Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2014 PARDUBICE OPEN - turnaj A open grand master tournament with rating for FIDE, part of ACP world series

Poslední aktualizace26.07.2014 21:09:31, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
GMNISIPEANU Liviu-DieterGER2686F
2
GMVOROBIOV Evgeny E.RUS2591F
3
GMKRAVTSIV MartynUKR2569F
4
GMVAJDA LeventeROU2569F
5
GMBARYSHPOLETS AndreyUKR2546F
6
GMSTOCEK JiriCZE2545FSk Joly Lysa Nad Labem
7
GMGOPAL G.N.IND2544F
8
GMMOZHAROV MikhailRUS2540F
9
GMSARIC AnteCRO2536F
10
GMSTEFANSSON HannesISL2536F
11
GMMEGARANTO SusantoINA2532F
12
GMKREJCI JanCZE2528FTatran Litovel
13
GMCVEK RobertCZE2516F1. Novoborsky Sk
14
IMDOURERASSOU JonathanFRA2515F
15
GMTESKE HenrikGER2512F
16
IMBLUEBAUM MatthiasGER2510U18F
17
GMCHERNYSHOV KonstantinRUS2508F
18
GMBORUCHOVSKY AvitalISR2503U18F
19
GMHABA PetrCZE2502F1. Novoborsky Sk
20
GMVENKATESH M.R.IND2498F
21
GMKISLINSKY AlexeyCZE2491FSk Slavia Orlova
22
GMNEUMAN PetrCZE2488FSk Rapid Pardubice, O.S.
23
IMWAGNER DennisGER2485U18F
24
IMSIVUK VitalyUKR2483F
25
GMJOVANIC OgnjenCRO2482F
26
GMLALIC BogdanCRO2482F
27
IMPOTAPOV PavelRUS2482F
28
GMGUTMAN GennadiUKR2479F
29
IMPAVLIDIS AntoniosGRE2479F
30
IMPOETSCH HagenGER2477F
31
GMARUN PRASAD S.IND2472F
32
IMSIMACEK PavelCZE2470FAgentura 64 Grygov
33
FMALEKSEENKO KirillRUS2468U18F
34
GMAKESSON RalfSWE2462F
35
GMBRYZGALIN KirillRUS2460F
36
GMVISHNU Prasanna. VIND2459F
37
IMFIRAT BurakTUR2458F
38
IMBELYAKOV BogdanRUS2456F
39
IMMALAKHOV IgorRUS2454F
40
FMYILMAZYERLI MertTUR2452F
41
GMSERGEEV VladimirUKR2447FSK Karvina
42
IMYUFFA DaniilRUS2447U18F
43
IMRASIK VitezslavCZE2445FSachovy Klub Hm Ostrava
44
GMVOKAC MarekCZE2443FSachovy Klub Zikuda Turnov - O
45
IMCHANDRA AkshatUSA2442U18F
46
IMMAMMADOV ZaurAZE2441F
47
FMGORDIEVSKY DmitryRUS2439U18F
48
GMSIMANTSEV MikhailUKR2434F
49
IMNAGY GaborHUN2434F
50
IMPLISCHKI SebastianGER2433F
51
IMROJICEK VojtechCZE2433FBeskydska Sachova Skola O.S.
