Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2014 PARDUBICE OPEN - turnaj A open grand master tournament with rating for FIDE, part of ACP world series

Poslední aktualizace26.07.2014 21:09:31, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Přehled hráče pro GER

GER
St.č.JménoRtgFIDEFED123456789BodyPoř.Skupina
1GMNISIPEANU Liviu-Dieter2686GER11½11½1½17,51A
15GMTESKE Henrik2512GER110½½1½½½5,549A
16IMBLUEBAUM Matthias2510GER11½0½1½½16,024A
23IMWAGNER Dennis2485GER½10111½1½6,514A
30IMPOETSCH Hagen2477GER11½11½1½06,56A
50IMPLISCHKI Sebastian2433GER1½½01½0003,5191A
53IMROEDER Matthias2423GER1½10½1½½½5,554A
54IMKOHLWEYER Bernd2422GER1½½1½½0½½5,088A
56IMBERCHTENBREITER Maximilian2419GER11½0½01½½5,087A
74FMMUELLER Ralf2392GER1½0½10½0½4,0159A
83IMSEGER Ruediger2374GER½1½10½½½½5,091A
95FMDAUTH Benjamin2349GER010110½014,5145A
100FMGHENG Josef2336GER101001½014,5142A
105FMBRUEDIGAM Martin2328GER½011010115,570A
111FMGLANTZ Robert2317GER½1010½1½04,5135A
112BRAEUER Franz2317GER½½1½½10½04,5124A
120DORST Johannes2299GER1010000½13,5216A
134FMSCHULZ Karsten2276GER½1½½½0½½04,0150A
140FMMEISSNER Felix2263GER010½½½½0½3,5200A
148VOGEL Roven2257GER0½1½½10½04,0152A
149FMPFRETZSCHNER Roland2256GER0100½11014,5140A
153GRUENTER Martin2249GER100½1½10½4,5115A
169BARTHEL Ansgar2226GER½010100½14,0175A
173SCHNEIDER Christian2220GER0½½½½½½115,0111A
182CMGALLIEN Fabian2210GER0½½00½½002,0254A
189MUEER Sebastian2198GER00011010½3,5197A
192CREMER Jan Paul2194GER0011½½½0½4,0154A
195FMHEIMRATH Reiner2187GER001½1½0½03,5187A
197LEHMANN Holger2185GER½½½00½0½13,5198A
211FREYBERG Dominic2163GER½00½010½13,5205A
213GRIGORIAN Spartak2156GER0½0½100114,0165A
219HOERR Matthias2141GER10½00½10½3,5190A
227STOCK Andreas2126GER00½0100001,5256A
229KUTZNER Joachim2124GER000001½012,5252A
231HAHN Florian2109GER½00011½½½4,0164A
253FOERMES Alexander2035GER000010½½02,0255A
254PFEUFER Lion2025GER0½½10010½3,5204A
259HOERR Christian1941GER00½0½½0001,5257A

