Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Letni Praha 2014 1. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace17.08.2014 12:05:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMPlischki SebastianGER24100FSv Bueckeburg
2
FMStudnicka TomasCZE23770FSk Era Postovni Sporitelna
3
FMSuran JanCZE23660FSk Joly Lysa Nad Labem
4
FMFitzsimons DavidIRL23630FElm Mount
5
IMRichter ChristianGER23590FSk Turm Emsdetten
6
Kourousis EpaminondasGRE23590F
7
IMMaryasin BorisISR23340S60F
8
IMKulhanek TomasCZE23330FSk Zikuda Turnov
9
IMVavra PavelCZE23310FSk Era Postovni Sporitelna
10
FMSvoboda SvatoplukCZE23310FSk Joly Lysa Nad Labem
11
FMVojtek VladimirSVK23200FSks Dubnica nad Vahom
12
FMPulpan JakubCZE23140U16FSk 2222 Polabiny
13
IMAgeichenko GennadyRUS23000S60FCentral Chess Club
14
Bednar MarcelCZE23000FSk Holdia Dp Praha
15
FMLaubsch BerndGER22890FPsv Uelzen
16
IMPesotsky VitalyUKR22750F
17
IMChudinovskikh Alexander MRUS22730F
18
IMPrandstetter EduardCZE22690S60FRapid Pardubice
19
FMBartos JanCZE22600FSk Era Postovni Sporitelna
20
IMChetverik MaximRUS22540FOsk Voronez
21
Peczely Sebastian ZsomborHUN22430U16F
22
Kucera PetrCZE22400F1. Novoborsky Sk
23
FMMaes WimBEL22390FBoey Temse
24
Weiss OliverGER22380F
25
Kovar VojtechCZE22340FSk Era Postovni Sporitelna
26
Rous DanielCZE22330FSk Porg Praha
27
Vanek TomasCZE22330FSk Teplice
28
Woellermann JanGER22300FHagener Sv
29
Masek MiroslavCZE22210FTj Pankrac
30
IMVolodin ViktorRUS22140F
31
Flak PawelPOL21920FSzuks Gostmat83 Gostynin
32
Kozusek DanielCZE21910U16FSk Ad Jicin
33
Seifarth RobertCZE21870FVsfs Praha
34
Golcman EvgenyRUS21810S60F
35
FMBombek PeterSVK21720FSks Dubnica nad Vahom
36
Sokratov StanislavGER21720FSc Erdmannhausen
37
Katzir MosheISR21690F
38
Krivanek VladimirCZE21570FDdm Praha 6
39
Xylogiannopoulos AntoniosGRE21330FPanionios
40
Yakimenko Alexander A.RUS21320S60FSk Bohemia Pardubice
41
WIMTsifanskaya LudmilaISR21280wS60F
42
Ilandzis SpyridonGRE21100F
43
Fogel PierreBEL21050FLanden
44
Koziol KamilPOL20900U16FMksz Rybnik
45
Mitrandzas AthanasiosGRE20840FA.C. Kifisia
46
Ptacek TomasCZE20610U16FOrtex-Reta Hradec Kralove
47
Benes PetrCZE20580FHoldia Praha
48
WFMMiturova MagdalenaCZE20570wFBss Frydek Mistek
49
Koubek-Jun. VaclavCZE20560FViktoria Zizkov
50
Plasek ZdenekCZE20540FSachovy Klub Cerny Baron, O.S.
51
Chmel KristianCZE20530FSokol Praha Kobylisy
52
Tesar JanCZE20520FTj Caissa Trebic
53
Peter SebastianGER20470FSc Wittekinds Knappen
54
CMPetras MilanCZE20460FSk Bohnice
55
WCMTurkova KarolinaSVK20420wFLiptovska Sachova Škola
56
Jurcisin ImrichSVK20370FTj Slavia Kosice
57
Melkevik JohannesNOR20350FSevland
58
Koubek-Sen. VaclavCZE20330S60FViktoria Zizkov
59
Harazinska EwaPOL20310wU16FKMKSz Victoria Kielce
60
Janssen VolkerGER20270FSk Ricklingen
61
Plasil PetrCZE20210FSokol Praha-Kobylisy
62
Haverkamp KlausGER20090FSv 1949 Herzogenrath
63
Anatskiy AlexeyUKR20040FDarnitskiy Duts
64
Vreugdenhil FransNED20030F
65
Lucovnik TilenSLO20010FSk Komenda
66
Richter MartinCZE19990FSokol Bakov N. Jizerou
67
Angermuende DirkGER19960FSf Gerresheim
68
Rynt PavelCZE19910FSk Easy English Kralupy
69
Kucera Tomas 72CZE19850FVsfs Praha
70
Drozdov VladimirRUS19810S60F
71
Gedajlovic MaxCAN19800U16F
72