52
IMBIOLEK Richard Jr.CZE2429FTz Trinec
53
IMROEDER MatthiasGER2423F
54
IMKOHLWEYER BerndGER2422
55
IMD`COSTA Lorin A RENG2421F
56
IMBERCHTENBREITER MaximilianGER2419F
57
IMNAKAR EylonISR2419F
58
GMSUNDARARAJAN KidambiIND2414F
59
IMKANMAZALP OgulcanTUR2412F
60
IMSHALIMOV ValeryUKR2412F
61
FMWESTERBERG JonathanSWE2412F
62
GMYAGUPOV IgorRUS2410F
63
IMVYSKOCIL NeklanCZE2407FSk Duras Bvk
64
IMFARID Firman SyahINA2401F
65
FMMUSAT AdrianROU2401F
66
GMPOTAPOV AlexanderRUS2399F
67
FMSAIYN ZhanatKAZ2399U18F
68
IMKRIEBEL TadeasCZE2398F1. Novoborsky Sk
69
FEHER AdamHUN2398F
70
IMGREKH AndreyUKR2396F
71
GMMANIK MikulasSVK2394F
72
IMSATYAPRAGYAN SwayangsuIND2393F
73
IMVAVULIN MaksimRUS2393U18F
74
FMMUELLER RalfGER2392F
75
FMSERGEYEV AlexanderRUS2389F
76
IMJASNY StanislavCZE2385FBeskydska Sachova Skola O.S.
77
WGMAULIA Medina WardaINA2382wU18F
78
REPKA ChristopherSVK2380U18F
79
IMGARCIA ROMAN DanielESP2379F
80
WGMSUKANDAR Irine KharismaINA2375wF
81
FMCERVENY MartinCZE2375F2222 Sk Polabiny
82
FMVLASAK LukasCZE2375FTatran Litovel
83
IMSEGER RuedigerGER2374F
84
FMVRANA JanCZE2374F1. Novoborsky Sk
85
IMEKDYSHMAN MikhailRUS2369F
86
FMSURAN JanCZE2368FSk Joly Lysa Nad Labem
87
KOUROUSIS EpaminondasGRE2364F
88
IMGORBATOV AlexejRUS2358F
89
FMSYLVAN JacobDEN2356F
90
FMDRUSKA JurajSVK2355F
91
FMNOVOTNY MichalCZE2354F2222 Sk Polabiny
92
SCHWARZ DusanSVK2352F
93
IMNUN JiriCZE2351FTj Slavia Hradec Kralove
94
FMHANSEN MadsDEN2350F
95
FMDAUTH BenjaminGER2349F
96
IMCAMARENA GIMENEZ RufinoESP2343F
97
IMVAVRA PavelCZE2342FSk Era Postovni Sporitelna
98
GOLUBOV SaveliyRUS2339U18F
99
FMVETOSHKO VolodymyrUKR2338U18F
100
FMGHENG JosefGER2336F
101
FMMUHAMMAD Luthfi AliINA2336U18F
102
SABUK PiotrPOL2336F
103
ZUBRITSKIY ArtyomRUS2335F
104
IMKOZLITIN OlegRUS2331F
105
FMBRUEDIGAM MartinGER2328F
106
FMROZHKOV ViacheslavRUS2327F
107
FMTESIK CsabaHUN2324F
108
IMKRAPIVIN VladislavRUS2321F
109
HRABUSA MatejSVK2319F
110
FMKERIGAN DemreTUR2318F
111
FMGLANTZ RobertGER2317F
112
BRAEUER FranzGER2317F
113
WGMNEMCOVA KaterinaUSA2314wFBeskydska Sachova Skola O.S.