Výsledky posledního kola pro GER

KoloŠach.Čís. JménoFEDELOBody VýsledekBody JménoFEDELO Čís.
9130
IMPOETSCH HagenGER2477 0 - 1 GMNISIPEANU Liviu-DieterGER2686
1
9423
IMWAGNER DennisGER24856 ½ - ½6 GMKRAVTSIV MartynUKR2569
3
91859
IMKANMAZALP OgulcanTUR2412 ½ - ½5 GMTESKE HenrikGER2512
15
92016
IMBLUEBAUM MatthiasGER25105 1 - 05 WGMSUKANDAR Irine KharismaINA2375
80
92453
IMROEDER MatthiasGER24235 ½ - ½5 IMPOTAPOV PavelRUS2482
27
93414
IMDOURERASSOU JonathanFRA2515 0 - 1 FMBRUEDIGAM MartinGER2328
105
938111
FMGLANTZ RobertGER2317 0 - 1 IMRASIK VitezslavCZE2445
43
941110
FMKERIGAN DemreTUR2318 ½ - ½ IMKOHLWEYER BerndGER2422
54
94356
IMBERCHTENBREITER MaximilianGER2419 ½ - ½ IMAGEICHENKO Genadi ARUS2297
121
947112
BRAEUER FranzGER2317 0 - 1 FMSAIYN ZhanatKAZ2399
67
954133
LOBANOV SergeiRUS2277 ½ - ½ IMSEGER RuedigerGER2374
83
960153
GRUENTER MartinGER22494 ½ - ½4 FMWESTERBERG JonathanSWE2412
61
962173
SCHNEIDER ChristianGER22204 1 - 04 FMSYLVAN JacobDEN2356
89
96392
SCHWARZ DusanSVK23524 1 - 04 VOGEL RovenGER2257
148
972201
SEEGERT KristianDEN21784 1 - 04 FMSCHULZ KarstenGER2276
134
97774
FMMUELLER RalfGER2392 ½ - ½ IMBIBIK JuraRUS2228
163
97995
FMDAUTH BenjaminGER2349 1 - 0 FMGERGEL Vladimir PUKR2227
166
981100
FMGHENG JosefGER2336 1 - 0 BALINT VilmosHUN2220
172
985143
MUKASHEV AssanCZE2261 ½ - ½ CREMER Jan PaulGER2194
192
987145
LE RUYET LeopoldFRA2259 1 - 0 FMHEIMRATH ReinerGER2187
195
989149
FMPFRETZSCHNER RolandGER2256 1 - 0 CHERNYSHOVA NataliaRUS2129
226
990151
CUHRA MartinCZE2251 ½ - ½ HAHN FlorianGER2109
231
996140
FMMEISSNER FelixGER22633 ½ - ½3 PEKAR VaclavCZE2141
220
997213
GRIGORIAN SpartakGER21563 1 - 03 WIMVARGA KlaraHUN2251
150
9100219
HOERR MatthiasGER21413 ½ - ½3 SOURAL JanCZE2234
160
9103169
BARTHEL AnsgarGER22263 1 - 03 KLUKIN KirillRUS2067
247
9105223
YEFIMOV MstislavRUS21383 ½ - ½3 MUEER SebastianGER2198
189
9108254
PFEUFER LionGER20253 ½ - ½3 WFMCHEREDNICHENKO ElenaUKR2182
198
9111120
DORST JohannesGER2299 1 - 0 HLADIK JosefCZE2153
214
9118243
SKACEL JanCZE2079 0 - 1 LEHMANN HolgerGER2185
197
9120211
FREYBERG DominicGER2163 1 - 0 SEDLACEK JiriCZE2062
249
9121256
PTACEK TomasCZE2008 + - -2 CMGALLIEN FabianGER2210
182
9123253
FOERMES AlexanderGER20352 0 - 12 TICHY StepanCZE2165
209
9125227
STOCK AndreasGER2126 0 - 1 HANDL MartinCZE2087
239
9126229
KUTZNER JoachimGER2124 1 - 0 HOERR ChristianGER1941
259
912750
IMPLISCHKI SebastianGER2433 0 nenasazen 

