Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

FIDE OPEN TABOR 2014 10. rocnik mezinarodniho sachoveho turnaje

Poslední aktualizace03.08.2014 14:14:19, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMLalic BogdanCRO2482
2GMSergeev VladimirUKR2447Sachovy klub Karvina
3IMPlischki SebastianGER2433
4GMYagupov IgorRUS2410
5Turner JanCZE2378Sk Tachov
6GMLechtynsky JiriCZE2370Qcc Ceske Budejovice
7IMHeinzel OlafGER2356Erfurter Schachklub
8IMHausner IvanCZE2355Sk Joly Lysa Nad Labem
9FMMudrak JosefCZE2350Slavia Kromeriz
10IMWeinzettl ErnstAUT2304Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
11IMGanaus HannesAUT2291Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
12Machan JanCZE22602222 Sk Polabiny
13FMJedlicka AlesCZE22592222 Sk Polabiny
14FMLacina AdolfCZE2231Tj Cz Strakonice
15Vybiral ZdenekCZE2196Qcc Ceske Budejovice
16Trepka JanCZE2153Sokol Tabor
17Vasicek MartinCZE2140Sokol Domazlice
18Zapletal JindrichCZE2132Sokol Tabor
19John TomIRL2126
20Eretova JanaCZE2120Sk Sokol Klatovy
21Meszaros LudekCZE2098Sokol Tabor
22Bjerre TavsDEN2094
23Groh JiriCZE2093Sk Sokol Vysehrad
24Popelka OldrichCZE2089Tj Slovan Jindrichuv Hradec
25Lacina FilipCZE2083Sk Sokol Vysehrad
26Rosenzweig VladimirCZE2077Sokol Tabor
27Parak DominikCZE2071Zbrojovka Vsetin
28Tesar JanCZE2063Sk Caissa Trebic
29Petrak RobertCZE2055Sk Praha-Smichov
30Kubin PetrCZE2030Gumarny Zubri
31Osmanovic FarukGER2029Sk 1926 Ettlingen
32Bjerre JonasDEN2021
33Odehnal JaroslavCZE2019Sachklub Tabor
34Hasek VaclavCZE2009Sokol Tabor
35Cieslak LeszekCZE2008Sk Caissa Trebic
36Miesbauer JanCZE2001Sachklub Pisek
37Kula DominikCZE2000Mezinarodni Sachova Skola Inte
38Matejka RadekCZE1993Sachklub Pisek
39Lizner MilanCZE1989Tj Praha-Pankrac
40FMBarrish DanielRSA1986
41Danko JiriCZE1980Sk Tachov
42Chalupecky VladimirCZE1976Tj Spartak Vrchlabi
43Krbusik MarianCZE1965Tj Silon Sezimovo Usti
44Kopecky JiriCZE1956Tj Kralupy Nad Vltavou
45Hlavsa FilipCZE1952Sachklub Pisek
46Eret JonasCZE1946Sk Sokol Klatovy
47Brcak MarekCZE1936Sachovy Spolek Bechyne
48Masek JanCZE1930Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
49Havluj ZdenekCZE1925Sokol Tabor
50Pavlicek PetrCZE1924Sk Loko Praha
51Bukowska KatarzynaPOL1910
52Slajs VlastimilCZE1907Tj Spartak Sobeslav
53Straka ZdenekCZE1897Sk Tyn Nad Vltavou
54Vesely VitekCZE1897Tj Jiskra Havlickuv Brod
55Van Nieuwenhuizen HansNED1887Sc 1950 Remagen
56Straka JaroslavCZE1886Tj Praha-Pankrac
57Pikhart MiroslavCZE1882Sokol Tabor
58Sourek MartinCZE1881Sachklub Tabor
59Alexa JaroslavCZE1877Sachovy Spolek Bechyne
60Valek TomasCZE1875Sokol Tabor
61Mosnicka JanCZE1872Tj Silon Sezimovo Usti
62Skorepa TomasCZE1863Gambit Jihlava
63Paulik VaclavCZE1861Tj Jiskra Havlickuv Brod
64Babicka MichalCZE1848Sk Decin
65Petranek MarianCZE1844Tj Spartak Sezimovo Usti
66Kovarik JanCZE1840Sk Holdia Dp Praha
67Simacek VaclavCZE1839Sk Sokol Klatovy
68Skorepa JakubCZE1833Gambit Jihlava
69Bartos VaclavCZE1827Sk Teplice
70Zilavy JanCZE1823Sachklub Tabor
71Sedivy KarelCZE1809Tj Spartak Sobeslav
72Krnak VladimirCZE1798Sachovy Klub Cerny Baron, O.S.
73Holata MiroslavCZE1790Tj Jiskra Havlickuv Brod
74Lansky PetrCZE1757Tj Kralupy Nad Vltavou
75Petr JosefCZE1753Tj Silon Sezimovo Usti
76Ruzicka TomasCZE1746Ddm Pisek
77Prochazka PavelCZE1745Sokol Tabor
78Kaucky JaroslavCZE1726Tj Slovan Jindrichuv Hradec
79Nebehaj OndrejCZE1722Sokol Domazlice
80Novak RudolfCZE1686Tj Silon Sezimovo Usti
81Steinbauer FilipCZE1671Sachovy Oddil Hranicar Horni S
82Severa JiriCZE1666Sokol Tabor
83Vorsilka JiriCZE1660Sk Oaza Praha
84Rychtecky PavelCZE1658Sk Teplarna Praha-Malesice
85Kral LadislavCZE1655Sk Tyn Nad Vltavou
86Privoznik LubosCZE1646Tj Praga Praha
87Hrivnakova AnnaSVK1644
88Hellinger JanCZE1639Sk Slavie Decin
89Kuca TomasCZE1628Sokol Domazlice
90Rybin JanCZE1609Sachklub Tabor
91Nagy LadislavCZE1605Qcc Ceske Budejovice
92Hostasa PetrCZE1589Tj Silon Sezimovo Usti
93Sindelka VladimirCZE1585Qcc Ceske Budejovice
94Palla IvanCZE1577So Stavby Mostu Praha
95Horak JaroslavCZE1576Gambit Jihlava
96Dolezalova LadaCZE1567Sachklub Tabor
97Vasicek TomasCZE1548Sokol Domazlice
98Vojta LadislavCZE1543Sk Lokomotiva Radlice, O.S.
99Eder AntoninCZE1539Tj Spartak Pocatky
100Sustr DominikCZE1499Sachklub Tabor
101Stech PavelCZE1492Qcc Ceske Budejovice
102Pelnar JanCZE1486Sokol Domazlice
103Vlach DanielCZE1481Sachklub Tabor
104Zeman MatyasCZE1472Sachovy Oddil Hranicar Horni S
105Tumova AnnaCZE1462Sachklub Tabor
106Hak DavidCZE1424Sachklub Tabor
107Homolkova IvanaCZE1322Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.
108Stinka JakubCZE1691Sachklub Pisek
109Macho MiloslavCZE1690Sk K-Servis Cheb
110Durchan MilanCZE1683Slavia Ceske Budejovice
111Kotal VaclavCZE1681Sachovy Oddil Hranicar Horni S
112Outrata HynekCZE1539Tj Slovan Jindrichuv Hradec
113Kukacka LadislavCZE1491Qcc Ceske Budejovice
114Kubal OndrejCZE1405Sokol Domazlice
115Kolar JanCZE1344Qcc Ceske Budejovice
116Motalik JanCZE1314Sachklub Tabor
117Sustr MartinCZE1306Sachklub Tabor
118Zednik MatejCZE1231Sachklub Tabor
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž