Město Albrechtice2,524,031,55,0012,0
4538Škaryd Tomáš1166TJ Jiskra Humpolec2,021,027,53,506,5
4640Čipl Jan1100ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod2,021,026,02,508,0
4736Žabka Damián1234SK Slavia Orlová2,020,025,52,505,0
4848Wolker Jiří1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod0,523,030,01,002,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení4: Fide Tie-Break