Detail hráče pro GER

KoloSt.č.JménoRtgFIDEFEDBodyVýsl.
GM NISIPEANU Liviu-Dieter 2686 GER Rp:2708 Body 7,5
1129PRIASMORO Novendra2282INA4,5s 1
266GMPOTAPOV Alexander2399RUS4,5w 1
348GMSIMANTSEV Mikhail2434UKR4,5s ½
447FMGORDIEVSKY Dmitry2439RUS5,5w 1
549IMNAGY Gabor2434HUN5,5w 1
631GMARUN PRASAD S.2472IND7,0s ½
719GMHABA Petr2502CZE5,5w 1
829IMPAVLIDIS Antonios2479GRE7,0s ½
930IMPOETSCH Hagen2477GER6,5s 1
GM TESKE Henrik 2512 GER Rp:2450 Body 5,5
1143MUKASHEV Assan2261CZE4,0s 1
276IMJASNY Stanislav2385CZE5,5w 1
355IMD`COSTA Lorin A R2421ENG5,5s 0
498GOLUBOV Saveliy2339RUS5,0w ½
588IMGORBATOV Alexej2358RUS4,5s ½
692SCHWARZ Dusan2352SVK5,0w 1
760IMSHALIMOV Valery2412UKR5,0s ½
872IMSATYAPRAGYAN Swayangsu2393IND5,5w ½
959IMKANMAZALP Ogulcan2412TUR6,0s ½
IM BLUEBAUM Matthias 2510 GER Rp:2500 Body 6,0
1144FMJEDLICKA Ales2259CZE4,0w 1
275FMSERGEYEV Alexander2389RUS5,5s 1
357IMNAKAR Eylon2419ISR6,0w ½
449IMNAGY Gabor2434HUN5,5s 0
593IMNUN Jiri2351CZE5,0w ½
695FMDAUTH Benjamin2349GER4,5s 1
765FMMUSAT Adrian2401ROU5,0w ½
871GMMANIK Mikulas2394SVK5,5s ½
980WGMSUKANDAR Irine Kharisma2375INA5,0w 1
IM WAGNER Dennis 2485 GER Rp:2527 Body 6,5
1151CUHRA Martin2251CZE4,0s ½
2155POSTUPA Pavel2247CZE4,0w 1
388IMGORBATOV Alexej2358RUS4,5s 0
4131FMSOCHACKI Wojtek2281FRA5,0w 1
590FMDRUSKA Juraj2355SVK5,5s 1
664IMFARID Firman Syah2401INA5,5w 1
773IMVAVULIN Maksim2393RUS6,5s ½
868IMKRIEBEL Tadeas2398CZE5,5w 1
93GMKRAVTSIV Martyn2569UKR6,5w ½
IM POETSCH Hagen 2477 GER Rp:2617 Body 6,5
1158SZOTKOWSKI Jakub2240CZE4,0w 1
285IMEKDYSHMAN Mikhail2369RUS1,0s 1
359IMKANMAZALP Ogulcan2412TUR6,0w ½
463IMVYSKOCIL Neklan2407CZE5,5s 1
567FMSAIYN Zhanat2399KAZ5,5w 1
629IMPAVLIDIS Antonios2479GRE7,0s ½
731GMARUN PRASAD S.2472IND7,0w 1
82GMVOROBIOV Evgeny E.2591RUS6,5s ½
91GMNISIPEANU Liviu-Dieter2686GER7,5w 0
IM PLISCHKI Sebastian 2433 GER Rp:2226 Body 3,5
1177WIMSEMENOVA Elena2215RUS4,5s 1
2124IMCHUDINOVSKIKH Alexander M2293RUS3,5w ½
3128FMTOMAZINI Aljosa2283SLO4,5s ½
4118IMKUTYNEC Vladimir2305RUS5,0w 0
5141SANDERS Isaac B2262ENG5,0s 1
6143MUKASHEV Assan2261CZE4,0w ½
7116IMRJABZEV Konstantin2308RUS4,5s 0
8170FMFURMAN Boris2225RUS4,5w 0
9-nenasazen- --- 0
IM ROEDER Matthias 2423 GER Rp:2439 Body 5,5
1180AMERKESHEV Madiyar2211KAZ4,5w 1
2125FMVILLEGAS Pierre2291MNC5,0s ½
3127FMCONSTANTINOU Peter2285ENG6,0w 1
419GMHABA Petr2502CZE5,5s 0
5134FMSCHULZ Karsten2276GER4,0w ½
6113WGMNEMCOVA Katerina2314USA4,5s 1
79GMSARIC Ante2536CRO6,0w ½
8103ZUBRITSKIY Artyom2335RUS5,5s ½
927IMPOTAPOV Pavel2482RUS5,5w ½
IM KOHLWEYER Bernd 2422 GER Rp:2362 Body 5,0
1259HOERR Christian1941GER1,5s 1
2128FMTOMAZINI Aljosa2283SLO4,5w ½
3225PISCHIKOV Vadim2130RUS4,5s ½
4120DORST Johannes2299GER3,5w 1
512GMKREJCI Jan2528CZE6,0s ½
613GMCVEK Robert2516CZE6,5w ½
78GMMOZHAROV Mikhail2540RUS6,0s 0
8112BRAEUER Franz2317GER4,5w ½
9110FMKERIGAN Demre2318TUR5,0s ½
IM BERCHTENBREITER Maximilian 2419 GER Rp:2363 Body 5,0
1182CMGALLIEN Fabian2210GER2,0w 1
