Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2014 PARDUBICE OPEN - turnaj A open grand master tournament with rating for FIDE, part of ACP world series

Poslední aktualizace26.07.2014 21:09:31, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Přehled hráče pro UKR

UKR
St.č.JménoRtgFIDEFED123456789BodyPoř.Skupina
3GMKRAVTSIV Martyn2569UKR1½½½11½1½6,59A
5GMBARYSHPOLETS Andrey2546UKR½½11½1½106,028A
24IMSIVUK Vitaly2483UKR10½11½10½5,552A
28GMGUTMAN Gennadi2479UKR½110½1½½16,032A
41GMSERGEEV Vladimir2447UKR½½01½½0115,0109A
48GMSIMANTSEV Mikhail2434UKR11½½½01004,5112A
60IMSHALIMOV Valery2412UKR110110½0½5,082A
70IMGREKH Andrey2396UKR1010½½½003,5202A
99FMVETOSHKO Volodymyr2338UKR11½½01½116,57A
157IMVARITSKI Igor2241UKR0½10½10½03,5209A
166FMGERGEL Vladimir P2227UKR010½0½1½03,5207A
176LOMAKIN Viktor2216UKR0½½½1001½4,0182A
184IMMARUSENKO Petr2207UKR½011001104,5114A
198WFMCHEREDNICHENKO Elena2182UKR0½01001½½3,5212A
221ELISEEV Evgeniy2140UKR01110½0104,5116A
235CMSHEVCHENKO Kirill2100UKR0½½½1110½5,094A

Výsledky posledního kola pro UKR

KoloŠach.Čís. JménoFEDELOBody VýsledekBody JménoFEDELO Čís.
9423
IMWAGNER DennisGER24856 ½ - ½6 GMKRAVTSIV MartynUKR2569
3
9533
FMALEKSEENKO KirillRUS24686 1 - 06 GMBARYSHPOLETS AndreyUKR2546
5
91522
GMNEUMAN PetrCZE2488 0 - 1 FMVETOSHKO VolodymyrUKR2338
99
92324
IMSIVUK VitalyUKR24835 ½ - ½5 FMCERVENY MartinCZE2375
81
92528
GMGUTMAN GennadiUKR24795 1 - 05 FMMUSAT AdrianROU2401
65
93948
GMSIMANTSEV MikhailUKR2434 0 - 1 FMLOKANDER MartinSWE2309
115
94460
IMSHALIMOV ValeryUKR2412 ½ - ½ FMVILLEGAS PierreMNC2291
125
94976
IMJASNY StanislavCZE2385 1 - 0 IMMARUSENKO PetrUKR2207
184
95382
FMVLASAK LukasCZE2375 1 - 0 ELISEEV EvgeniyUKR2140
221
957235
CMSHEVCHENKO KirillUKR2100 ½ - ½ IMNUN JiriCZE2351
93
95841
GMSERGEEV VladimirUKR24474 1 - 0 ZHYLKAIDAROVA SholpanKAZ2069
246
97670
IMGREKH AndreyUKR2396 0 - 14 PERSHIN DenisRUS2171
205
97995
FMDAUTH BenjaminGER2349 1 - 0 FMGERGEL Vladimir PUKR2227
166
983176
LOMAKIN ViktorUKR2216 ½ - ½ IMBYSTROV Sergej M.RUS2280
132
991237
PASZEWSKI MateuszPOL2100 1 - 0 IMVARITSKI IgorUKR2241
157
9108254
PFEUFER LionGER20253 ½ - ½3 WFMCHEREDNICHENKO ElenaUKR2182
198

