Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

XVI Obert Internacional Foment Martinenc - Memorial Josep Paredes- Grup C

Darrera actualització22.06.2014 09:26:10, Creador/Darrera càrrega: rodríguez i font, roger

Rànquing inicial

Núm.NomFEDEloTipusClub/Ciutat
1Sanchez Viana JordiESP1850SenBarcelona UGA
2Ibañez Camara OscarESP1837SenColon
3Poyo Capilla TianESP1831U10La Lira
4Rodriguez Condo RaulESP1831SenSant Joan Despi
5Bonada Navarro AlexandreESP1825U12La Lira
6Archs Garriga IgnasiESP1824SenPeon Doblado
7Rodriguez Batuecas JordiESP1821SenCongres
8Ruiz Talavera AdolfoESP1812SenSant Andreu
9Martinez Torras PolESP1811SenTres Peons
10Shih Gould DannyESP1805U8Peona i Peo
11Cruz Jimenez MiguelESP1796SenTerrassa
12Povill Claros LauraESP1796U12Peona i Peo
13Martinez Lopez RamonESP1794U10Peona i Peo
14N. N.0
15Alvarez Albiol DanielESP1789U10Foment Martinenc
16Martin Palau RogerESP1789SenPeona i Peo
17Climent Vidal PereESP1787SenSant Marti
18Rodriguez Collado AlexESP1785U10Foment Martinenc
19Gonzalez Trigo Jose LuisESP1784SenFoment Martinenc
20Farell Duran JosepESP1777SenPassio
21Villodres Rubio AdrianESP1776U10Cerdanyola
22Malatesta Guerrero EloiESP1775SenHos
23Sarrio Vendrell NereaESP1774U12Edami
24Bernat Pascual MagíESP1772SenCatalunya
25Garcia Extremera ManuelESP1771SenBarbera
26Garcia Ramos AnaisESP1770U12Cerdanyola
27Santacruz Garcia FrancescESP1770SenSant Feliu
28Alonso Pichardo LuisESP1769SenSocietat Coral Colon
29Ramon Herraez AlexESP1769U10Ripollet
30Alcayna Sans EnriqueESP1768SenBadalona
31Guinjoan Fradera JoanESP1768SenDiagonal Mar
32WCMShih Gould AnnieESP1765U10Peona i Peo
33Bada Navarro AriadnaESP1764SenPeona i Peo
34Nuñez Romeo FaustoESP1764SenFoment Martinenc
35Ballve Monte AntoniESP1762SenSant Marti
36Casanova Puig AntoniESP1762SenFoment Martinenc
37De La Fuente Gil RobertoESP1759SenPeon Doblado
38Carre Rodriguez RafaelESP1753SenPineda
39Fernandez Macarron MarianoESP1750SenCongres
40Pascual Duran PauESP1744SenFoment Martinenc
41Vila Pamies LlucESP1742U12CEE
42Moncunill Calvet PolESP1739U12Colon
43Freixa Rofastes ErnestESP1736SenCentre Aragones
44Lopez Galiano SergioESP1736SenBadalona
45Mir Bellmunt JoseESP1736SenFoment Martinenc
46Rodríguez Torres JordiESP1736SenFoment Martinenc
47Del Rio Soler AndreuESP1734SenFoment Martinenc
48De Blois Afanasiyadi NatashaESP1733U12Peona i Peo
49Duran Monfort MartiESP1731U12La Lira
50Medinilla Moya DafneESP1728U12La Lira
51Ylla Soro RafaelESP1727SenCongres
52Martos Amiguet ValentinaESP1726SenEscola d'Escacs de Barcelona
53Padín Jiménez OriolESP1725U8La Lira
54Julian Solera LauraESP1721U12Edami
55Pons Garcia JordiESP1721SenSant Andreu
56Granollers Colom AlbertESP1718SenPeona i Peo
57Pulido Leon OscarESP1718SenLa Colmena
58Martinez Aguero FranciscoESP1716SenCongres
59Sánchez Rodríguez RaúlESP1714U10La Lira
60Bienvenido Kleque JoseESP1712SenSant Adria
61Izquierdo Pujol PolESP1712SenFoment Martinenc
62Llados Masllorens JosepESP1707SenPeona i Peo
63Padin Juy JoséESP1707SenLa Lira
64Bernat Mor JuliESP1705SenCatalunya
65Garcia Castany JoseESP1704SenSanta Eugenia
66Gil Reyes AitorESP1704SenIdeal Clave
67Egea Pascual GuillemESP1703U10Cerdanyola
68Gomez Albamonte SoniaESP1703SenEscola d'Escacs de Barcelona
69Acriz Ibañez SalvadorESP1700SenTres Peons
70Arroyo Buscà CarlosESP1700SenMontcada
71Aunes Cabañero JoseESP1700SenCatalunya
72Avila Lopez JoanESP1700SenColon
73Bassono Ortega JoelESP1700U8Foment Martinenc
74Belmonte Fábrega ManuelESP1700SenCatalunya
75Bes Alvarez AlexESP1700U12Sant Marti
76Castro Casal Francisco JavierESP1700SenFoment Martinenc
77Catala Ulied CarlesESP1700U10Vila Olimpica
78Doménech López LauraESP1700SenSant Marti
79Duran I Casals SalvadorESP1700SenLa Lira
80Egea Pascual MartiESP1700U8Cerdanyola
81Ferrer Ache JesusESP1700SenSant Marti
82Garcia Pitarch RaulESP1700SenMataro
83Gascon Lloret FerranESP1700SenCee
84Gendre Díez VirginiaESP1700SenIgualada
85Genoves Dexeus DavidESP1700SenL'Espiga de les Corts
86Gil Hidalgo AbelESP1700SenIdeal Clave
87Izquierdo Pujol MarESP1700SenFoment Martinenc
88Jimenez Rimblas RaulESP1700U12Cee
89Labad Ameneda RicardESP1700SenFoment Martinenc
90Losada Torroella CarlesESP1700SenDiagonal Mar
91Martimpé Burgués XavierESP1700SenSant Marti
92Martin JamieESP1700SenEscola d'Escacs de Barcelona
93Martí Gòdia EnricESP1700SenFoment Martinenc
94Martí Pujadas OriolESP1700U10Foment Martinenc
95Marzo Ruiz XavierESP1700SenColon
96Orts Gonzalez RafaelESP1700SenSant Marti
97Reverdy Micah FabriceESP1700SenEscola d'Escacs de Barcelona
98Riu Borge AlbertESP1700SenEdami
99Romero Sanchez AntonioESP1700U12Foment Martinenc
100Sadornil Garcés SergioESP1700SenFoment Martinenc
101Saltor Guinjoan JosepESP1700SenPeona i Peo
102Salvador Gomez Jesús FrancicoESP1700SenPeon Doblado
103Sama Rubio SergioESP1700SenLa Lira
104Tordera Jumilla JoaquimESP1700SenSant Marti
105Álvarez Llorente José MaríaESP1700SenFoment Martinenc
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, Impressió