Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Klatov - Unileasing OPEN Turnaj B - Betonové stavby OPEN

Poslední aktualizace06.07.2014 14:12:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Matějka RadekCZE1993ŠACHklub Písek
2Zedník ZdeněkCZE1960TJ Sokol Postřekov
3Hlavsa FilipCZE1952ŠACHklub Písek
4Jecha PetrCZE19292222 ŠK Polabiny
5Macek KamilCZE1927DDM Sokol Nymburk
6Hrdlica PavelCZE1907ŠK Sokol Klatovy
7Jirásek JiříCZE1905TJ Slovan Jirkov
8Kastner JanCZE1896ŠK JOLY Lysá nad Labem
9Hájek JiříCZE1889Šachový klub Praha 4
10Váchal JosefCZE1884TJ Sokol Postřekov
11Folta JaroslavCZE1870ŠK Global Sokolov
12Čížek OndřejCZE1859Šachový klub Viktoria Žižkov
13Mejzr JanCZE1847Šachklub města Dobrovice
14Kasík MiroslavCZE1844TJ Košutka Plzeň o.s.
15Šimáček VáclavCZE1839ŠK Sokol Klatovy
16Eret MatoušCZE1826ŠK Sokol Klatovy
17Peřík AloisCZE1824TJ Mariánské Hory
18Slavík PetrCZE1823TJ Praga Praha
19Čipera JosefCZE1822TJ ČZ Strakonice
20Vavřínek TomášCZE1816ŠK TJ MSA Dolní Benešov
21Cyroň KarelCZE1788OS Rychvald
22Berka LubošCZE1780SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany
23Blažek VladimírCZE1780ŠK Přeštice
24Kovář VáclavCZE1768TJ Slavoj Dvorec
25Strašlipka JiříCZE1759ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
26Kocandová MartinaCZE1754ŠK Sokol Klatovy
27Chmelík LadislavCZE1750Šachklub města Dobrovice
28Švec LuděkCZE1737TJ Desko Liberec
29Fekete FrantišekCZE1732ŠK Sokol Klatovy
30Toncar JanCZE1732TJ Baník Sokolov ŠO
31Žbánek JanCZE1732SK Pyrit Příbram
32Vavroušek PetrCZE1730TJ Spartak Choceň
33Sochor TomášCZE1721Sokol Praha-Kobylisy
34Rodig ClausD1717SchachfreundeBraunfels
35Skalný PetrCZE1716Šachklub města Dobrovice
36Sova ZdeněkCZE1714ŠK Sokol Klatovy
37Köchert BedřichCZE1710ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
38Stinka JakubCZE1691ŠACHklub Písek
39Lešetický VladimírCZE1685ŠK Přeštice
40Malý JiříCZE1685ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
41Kotál VáclavCZE1681Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
42Rychtecký PavelCZE1676ŠK Teplárna Praha-Malešice
43Navrátilová AlenaCZE1671TJ ŠK DUE POP Uničov
44Steinbauer FilipCZE1671Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
45Nový JanCZE1665ŠK Přeštice
46Voršilka JiříCZE1661SK OAZA Praha
47Zimovčák ZdeněkCZE1659TJ Praha-Pankrác
48Dolanský LukášCZE1653ŠACHklub Tábor
49Kubelová SoňaCZE1649Lokomotiva Krnov
50Fürbacher MilanCZE1636ŠK Sokol Klatovy
51Novotný DavidCZE1636Sokol Praha-Kobylisy
52Lipták ZdeněkCZE1621ŠK Spartak Chodov
53Kostelecký DanielCZE1612Sokol Praha-Kobylisy
54Slovák KiliánCZE1612Sokol Praha-Kobylisy
55Rybín JanCZE1609ŠACHklub Tábor
56Vavřínková JitkaCZE1608ŠK TJ MSA Dolní Benešov
57Krobot JanCZE1601TJ Bohemians Praha
58Stuška JanCZE1589ŠK Spartak Chodov
59Palla IvanCZE1577ŠO Stavby mostů Praha
60Hložek DavidCZE1574ŠK 64 Plzeň
61Doležalová LadaCZE1567ŠACHklub Tábor
62Kubát ZbyněkCZE1566TJ Sokol Červené Poříčí
63Ostrý MichalCZE1566Sokol Praha-Kobylisy
64Vaško PavelCZE1565TJ Bohemians Praha
65Zoufalý JiříCZE1552Šachklub města Dobrovice
66Špička JanCZE1551ŠK Karlovy Vary
67Sedláček PavelCZE1532SK Pyrit Příbram
68Koucha Maryam AminaCZE1517ŠK Sokol Klatovy
69Štross FrantišekCZE1514DDM Praha 6
70Kubát MartinCZE1495Sokol Praha-Kobylisy
71Hosnedl AdamCZE1479ŠK Sokol Klatovy
72Mykiska VojtěchCZE1479ŠK Sokol Vyšehrad
73Randák RichardCZE1478ŠK Spartak Chodov
74Macner JanCZE1465ŠK Sokol Klatovy
75Tůmová AnnaCZE1462ŠACHklub Tábor
76Severin LubošCZE1456ŠACHklub Písek
77Sokolovská JitkaCZE1441TJ Spartak Pelhřimov
78Nechutný MichalCZE1431Sokol Domažlice
79Kašpar LukášCZE1425TJ Slavoj Dvorec
80Sedlák JakubCZE1424TJ Slavoj Dvorec
81Flajšman ZdeněkCZE1420TJ Slavoj Dvorec
82Kadlec RudolfCZE1415Šachový klub Bohnice
83Jedlička PavelCZE1376Neregistrován
84Strnad JiříCZE1359TJ Slavoj Dvorec
85Flajšman PavelCZE1334TJ Slavoj Dvorec
86Mykiska MojmírCZE1328ŠK Sokol Vyšehrad
87Macner DavidCZE1308ŠK Sokol Klatovy
88Šindelář JanCZE1305ŠK Přeštice
89Schwarzová NatálieCZE1261ŠK Sokol Klatovy
90Severin AloisCZE1250ŠACH Klub Písek
91Flajšman PetrCZE1243TJ Slavoj Dvorec
92Schmidt MaximCZE1230ŠK Sokol Klatovy
93Kubát LadislavCZE1222TJ Sokol Červené Poříčí
94Stinková AnetaCZE1222ŠACHklub Písek
95Kotsyba OlexandraCZE1125ŠACHklub Tábor
96Zimmermann LadislavCZE1115Šachklub města Dobrovice
97Steiningerová JanaCZE1100ŠK Sokol Klatovy
98Palla MarekCZE1086SK OAZA Praha
99Kotál VítCZE1084Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
100Fiala JonášCZE1000neregistrovaný
101Kotál PetrCZE1000Neregistrovaný
102Macner MilošCZE1000Neregistrovaný
103Matějka JaromírCZE1000Neregistrovaný
104Sitař RobinCZE1000Neregistrován
105Sitařová MartinaCZE1000Neregistrovaná
106Tureček JosefCZE1000
Advertisement