Detail hráče pro UKR

KoloSt.č.JménoRtgFIDEFEDBodyVýsl.
GM KRAVTSIV Martyn 2569 UKR Rp:2569 Body 6,5
1131FMSOCHACKI Wojtek2281FRA5,0s 1
268IMKRIEBEL Tadeas2398CZE5,5w ½
378REPKA Christopher2380SVK5,5s ½
4114FMTOMAZINI Zan2313SLO5,5w ½
577WGMAULIA Medina Warda2382INA5,5s 1
642IMYUFFA Daniil2447RUS5,0w 1
738IMBELYAKOV Bogdan2456RUS6,0s ½
824IMSIVUK Vitaly2483UKR5,5w 1
923IMWAGNER Dennis2485GER6,5s ½
GM BARYSHPOLETS Andrey 2546 UKR Rp:2492 Body 6,0
1133LOBANOV Sergei2277RUS5,0s ½
2135FMYUFEREV Oleg2270RUS3,5w ½
3139PAGERKA Martin2265SVK5,0s 1
476IMJASNY Stanislav2385CZE5,5w 1
548GMSIMANTSEV Mikhail2434UKR4,5s ½
647FMGORDIEVSKY Dmitry2439RUS5,5w 1
740FMYILMAZYERLI Mert2452TUR5,5s ½
8114FMTOMAZINI Zan2313SLO5,5w 1
933FMALEKSEENKO Kirill2468RUS7,0s 0
IM SIVUK Vitaly 2483 UKR Rp:2440 Body 5,5
1152IMKANTORIK Marian2249SVK2,5w 1
279IMGARCIA ROMAN Daniel2379ESP5,0s 0
3130FMMUSAEV Rasul2281RUS4,5w ½
4142CMNGUYEN Thai Dai Van2261CZE4,5s 1
5105FMBRUEDIGAM Martin2328GER5,5w 1
665FMMUSAT Adrian2401ROU5,0s ½
767FMSAIYN Zhanat2399KAZ5,5w 1
83GMKRAVTSIV Martyn2569UKR6,5s 0
981FMCERVENY Martin2375CZE5,5w ½
GM GUTMAN Gennadi 2479 UKR Rp:2460 Body 6,0
1156FMBARTOS Jan2243CZE4,0w ½
2154SORIN Michael2249ISR3,0s 1
3111FMGLANTZ Robert2317GER4,5w 1
459IMKANMAZALP Ogulcan2412TUR6,0s 0
5113WGMNEMCOVA Katerina2314USA4,5w ½
6117NAYHEBAVER Martin2307SVK4,5s 1
772IMSATYAPRAGYAN Swayangsu2393IND5,5w ½
880WGMSUKANDAR Irine Kharisma2375INA5,0s ½
965FMMUSAT Adrian2401ROU5,0w 1
GM SERGEEV Vladimir 2447 UKR Rp:2260 Body 5,0
1169BARTHEL Ansgar2226GER4,0s ½
2163IMBIBIK Jura2228RUS4,0w ½
3165MISHIN Alexei2228RUS4,5s 0
4180AMERKESHEV Madiyar2211KAZ4,5w 1
5139PAGERKA Martin2265SVK5,0s ½
6153GRUENTER Martin2249GER4,5w ½
7133LOBANOV Sergei2277RUS5,0s 0
8189MUEER Sebastian2198GER3,5s 1
9246ZHYLKAIDAROVA Sholpan2069KAZ4,5w 1
GM SIMANTSEV Mikhail 2434 UKR Rp:2423 Body 4,5
1175IMMONIN Nikolay2217RUS4,5s 1
2122TOKRANOVS Dmitrijs2297LAT5,0w 1
31GMNISIPEANU Liviu-Dieter2686GER7,5w ½
49GMSARIC Ante2536CRO6,0s ½
55GMBARYSHPOLETS Andrey2546UKR6,0w ½
66GMSTOCEK Jiri2545CZE6,5s 0
7105FMBRUEDIGAM Martin2328GER5,5w 1
896IMCAMARENA GIMENEZ Rufino2343ESP6,0s 0
9115FMLOKANDER Martin2309SWE5,5w 0
IM SHALIMOV Valery 2412 UKR Rp:2405 Body 5,0
1186WFMTRAVKINA Anastasia2200RUS4,0w 1
2222WFMRODIONOVA Polina2138RUS3,5s 1
321GMKISLINSKY Alexey2491CZE5,5w 0
4117NAYHEBAVER Martin2307SVK4,5s 1
511GMMEGARANTO Susanto2532INA6,0w 1
619GMHABA Petr2502CZE5,5s 0
715GMTESKE Henrik2512GER5,5w ½
8127FMCONSTANTINOU Peter2285ENG6,0s 0
9125FMVILLEGAS Pierre2291MNC5,0w ½
IM GREKH Andrey 2396 UKR Rp:2148 Body 3,5
1196WIMMAKKA Ioulia2185GRE4,0w 1
28GMMOZHAROV Mikhail2540RUS6,0w 0
3163IMBIBIK Jura2228RUS4,0s 1
4221ELISEEV Evgeniy2140UKR4,5s 0
5148VOGEL Roven2257GER4,0w ½
6246ZHYLKAIDAROVA Sholpan2069KAZ4,5s ½
7162GOLUCH Piotr2231POL5,5w ½
