XVI Open Internacional Escacs Torredembarra A

Darrera actualització13.07.2014 18:56:21, Creador/Darrera càrrega: josep m. camell jane

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

 

Classificació després de la 3 ronda

OrdreNúm. Ini.NomGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
13IMGonzalez Rodriguez Jorge A.COL23852381Figueres3,02,05,50,0
22GMPerez Mitjans OrelvisESP24142428Sant Josep Badalona3,02,04,50,0
31IMBurg TwanNED25082472Sant Josep Badalona3,01,54,50,0
46FMFarran Martos Francesc X.ESP23142303Tarragona3,01,54,50,0
54IMAlarcon Casellas RolandoCUB23782441Montcada2,51,02,50,0
67cmMonell Camarasa DavidAND22542243Vallfogona2,02,06,50,0
79WIMUmudova NargizAZE221002,02,05,50,0
819Vinas Racionero JosepBESP20102049Vilafranca2,02,05,50,0
913Juberias Segura SantiagoBESP20502058Casablanca Zaragoza-ARA2,01,55,50,0
1030Elizondo Marguet Juan MarcosCESP18371836EUSKADI2,01,54,50,0
1112Ruiz Font ElisabetBESP20632066Vilafranca2,01,04,50,0
1216Sanchez Bernardino Miguel ABESP20432054Tarragona2,01,04,50,0
138FMLasinskas PovilasLTU221202,01,04,00,0
1418Galimany Rovira XavierBESP20172030Torredembarra2,01,03,00,0
1514Benet Morant DamiaBESP20482048Reus Deportiu1,52,05,50,0
1617Mila Tejera JordiBESP20412064Gran Penya de Vilanova1,51,56,00,0
1710Midonet MatthieuFRA216101,51,55,50,5
1822Salvador Duch Josep MariaCESP19772120Escola Salou1,51,55,50,5
1926Salvado Obrero IvanCESP19501956Peo Vuit1,51,53,50,0
2036Castillo Dalmau AlbertCESP16951672Vila Olimpica1,51,03,00,0
2115Guix Torres DavidBESP20452047Franqueses1,51,02,50,0
2220Guasch Murtra Josep MariaCESP19912002L'Espluga1,02,06,50,0
2323Lluverol Torrents SalvadorCESP19691985Vilafranca1,02,05,50,0
245GMPogorelov RuslanUKR23502350ARAGON1,02,05,50,0
2511cmNavarro Perez ManuelBESP20962106Sant Boi1,02,05,00,0
2624Sarto Ramos AngelCESP19631992ARAGON1,02,04,50,0
2727Santolaria Pena MCESP19021916Peon Doblado1,02,04,50,0
2825Margalef Guell JordiCESP19551981Reus Deportiu1,01,55,50,0
2934Nieves Alarcon Josep AntoniCESP17861826Torredembarra1,01,54,00,0
3029Amigo Cervello JuanCESP18591883L'espluga1,01,54,00,0
3132Cao CarloCITA181201,01,03,00,0
3238Esteban Fernandez Josep MCESP16261619Capablanca1,01,03,00,0
3321Aranzana Areste AlbertoCESP19901985Lleida0,51,55,00,0
3431Valarezzo Ricard PedroCESP18321845Castelldefels0,51,54,50,0
3528Torres Royo PedroCESP18931907Tortosa0,51,54,00,0
3635Bernad Suarez AntonioCESP17131754ARAGON0,51,54,00,0
3733Bernad Bellon Jose MariaCESP18071808ARAGON0,01,54,50,0
3837Solsona Manonelles JosepCESP16711699Capablanca0,01,54,50,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)