114
FMTOMAZINI ZanSLO2313F
115
FMLOKANDER MartinSWE2309U18F
116
IMRJABZEV KonstantinRUS2308F
117
NAYHEBAVER MartinSVK2307U18F
118
IMKUTYNEC VladimirRUS2305F
119
FMCERVENY PetrCZE2301FTj Stefanydes Policka
120
DORST JohannesGER2299F
121
IMAGEICHENKO Genadi ARUS2297S60F
122
TOKRANOVS DmitrijsLAT2297U18F
123
FMJACKO VladimirSVK2296F
124
IMCHUDINOVSKIKH Alexander MRUS2293F
125
FMVILLEGAS PierreMNC2291F
126
FMSPALIR JernejSLO2289F
127
FMCONSTANTINOU PeterENG2285F
128
FMTOMAZINI AljosaSLO2283F
129
PRIASMORO NovendraINA2282U18F
130
FMMUSAEV RasulRUS2281F
131
FMSOCHACKI WojtekFRA2281F
132
IMBYSTROV Sergej M.RUS2280F
133
LOBANOV SergeiRUS2277U18F
134
FMSCHULZ KarstenGER2276F
135
FMYUFEREV OlegRUS2270F
136
IMPRIBYL JosefCZE2269S60FSk Holdia Dp Praha
137
FMSRIENZ ChristianAUT2267F
138
JURASEK MiroslavCZE2266FVsfs
139
PAGERKA MartinSVK2265FCizinci
140
FMMEISSNER FelixGER2263F
141
SANDERS Isaac BENG2262U18F
142
CMNGUYEN Thai Dai VanCZE2261U18FMezinarodni Sachova Skola Inte
143
MUKASHEV AssanCZE2261FSk Aurora-Sach. Skola Anatolij
144
FMJEDLICKA AlesCZE2259F2222 Sk Polabiny
145
LE RUYET LeopoldFRA2259F
146
FMKRATOCHVIL JosefCZE2257FSk Caissa Trebic
147
CMPECHAC JergusSVK2257U18F
148
VOGEL RovenGER2257U18F
149
FMPFRETZSCHNER RolandGER2256F
150
WIMVARGA KlaraHUN2251wF
151
CUHRA MartinCZE2251FQcc Ceske Budejovice
152
IMKANTORIK MarianSVK2249F
153
GRUENTER MartinGER2249F
154
SORIN MichaelISR2249F
155
POSTUPA PavelCZE2247FVsfs
156
FMBARTOS JanCZE2243FSk Era Postovni Sporitelna
157
IMVARITSKI IgorUKR2241F
158
SZOTKOWSKI JakubCZE2240U18FSk Slavia Orlova
159
KUBIK MichaelCZE2238U18FBeskydska Sachova Skola O.S.
160
SOURAL JanCZE2234FTj Praha-Pankrac
161
CMSETYAKI Azarya JodiINA2231U18F
162
GOLUCH PiotrPOL2231F
163
IMBIBIK JuraRUS2228F
164
WIMSIHITE Chelsie Monica IgnesiaINA2228wF
165
MISHIN AlexeiRUS2228F
166
FMGERGEL Vladimir PUKR2227S60F
167
FMPETERSON EricSVK2227F
168
WIMRAGHAVI N.IND2227wF
169
BARTHEL AnsgarGER2226F
170
FMFURMAN BorisRUS2225S60F
171
LINUSSON PelleSWE2221F
172
BALINT VilmosHUN2220F
173
SCHNEIDER ChristianGER2220F
174
PULPAN JakubCZE2218U18F2222 Sk Polabiny
175
IMMONIN NikolayRUS2217S60F
176
LOMAKIN ViktorUKR2216F
177
WIMSEMENOVA ElenaRUS2215wF
178
MISKULIN DennisSWE2213F
179
GANTAR JanSLO2212F
180
AMERKESHEV MadiyarKAZ2211F
181
MAREK MatyasCZE2211U18FMezinarodni Sachova Skola Inte
182
CMGALLIEN FabianGER2210F
183
SEIDL StepanCZE2209FGambit Jihlava
184
IMMARUSENKO PetrUKR2207S60F
185
TITAN MatejSLO2202F
186
WFMTRAVKINA AnastasiaRUS2200wF
187