2190IMWITTMANN Walter2196AUT3,0s 1
319GMHABA Petr2502CZE5,5w ½
420GMVENKATESH M.R.2498IND6,0w 0
5104IMKOZLITIN Oleg2331RUS6,0s ½
6127FMCONSTANTINOU Peter2285ENG6,0s 0
7156FMBARTOS Jan2243CZE4,0w 1
8111FMGLANTZ Robert2317GER4,5s ½
9121IMAGEICHENKO Genadi A2297RUS5,0w ½
FM MUELLER Ralf 2392 GER Rp:2260 Body 4,0
1200MUTER Donny2181ENG4,5w 1
212GMKREJCI Jan2528CZE6,0w ½
34GMVAJDA Levente2569ROU5,5s 0
4148VOGEL Roven2257GER4,0s ½
5165MISHIN Alexei2228RUS4,5w 1
6130FMMUSAEV Rasul2281RUS4,5s 0
7168WIMRAGHAVI N.2227IND4,5w ½
8162GOLUCH Piotr2231POL5,5s 0
9163IMBIBIK Jura2228RUS4,0w ½
IM SEGER Ruediger 2374 GER Rp:2356 Body 5,0
1211FREYBERG Dominic2163GER3,5s ½
2231HAHN Florian2109GER4,0w 1
312GMKREJCI Jan2528CZE6,0s ½
418GMBORUCHOVSKY Avital2503ISR5,0w 1
538IMBELYAKOV Bogdan2456RUS6,0s 0
6128FMTOMAZINI Aljosa2283SLO4,5w ½
7177WIMSEMENOVA Elena2215RUS4,5s ½
8131FMSOCHACKI Wojtek2281FRA5,0w ½
9133LOBANOV Sergei2277RUS5,0s ½
FM DAUTH Benjamin 2349 GER Rp:2230 Body 4,5
1223YEFIMOV Mstislav2138RUS3,5s 0
2187FOLK Petr2200CZE3,0w 1
3217WFMCHLOST Marlena2142POL4,0s 0
4182CMGALLIEN Fabian2210GER2,0w 1
5179GANTAR Jan2212SLO3,0s 1
616IMBLUEBAUM Matthias2510GER6,0w 0
7180AMERKESHEV Madiyar2211KAZ4,5w ½
8174PULPAN Jakub2218CZE4,5s 0
9166FMGERGEL Vladimir P2227UKR3,5w 1
FM GHENG Josef 2336 GER Rp:2248 Body 4,5
1228SIEBENBURGER Vlastimil2125CZE2,5w 1
231GMARUN PRASAD S.2472IND7,0s 0
3220PEKAR Vaclav2141CZE3,5w 1
427IMPOTAPOV Pavel2482RUS5,5s 0
5202VYKOUK Jan2176CZE3,0w 0
6178MISKULIN Dennis2213SWE3,0s 1
7192CREMER Jan Paul2194GER4,0w ½
8184IMMARUSENKO Petr2207UKR4,5s 0
9172BALINT Vilmos2220HUN3,5w 1
FM BRUEDIGAM Martin 2328 GER Rp:2351 Body 5,5
1233WFMSHUVALOVA Polina2108RUS5,5s ½
2237PASZEWSKI Mateusz2100POL4,5w 0
3205PERSHIN Denis2171RUS5,0s 1
4169BARTHEL Ansgar2226GER4,0w 1
524IMSIVUK Vitaly2483UKR5,5s 0
6171LINUSSON Pelle2221SWE4,0w 1
748GMSIMANTSEV Mikhail2434UKR4,5s 0
8199LOMASOV Semen2182RUS4,5w 1
914IMDOURERASSOU Jonathan2515FRA4,5s 1
FM GLANTZ Robert 2317 GER Rp:2280 Body 4,5
1239HANDL Martin2087CZE2,5s ½
2243SKACEL Jan2079CZE2,5w 1
328GMGUTMAN Gennadi2479UKR6,0s 0
4208PODVIN Francois-Xavier2167FRA3,5w 1
534GMAKESSON Ralf2462SWE6,0s 0
6195FMHEIMRATH Reiner2187GER3,5w ½
7191FMVOKOUN Jan2195CZE3,5s 1
856IMBERCHTENBREITER Maximilian2419GER5,0w ½
943IMRASIK Vitezslav2445CZE5,5w 0
BRAEUER Franz 2317 GER Rp:2315 Body 4,5
1240KOZUSEK Daniel2083CZE4,0w ½
2242SEDY Pavel2079CZE3,0s ½
3232WFMMOTYCAKOVA Monika2108SVK3,0w 1
439IMMALAKHOV Igor2454RUS5,0s ½
561FMWESTERBERG Jonathan2412SWE4,5w ½
643IMRASIK Vitezslav2445CZE5,5s 1
752IMBIOLEK Richard Jr.2429CZE5,5w 0
854IMKOHLWEYER Bernd2422GER5,0s ½
967FMSAIYN Zhanat2399KAZ5,5w 0
DORST Johannes 2299 GER Rp:2107 Body 3,5
1248GROVE Michael2064SCO3,0w 1
245IMCHANDRA Akshat2442USA5,0s 0
3242SEDY Pavel2079CZE3,0w 1
454IMKOHLWEYER Bernd2422GER5,0s 0
5246ZHYLKAIDAROVA Sholpan2069KAZ4,5w 0
6180AMERKESHEV Madiyar2211KAZ4,5s 0

Ukaž kompletní listinu