XVI Open Internacional Escacs Torredembarra B

Darrera actualització13.07.2014 18:56:06, Creador/Darrera càrrega: josep m. camell jane

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

 

Rànquing inicial

Núm.NomFEDEloTipusGrClub/Ciutat
1Terreu Serra FrancescCAT2085S60Valls
2Blasco Cusido FrancescCAT2083Valls
3Villar Ariño VictorCAT2059Reus Deportiu
4Vizcaino Pero DavidCAT2047Cambrils
5Aubanell Ber SergiCAT2039Peo Vuit
6Salvat Duch Carles EnricCAT2015Escacs Reus
7Barberans Sola SebastiaCAT1977Torredembarra
8Girona Masdeu JoanCAT1973La Selva
9Carrete Recasens JordiCAT1951La Selva
10Aldeguer Latorre JosepCAT1946DCastelldefels
11Terrones Hernandez JonathanCAT1943DFranqueses
12Caballero Gomez-Casero EmilioCAT1937DTorredembarra
13Girona Masdeu JordiCAT1936DLa Selva
14Masalias Mira MarcCAT1925U16DVila-Rodona
15Pino Muñoz FranciscaCAT1925DReus Ploms
16Valle Romeu MarcCAT1914U14DVilafranca
17Carabaño Crivelle Joan RamonCAT1912DValls
18Comes Nolla GrabrielCAT1912S60DTorredembarra
19Caba Torra JoanCAT1899DCambrils
20Schweitzer PaulGER1896S60DTorredembarra
21Cucurull Deu SalvadorCAT1894S60DTarragona
22Torrents Busquet MartíCAT1876U14DVilafranca
23Castillo Dalmau ArnauCAT1866U14DVila Olimpica
24Fabregat Planella JoaquimCAT1852DSitges
25Marce Miracle JoanCAT1846S60DPrat
26Girona Rovira AlbertCAT1841U14DLa Selva
27Morales Mendizabal PereCAT1839S60DTorrenegra
28Llacuna Roca JosepCAT1831S60DTorredembarra
29Marti Olivella GerardCAT1830U14DVilafranca
30Segura Riba Jose MªCAT1815S60DCambrils
31Burniol Coch AngelCAT1811DCatalonia
32Llop Llop JosepCAT1807DCapablanca
33Estruch Andreu LlucCAT1805U14DPonts
34Burniol Clotet SergiCAT1803DCatalonia
35Estruch Andreu GuimCAT1797U14EPonts
36Rovira Chacon Mª MerceCAT1791ELa Selva
37Brusco Paris JudithCAT1779EValls
38Pons Huguet SergiCAT1758U14ETorredembarra
39Ramos Rodriguez Luis MiguelCAT1751ETarragona
40Raventos Jane AgustiCAT1749U14EVilafranca
41Cartanya Caro PauCAT1747U14EValls
42Castro Cruz JesusCAT1720ETarragona
43Fernandez Alvarez XavierCAT1700EOnce Reus
44Furriol Gavaldá EmiliCAT1700EGava
45Hernandez-Villaescusa Hirsch HenrikCAT1700EEscola Salou
46Hernandez-Villaescusa Saurí PauCAT1700U14EEscola Salou
47Llorach Gracia TomasCAT1700EReus Ploms
48Zumel Zea JavierESP1569EPueblo Nuevo MADRID