Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

DSF U15 tournament Liptov 2014

Poslední aktualizace22.06.2014 17:43:29, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
Jakab BelaSVK18060Komarnansky Sc Komarno
2
Scherbak YaroslavUKR17700
3
Szczurek KrzysztofPOL17290KKSz Krakow
4
Golda SebastianPOL17070KKSz Krakow
5
Liscinska LuciaSVK16110Slavia Pu Presov
6
Gresova ZuzanaCZE15851641Beskydska Sachova Skola O.S.
7
Tomcikova DominikaSVK15810Sk Rajec
8
Sepesi TeodorSVK15620Tj Slavia Kosice
9
Tomcikova ZuzanaSVK15460Sk Rajec
10
Brnusak AndrejSVK15420Liptovska Sachova Skola
11
Nadzamova RebekaSVK15400Tj Slavia Kosice
12
Taragelova MartinaSVK15260Liptovska Sachova Skola
13
Panko EduardSVK15210Sk Stropkov+svidnik
14
Vantuch LucianCZE15101510Beskydska Sachova Skola O.S.
15
Urbanski WojciechPOL15090TS Wisla Krakow
16
Cibikova Sofia AnnaSVK14820Sk Garde Cvc Detva
17
Bango DominikSVK14430Sk Komplet Modranka
18
Wilk RadoslawPOL14150TS Wisla Krakow
19
Sobek MichalSVK14030Sk Lab
20
Haska FilipCZE13761412Beskydska Sachova Skola O.S.
21
Seleng SimonSVK13490Sk Doprastav Bratislava
22
Flach RajmundPOL13401800KKSz Krakow
23
Bobrova KatarinaSVK12480Sk Garde Cvc Detva
24
Kiszka ArkadiuszPOL10520KSz Gambit Premorsk
25
Brnusak TomasSVK01665Liptovska Sachova Skola
26
Kralik ErikSVK01522Sk Povazske Podhradie
27
Zavadil FilipCZE01496Sokol Postoupky
28
Janosik JurajSVK01474Tsc Luna Martin
29
Hrebicik DavidSVK01396Sk Povazske Podhradie
30
Valigursky MichalSVK01389Sk Lab
31
Bielik JakubSVK01387Sk Povazske Podhradie
32
Taragel MarianSVK01358Liptovska Sachova Skola
33
Vozarova AdrianaSVK01349Sk Lab
34
Pogadl JakubSVK01314Liptovska Sachova Skola
35
Kudelasek DaliborCZE01295Beskydska Sachova Skola O.S.
36
Ciglian MichalSVK01288Liptovska Sachova Skola
37
Pogadl MartinSVK01230Liptovska Sachova Skola
38
Bochnicka VladimirSVK01214Ksn Bratislava
39
Hrdlicka MartinSVK01198Sk Osuske
40
Sevcikova LuciaSVK01193Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
41
Zilkay DominikSVK01168Sk Levice
42
Sobekova AdelaSVK01098Interchess Cvc Malacky
43
Reznicek IvoCZE01090Sokol Postoupky
44
Burda AdamCZE01000Slezan Opava
45
Palyza LukasCZE01000Slezan Opava
46
Reznar RadekCZE01000So U Lipy Male Hostice