Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

3rd children's chess tournament Cup "Yan Bibian"& Cup "Fiut" "A"

Последно обновяване22.09.2014 13:47:31, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 7 кръга

Rk.СтНо NameТипполФЕДRtgIRtgNКлуб/ГрадТ.w-weKrtg+/-
11
Petrov MartinU14BUL22322246CCC Sofia6,0-0,3840-15,2
22
Raykov Stefanb13BUL19212075CSKA Sofia5,50,04401,6
37
Cholakov Nikolayb11BUL16801817CCC Sofia5,51,554062,0
410
Ignatov Georgib11BUL16161835"Vratsa" Vratsa5,01,784071,2
516
Bakalov Milkob11BUL15341695CCC Sofia5,00,364014,4
622
Kirilov Ivaylob11BUL13981579"Plovdiv" Plovdiv4,53,1240124,8
73
Slavejkov AntonU14BUL18071905"An Pasan" Sofia4,5-0,6940-27,6
88
Petrov Antonb11BUL16681818CCC Sofia4,5-0,5240-20,8
919
Yurdakul Didem NurayU14wTUR14440"Icdas" Canakkale4,01,254050,0
105
Boev Viktorb13BUL17341867"Plovdiv" Plovdiv4,0-0,7940-31,6
1120
Boncukcu Berkantb13TUR14220"Icdas" Canakkale4,00,774030,8
1211
Kochiev Ivanb12BUL15951719"Plovdiv" Plovdiv4,0-1,5840-63,2
1312
Grabcheva Nataliag12wBUL15861668CCC Sofia4,0-1,1040-44,0
1425
Dimitrov Kristianb11BUL01670"Veselin Topalov 2006" Varna4,0
1513
Chitakova Galyag11wBUL15781468"Plovdiv" Plovdiv4,00,00400,0
169
Dokuzov Yaroslavb11BUL16311701"Lokomotiv" Plovdiv3,5-0,5740-22,8
176
Slavejkov KristianU14BUL17271935"An Pasan" Sofia3,5-1,7540-70,0
1826
Popvasilev Kaloyanb11BUL01647"Burgas 64" Burgas3,5
1921
Buyukbozkoyun BaranU12TUR14090"Icdas" Canakkale3,51,044041,6
2017
Ustabas Dursun Berkeb12TUR14640"Icdas" Canakkale3,5-0,1840-7,2
2115
Ergin Faruk Esatb12TUR15360"Icdas" Canakkale3,5-0,8240-32,8
2218
Nanovski Stiliyanb12BUL14611679"Плевен XXI" Плевен3,50,754030,0
2323
Ayengin Yasar Fatihb13TUR13190"Icdas" Canakkale3,01,854074,0
2431
Petkov KonstantinU14BUL01406"Mihail Botvinik" Sofia3,0
254
Ivanov Denisb13BUL17841854CCC Sofia3,0-2,5940-103,6
2636
Yanev Georgib11BUL00"CSKA" Sofia3,0
2724
Chobankova Elenag13wBUL12861503"Lokomotiv" Plovdiv3,0-0,3640-14,4
2827
Mustedjeb Anherb12BUL01556"Feniks" Sofia3,0
2914
Ivanov Iliyan Vb12BUL15541672"Lokomotiv" Sofia2,5-1,1840-47,2
3029
Ivanova Hristinag11wBUL01437"Lokomotiv" Sofia2,5
3130
Haleplis EvtimiosU14BUL01435"Mihail Botvinik" Sofia2,5
3228
Chomakov Kristianb12BUL01507"Yuri Benderev 1912" Pernik2,0
3333
Mirchev Miroslavb12BUL00"Verila" Elin Pelin2,0
3432
Ilieva Damyanag11BUL00"Verila" Elin Pelin2,0
3535
Strugov Kristianb12BUL001 FS „Saints Cyril and Methodius” G1,0
3634
Stoyanov Ivailo St.b12BUL00"Verila" Elin Pelin0,5