Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:32:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Obert Lleida Hostal Nou 2014
Darrera actualització27.07.2014 08:03:13, Creador/Darrera càrrega: Imma Montoliu Daroca
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
6. Ronda El 2014/05/31 A les 16.30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
6
Cardona Alcaide Robert
2164
4½
0 - 1
4½
FM
Trepat Herranz Joan
2416
2
PGN
2
11
Parramon Guillaumet Jaime
2059
4
0 - 1
4½
FM
Barbero Sendic Alejandro
2416
1
PGN
3
8
Roig Olivart Angel
2080
4
½ - ½
4
Quintas Galeano Lluis
2222
4
PGN
4
30
Font Garcia Xavier
1915
3½
0 - 1
3½
Solani Nuñez Joshua
2199
5
PGN
5
13
Sole Pijuan Ferran
2039
3½
0 - 1
3½
Badia Mas Jordi
2147
7
PGN
6
22
Fabrega Ramon Sergi
1951
3½
0 - 1
3½
Aranzana Areste Alberto
2077
9
PGN
7
15
Fortuny Profitos Jordi
2020
3½
½ - ½
3
Ferrer Font Jordi
2057
12
PGN
8
3
CM
Monell Camarasa David
2332
3
+ - -
3
Subarroca Blanc Francisco
1929
28
9
16
Biosca Lacasa Jordi
2019
3
1 - 0
3
Botigue Moles Gerard
1773
41
10
56
Lopez Luna Oscar
1700
3
0 - 1
3
Solani Nuñez Joel
1944
25
PGN
11
29
Sole Castañe Jaume
1924
3
0 - 1
3
Sole Gonzalez Edgar
1942
26
12
10
Sanuy Moncasi Albert
2076
2½
1 - 0
2½
Sole Monistrol Francisco
1951
23
13
27
Rodon Balcells Jaume
1936
2½
½ - ½
2½
Farre Selma David
2033
14
14
49
Tarrago Pinyol Robert
1720
2½
0 - 1
2½
Badia Torra Jaume
2010
17
15
18
Raga Lleida Roman
1978
2½
½ - ½
2½
Masague Artero Guerau
1807
38
16
35
Vladimirov Savov Tsanko
1854
2½
0 - 1
2½
Bedoya Ribo Jordi
1977
19
17
21
Cosialls Baz Daniel
1951
2
½ - ½
2
Monfa Escola Joel
1772
42
18
24
Nieto Badia Pau
1949
2
1 - 0
2
Coria Gonzalez Joaquim
1752
44
19
31
Cardona Marin Wilson
1914
2
1 - 0
2
Montagut González Joan
1729
47
20
43
Foix Martinez Jaume
1757
2
1 - 0
2
Alferez Valls Ramon
1846
36
21
37
Coria Gonzalez Ii Pedro
1835
2
1 - 0
2
Ripoll Galvez Guerau
1700
60
22
51
Ros Pane Carlos
1707
2
½ - ½
1½
Marti Trilla Aleix
1909
32
23
34
Balasch Peries Eduard
1871
1½
1 - 0
1½
Carnice Gatius Elisa Justa
1700
54
24
50
Borras Burgues Jordi
1713
1
0 - 1
1½
Cots Valls Jorge
1882
33
25
48
Pedra Marquina Alex
1725
1
0 - 1
1
Pedra Marquina Joan
1778
40
26
53
Canales Ros Albert
1700
1
1 - 0
1
Mir Carnice Jordi
1732
46
27
45
Ros Manuel Pau
1740
½
1 - 0
1
Manani Cheibata
1700
57
28
61
Vila Ardiaca Albert
1700
0
1 - 0
0
Berge Sole Jose M.
1700
52
29
20
Vidal Rosell Jose
1960
2½
0
Sense emparellar
30
39
Ghenghiu Alex
1785
2½
0
Sense emparellar
31
55
Llinares Pampols Samuel
1700
1
0
Sense emparellar
32
58
Palau Barrufet Vinyet
1700
1
0
Sense emparellar
33
59
Riart Giribet Aria
1700
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió