Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Chess cup 2014

Poslední aktualizace20.08.2014 17:29:34, Creator/Last Upload: vladimir talla - international arbiter

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1Sieber MartinCZE20752093Sk Slavia Orlova
2CMNovak JiriCZE20002008Sk Slavia Orlova
3Valencik JozefCZE19842013Tj Slovan Havirov
4Cervenka RomanCZE18381841Tj Slovan Havirov
5Lojek MarekCZE17921808Sk Slavia Orlova
6Repak JanCZE171517164Tj Ostrava
7Chwistek KarelCZE17081765Slezan Opava
8Macek OldrichCZE16801730T.J. Sokol Sumperk
9Sikora MatousCZE16541762Os Rychvald
10Havelka OndrejCZE164918034MSS Interchess
11Kopcova LudmilaCZE162316744Tj Ostrava
12Sebesta PetrCZE161416574Sk Slavia Orlova
13Odstrcil LukasCZE159615854Beskydska Sachova Skola O.S.
14Stalmach RichardCZE158615384Beskydska Sachova Skola O.S.
15Gnojek PetrCZE156415344Beskydska Sachova Skola O.S.
16Horvath TomasCZE15501728Sk Slavia Orlova
17Demko RobertCZE153914814MSS Interchess
18Linha JakubCZE14901432MSS Interchess
19Fridrisek TomasCZE14811614Tj Ostrava
20Markova KristynaCZE14801456MSS Interchess
21Ocko DominikCZE14711566MSS Interchess
22Slivka DavidSVK147104Tj Slavia Caissa Cadca
23Vantuch LucianCZE146915104Beskydska Sachova Skola O.S.
24Neumann FilipCZE14361453Sk Slavia Orlova
25Mica MarekCZE142215184Beskydska Sachova Skola O.S.
26Sebesta JanCZE138813204Sk Slavia Orlova
27Kopec LadislavCZE138514134Tj Ostrava
28Pekarek AlesCZE13621396Sk Slavia Orlova
29Szotkowski DavidCZE134214184Mezinarodni Sachova Skola Inte
30Novak JanCZE13061277Sk Slavia Orlova
31Mikesch DaliborCZE129813504MSS Interchess
32Nezval JiriCZE12501289Tj Slovan Havirov
33Sventek AntonSVK01522Tj Slavia Caissa Cadca
34Adamcik JurajSVK014244Tj Slavia Caissa Cadca
35Korbel RichardCZE01420Tj Slovan Havirov
36Soukup OndrejCZE013104MSS Interchess
37Oravec MatejSVK01274Tj Slavia Caissa Cadca
38Hlavacek OndrejCZE01265Sk Kdjs Sedlcany
39Gerekova EliskaCZE012554Mezinarodni Sachova Skola Inte
40Fura DominikCZE01250Sk Slavia Orlova
41Ivanov MikhailCZE012224Sk Duras Bvk
42Szuscikova NatalieCZE011614Beskydska Sachova Skola O.S.
43Fizerova LucieCZE011524Beskydska Sachova Skola O.S.
44Nedela AdamCZE01145Tj Slovan Havirov
45Nezval FilipCZE01136Tj Slovan Havirov
46Fizer MarekCZE011004Beskydska Sachova Skola O.S.
47Vasinek MartinCZE010844Beskydska Sachova Skola O.S.
48Kijonka OndrejCZE01038Sk Slavia Orlova
49Havlicek JiriCZE01000Tj Slovan Havirov
50Ivanov AlexandrCZE010004Sk Duras Bvk
51Nezval PetrCZE01000Tj Slovan Havirov
Advertisement