8168WIMRAGHAVI N.2227IND4,5s 0
9205PERSHIN Denis2171RUS5,0w 0
FM VETOSHKO Volodymyr 2338 UKR Rp:2600 Body 6,5
1227STOCK Andreas2126GER1,5s 1
240FMYILMAZYERLI Mert2452TUR5,5w 1
342IMYUFFA Daniil2447RUS5,0s ½
438IMBELYAKOV Bogdan2456RUS6,0w ½
58GMMOZHAROV Mikhail2540RUS6,0s 0
618GMBORUCHOVSKY Avital2503ISR5,0w 1
736GMVISHNU Prasanna. V2459IND6,0s ½
851IMROJICEK Vojtech2433CZE5,5w 1
922GMNEUMAN Petr2488CZE5,5s 1
IM VARITSKI Igor 2241 UKR Rp:2134 Body 3,5
129IMPAVLIDIS Antonios2479GRE7,0w 0
2226CHERNYSHOVA Natalia2129RUS3,5s ½
3228SIEBENBURGER Vlastimil2125CZE2,5w 1
489FMSYLVAN Jacob2356DEN4,0s 0
5232WFMMOTYCAKOVA Monika2108SVK3,0w ½
6216FMBJORNSSON Tomas2144ISL3,5s 1
781FMCERVENY Martin2375CZE5,5w 0
8231HAHN Florian2109GER4,0s ½
9237PASZEWSKI Mateusz2100POL4,5s 0
FM GERGEL Vladimir P 2227 UKR Rp:2138 Body 3,5
138IMBELYAKOV Bogdan2456RUS6,0s 0
2227STOCK Andreas2126GER1,5w 1
366GMPOTAPOV Alexander2399RUS4,5s 0
4235CMSHEVCHENKO Kirill2100UKR5,0w ½
5223YEFIMOV Mstislav2138RUS3,5s 0
6219HOERR Matthias2141GER3,5w ½
7213GRIGORIAN Spartak2156GER4,0s 1
8237PASZEWSKI Mateusz2100POL4,5w ½
995FMDAUTH Benjamin2349GER4,5s 0
LOMAKIN Viktor 2216 UKR Rp:2118 Body 4,0
149IMNAGY Gabor2434HUN5,5s 0
2250MAJER Jiri Sr2053CZE2,5w ½
3254PFEUFER Lion2025GER3,5s ½
4243SKACEL Jan2079CZE2,5w ½
5239HANDL Martin2087CZE2,5s 1
686FMSURAN Jan2368CZE5,0w 0
7252FMPON Matt2041RSA4,0s 0
8241MARUTKINS Olegs2081LAT3,0s 1
9132IMBYSTROV Sergej M.2280RUS4,0w ½
IM MARUSENKO Petr 2207 UKR Rp:2372 Body 4,5
158GMSUNDARARAJAN Kidambi2414IND5,5s ½
236GMVISHNU Prasanna. V2459IND6,0w 0
394FMHANSEN Mads2350DEN4,5s 1
486FMSURAN Jan2368CZE5,0w 1
562GMYAGUPOV Igor2410RUS6,0s 0
690FMDRUSKA Juraj2355SVK5,5w 0
7137FMSRIENZ Christian2267AUT3,5s 1
8100FMGHENG Josef2336GER4,5w 1
976IMJASNY Stanislav2385CZE5,5s 0
WFM CHEREDNICHENKO Elena 2182 UKR Rp:2123 Body 3,5
172IMSATYAPRAGYAN Swayangsu2393IND5,5s 0
2132IMBYSTROV Sergej M.2280RUS4,0s ½
325GMJOVANIC Ognjen2482CRO5,5w 0
4259HOERR Christian1941GER1,5w 1
5129PRIASMORO Novendra2282INA4,5s 0
6247KLUKIN Kirill2067RUS3,0s 0
7239HANDL Martin2087CZE2,5w 1
8137FMSRIENZ Christian2267AUT3,5w ½
9254PFEUFER Lion2025GER3,5s ½
ELISEEV Evgeniy 2140 UKR Rp:2306 Body 4,5
193IMNUN Jiri2351CZE5,0w 0
2162GOLUCH Piotr2231POL5,5s 1
397IMVAVRA Pavel2342CZE4,0- 1K
470IMGREKH Andrey2396UKR3,5w 1
544GMVOKAC Marek2443CZE6,0s 0
684FMVRANA Jan2374CZE5,0w ½
788IMGORBATOV Alexej2358RUS4,5s 0
8143MUKASHEV Assan2261CZE4,0w 1
982FMVLASAK Lukas2375CZE5,5s 0
CM SHEVCHENKO Kirill 2100 UKR Rp:2343 Body 5,0
1107FMTESIK Csaba2324HUN4,5w 0
2170FMFURMAN Boris2225RUS4,5s ½
3152IMKANTORIK Marian2249SVK2,5w ½
4166FMGERGEL Vladimir P2227UKR3,5s ½
5172BALINT Vilmos2220HUN3,5w 1
6144FMJEDLICKA Ales2259CZE4,0s 1
787KOUROUSIS Epaminondas2364GRE5,5w 1
827IMPOTAPOV Pavel2482RUS5,5s 0
993IMNUN Jiri2351CZE5,0w ½