Matonoha CtiradCZE19780FTj Jiskra Horice
73
Pesotsky AlexandrUKR19770F
74
Sargsjan KarenARM19610FSk Aurora
75
Kubik JaroslavCZE19580S60FSokol Kobylisy
76
Musiaka ViktorUKR19550S60F
77
Karaoulanis DimitriosGRE19490FAo Zinon Glyfadas
78
Bystritskiy DaniilRUS19380U16FT. Prtosyana Moscow
79
Shystarova SvitlanaUKR19380wFObolon
80
Pulpan MatejCZE19360U16FSk 2222 Polabiny
81
Veznik MichaelCZE19340FSk Duras Brno
82
Krutsky MartinCZE19210U16FSk Teplice
83
Boehning KilianGER19190U16FHagener Sv
84
Krupicka JosefCZE19170U16FSk Praha - Smichov
85
Kuchar TomasCZE19170FChess Most
86
Tichy PetrCZE19130FSk Spartak Celakovice
87
Banchio DavideITA19120F
88
Kopecek IvanCZE19120S60FMoravska Slavia Brno
89
Lubbe AlexanderGER18980FHagener Sv
90
Stensholt SigvatNOR18900FSevland
91
Beinke LukasGER18870FHagener Sv
92
Saroun RadekCZE18870FGambit Jihlava
93
Bonacic JaschaGER18770FSv Hagen
94
Kreyssig BrunoGER18770U16FSchachgemeinschaft Leipzig
95
Plicka PetrCZE18690FSk Libehrad Libcice Nad Vltavou
96
Sochor MartinCZE18670FBohemians Praha
97
Konvalinka VladislavCZE18600S60FTj Kralupy Nad Vltavou
98
Horyna JosefCZE18540S60FTj Sokol Vrsovice
99
Berg AntoninCZE18530FTj Sokol Struharov
100
Kucera JanCZE18510FSk Holdia Dp Praha
101
Reinhardt MichaelGER18470FTus Hartha 1990
102
Balazs BalintGER18460U16FHagener Sv
103
Kunc JanCZE18360U16FSk Smichov
104
Radionov TimurRUS18170U16F
105
Sketa MarkSLO18050U16FSk Komenda
106
Solc FilipCZE18000U16FSk Ortex-Reta Hradec Kralove
107
Smid RadekCZE17910FTj Caissa Nova Role
108
Valle LorenzoITA17880FEmmaboda
109
Haase PavelCZE17840U16FVsfs
110
Laubrock PaulGER17800U16FHagener Sv
111
Strakos TomasCZE17800S60FTj Praga Praha
112
Stepanek SvatoplukCZE17790FSk Sokol Vysehrad
113
Cisarik PavolSVK17760S60F
114
Poglajen FrancSLO17700FSk Komenda
115
Rosas Ibarra NataliaMEX17541588wF
116
Trpin AlenkaSLO17500wFSk Komenda
117
Pappert FlorianGER17450FHagener Sv
118
Trochta VojtechCZE17440FVsfs Praha
119
Hoppe Michael YorkGER17430U16FHagener Sv
120
Hoppe AndreasGER17360U16FHagener Sv
121
Maly DusanCZE17300FKlub Sachistu Ricany 1925
122
Kucera Tomas 46CZE17160S60FSk Holdia Dp Praha
123
Ter Stal SvenGER17140U16F
124
Cabart PavelCZE17130F
125
Celba PavelCZE17100FTj Praha-Pankrac
126
Thierry ReinNED17100S60FLeithen
127
Gorbunov ArtemiyRUS17080U16FSk Aurora
128
Gubin OlegCZE17080S60FSk Smichov
129
Dal Zotto LorenzoITA17010F
130
Chloupek PetrCZE16930FSokol Praha-Kobylisy
131
Zak JiriCZE16930S60FSk Mosad Ceska Kamenice
132
Cerny DavidCZE16790U16FTj Hronov
133
Orning PascalGER16700U16FHagener Sv
134
Harazinska MagdalenaPOL16640wU16FKMKSz Victoria Kielce
135
Kellner ReneGER16480FSv Briesen
136
Veselsky JanCZE16350FSk Praha-Smichov
137
Pribylova SofieCZE16310wU16FSk PORG Praha
138
Russo CarmeloITA16250S60F
139
Burdov PetrRUS16240S60F
140
Schoeppe ChristianGER16070FSg Weissensee
141
Pribyl ViktorCZE16040U16FSk PORG Praha
142
Radionov DeniRUS16020U16F
143
Jonckers Marie-JeanneBEL16010wS60F
144
Krieger MiroslavCZE15840S60FTj Praga Praha
145
Balazs KataGER15710wU16FHagener Sv
146
Magierski DariuszPOL15690F
147
Mach MichalCZE15660F1. Novoborsky Sk
148
Bick LennardCZE15570U16FHagener Sv
149
Palla IvanCZE15360S60FSo Stavby Mostu Praha
150
Laubrock SophiaGER15000wU16FHagener Sv

Ukaž kompletní listinu