Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Chlpek Daniel 12256 ½ - ½ Kozak Maros 12711
23Barnas Michal 12235 1 - 0 Crkon Lucas 10009
34Skrinar Marek 12164 0 - 14 Zetocha Adrian 100025
411Hanzel Artom 10004 1 - 0 Hanuliak Samuel 100010
513Janikovic Alex 1000 ½ - ½ Takacs Filip 100021
65Forro Jakub 10893 0 - 1 Nagy Martin 120126
722Terkovic Jakub 10003 0 - 13 Horvath Jan 100012
817Petrek David 10003 1 - 03 Molnarova Michaela 100016
98Blaho Jakub 1000 1 - 0 Roziak Filip 100019
107Barnasova Simona 10002 1 - 02 Varga Lucas 100024
1120Skottke Daniel 10002 1 - 02 Ravinger Andrej 100018
1215Mato Sebastian 10002 1 - 01 Barnas Norbert 10006
1314Janikovicova Nina 10000 0 - 11 Trencan Tomas 100023

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
19Crkon Lucas 1000 0 - 15 Chlpek Daniel 12252
23Barnas Michal 12234 1 - 04 Zetocha Adrian 100025
312Horvath Jan 10003 0 - 1 Kozak Maros 12711
421Takacs Filip 1000 0 - 13 Skrinar Marek 12164
55Forro Jakub 10893 0 - 13 Hanzel Artom 100011
616Molnarova Michaela 10003 0 - 1 Janikovic Alex 100013
719Roziak Filip 1000 0 - 1 Nagy Martin 120126
810Hanuliak Samuel 1000 1 - 02 Barnasova Simona 10007
924Varga Lucas 10002 0 - 12 Petrek David 100017
1018Ravinger Andrej 10002 0 - 12 Terkovic Jakub 100022
1123Trencan Tomas 10001 0 - 1 Blaho Jakub 10008
1220Skottke Daniel 10001 1 - 01 Barnas Norbert 10006
1314Janikovicova Nina 10000 0 - 11 Mato Sebastian 100015

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Chlpek Daniel 12254 1 - 0 Takacs Filip 100021
211Hanzel Artom 10003 0 - 13 Barnas Michal 12233
325Zetocha Adrian 10003 1 - 03 Forro Jakub 10895
41Kozak Maros 1271 1 - 0 Roziak Filip 100019
526Nagy Martin 1201 0 - 1 Crkon Lucas 10009
64Skrinar Marek 12162 1 - 02 Petrek David 100017
77Barnasova Simona 10002 0 - 12 Horvath Jan 100012
816Molnarova Michaela 10002 1 - 02 Ravinger Andrej 100018
98Blaho Jakub 1000 0 - 1 Hanuliak Samuel 100010
1013Janikovic Alex 1000 1 - 01 Skottke Daniel 100020
1115Mato Sebastian 10001 0 - 11 Varga Lucas 100024
1222Terkovic Jakub 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100023
136Barnas Norbert 10000 1 - 00 Janikovicova Nina 100014

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Barnas Michal 12233 0 - 13 Chlpek Daniel 12252
221Takacs Filip 1000 1 - 0 Kozak Maros 12711
311Hanzel Artom 10002 1 - 02 Skrinar Marek 12164
45Forro Jakub 10892 1 - 02 Molnarova Michaela 100016
525Zetocha Adrian 10002 1 - 02 Barnasova Simona 10007
69Crkon Lucas 1000 1 - 0 Janikovic Alex 100013
726Nagy Martin 1201 1 - 0 Hanuliak Samuel 100010
819Roziak Filip 1000 1 - 01 Mato Sebastian 100015
912Horvath Jan 10001 1 - 01 Skottke Daniel 100020
1017Petrek David 10001 1 - 01 Terkovic Jakub 100022
1118Ravinger Andrej 10001 1 - 01 Varga Lucas 100024
1214Janikovicova Nina 10000 0 - 1½ Blaho Jakub 10008
1323Trencan Tomas 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10006

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Chlpek Daniel 12252 1 - 02 Zetocha Adrian 100025
24Skrinar Marek 12162 0 - 12 Barnas Michal 12233
31Kozak Maros 1271 1 - 02 Forro Jakub 10895
49Crkon Lucas 1000 0 - 1 Takacs Filip 100021
57Barnasova Simona 10001 1 - 01 Petrek David 100017
610Hanuliak Samuel 10001 ½ - ½1 Roziak Filip 100019
720Skottke Daniel 10001 0 - 11 Hanzel Artom 100011
813Janikovic Alex 10001 ½ - ½1 Nagy Martin 120126
922Terkovic Jakub 10001 0 - 11 Molnarova Michaela 100016
108Blaho Jakub 1000½ 0 - 10 Horvath Jan 100012
116Barnas Norbert 10000 0 - 10 Ravinger Andrej 100018
1224Varga Lucas 10000 1 - 00 Janikovicova Nina 100014
1315Mato Sebastian 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100023

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kozak Maros 12711 ½ - ½1 Crkon Lucas 10009
211Hanzel Artom 10001 0 - 11 Chlpek Daniel 12252
33Barnas Michal 12231 1 - 01 Hanuliak Samuel 100010
419Roziak Filip 10001 0 - 11 Skrinar Marek 12164
55Forro Jakub 10891 1 - 01 Skottke Daniel 100020
625Zetocha Adrian 10001 1 - 0½ Blaho Jakub 10008
721Takacs Filip 1000½ 1 - 00 Barnas Norbert 10006
87Barnasova Simona 10000 1 - 00 Ravinger Andrej 100018
917Petrek David 10000 1 - 00 Horvath Jan 100012
1023Trencan Tomas 10000 0 - 10 Janikovic Alex 100013
1114Janikovicova Nina 10000 0 - 10 Terkovic Jakub 100022
1226Nagy Martin 12010 1 - 00 Mato Sebastian 100015
1316Molnarova Michaela 10000 1 - 00 Varga Lucas 100024

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
113Janikovic Alex 10000 0 - 10 Kozak Maros 12711
22Chlpek Daniel 12250 1 - 00 Janikovicova Nina 100014
315Mato Sebastian 10000 0 - 10 Barnas Michal 12233
44Skrinar Marek 12160 1 - 00 Molnarova Michaela 100016
518Ravinger Andrej 10000 0 - 10 Forro Jakub 10895
66Barnas Norbert 10000 0 - 10 Roziak Filip 100019
720Skottke Daniel 10000 1 - 00 Barnasova Simona 10007
88Blaho Jakub 10000 ½ - ½0 Takacs Filip 100021
922Terkovic Jakub 10000 0 - 10 Crkon Lucas 10009
1010Hanuliak Samuel 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100023
1124Varga Lucas 10000 0 - 10 Hanzel Artom 100011
1212Horvath Jan 10000 0 - 10 Zetocha Adrian 100025
1317Petrek David 10000 0 nežrebovaný
1426Nagy Martin 12010 0 nežrebovaný