FOLK PetrCZE2200FTj Sakal Kozolupy
188
KARASEK LukasCZE2199FSk Gordic Jihlava
189
MUEER SebastianGER2198F
190
IMWITTMANN WalterAUT2196S60F
191
FMVOKOUN JanCZE2195S60FTj Praha-Pankrac
192
CREMER Jan PaulGER2194F
193
WFMFOLKOVA MartinaCZE2188wFTj Sakal Kozolupy
194
MORAVEC VitCZE2188FTj Sparta Kutna Hora
195
FMHEIMRATH ReinerGER2187F
196
WIMMAKKA IouliaGRE2185wF
197
LEHMANN HolgerGER2185F
198
WFMCHEREDNICHENKO ElenaUKR2182wF
199
LOMASOV SemenRUS2182U18F
200
MUTER DonnyENG2181F
201
SEEGERT KristianDEN2178F
202
VYKOUK JanCZE2176U18FChess Most
203
PLESEK JiriCZE2175FTj Praha-Pankrac
204
FMMAJER JiriCZE2172FSk Kurim
205
PERSHIN DenisRUS2171U18F
206
VALA FilipCZE2171FTj Jiskra Havlickuv Brod
207
KLECKER TadeasCZE2167F
208
PODVIN Francois-XavierFRA2167F
209
TICHY StepanCZE2165FKarlovarsky Sachklub Tietz
210
KRATOCHVIL KarelCZE2164FSachovy Klub Lokomotiva Brno,
211
FREYBERG DominicGER2163F
212
ROUS DanielCZE2160U18FVsfs
213
GRIGORIAN SpartakGER2156U18F
214
HLADIK JosefCZE2153FSk Vinohrady Brno
215
KOSATA JanCZE2145FSk Kurim
216
FMBJORNSSON TomasISL2144F
217
WFMCHLOST MarlenaPOL2142wF
218
WFMCITRA Dewi Ardhiani AnastasiaINA2141wF
219
HOERR MatthiasGER2141F
220
PEKAR VaclavCZE2141FTj Jiskra Litomysl
221
ELISEEV EvgeniyUKR2140U18F
222
WFMRODIONOVA PolinaRUS2138wU18F
223
YEFIMOV MstislavRUS2138F
224
DEBEVEC BlazSLO2136F
225
PISCHIKOV VadimRUS2130F
226
CHERNYSHOVA NataliaRUS2129wF
227
STOCK AndreasGER2126F
228
SIEBENBURGER VlastimilCZE2125FTj Zdar Nad Sazavou
229
KUTZNER JoachimGER2124F
230
KASSANI SamSWE2112U18F
231
HAHN FlorianGER2109F
232
WFMMOTYCAKOVA MonikaSVK2108wF
233
WFMSHUVALOVA PolinaRUS2108wU18F
234
ISTONA MartinSVK2106U18F
235
CMSHEVCHENKO KirillUKR2100U18F
236
CHOVANEC VladimirSVK2100F
237
PASZEWSKI MateuszPOL2100F
238
MIKES JanCZE2093U18FSk Spartak Usti Nad Labem
239
HANDL MartinCZE2087FSpartak Adamov
240
KOZUSEK DanielCZE2083U18FSk Ad Jicin
241
MARUTKINS OlegsLAT2081U18F
242
SEDY PavelCZE2079FSk Praha-Smichov
243
SKACEL JanCZE2079S60FTcj Sokol Benesov
244
CHEKLETSOV IlyaRUS2078U18F
245
ZHALMAKHANOV RamazanKAZ2072U18F
246
ZHYLKAIDAROVA SholpanKAZ2069wF
247
KLUKIN KirillRUS2067U18F
248
GROVE MichaelSCO2064F
249
SEDLACEK JiriCZE2062FTj Sokol Plzen-Letna
250
MAJER Jiri SrCZE2053S60FSk Kurim
251
CHOVAN MilanSVK2049U18F
252
FMPON MattRSA2041U18F
253
FOERMES AlexanderGER2035F
254
PFEUFER LionGER2025F
255
MAMMADOVA NarminAZE2019wU18
256
PTACEK TomasCZE2008U18FTj Slavia Hradec Kralove
257
GALAKTIONOV ArtemRUS2006U18F
258
FMBARRISH DanielRSA1986U18F
259
HOERR ChristianGER1941F