Veľkonočný turnaj šachových nádejí 2014 A Turnaj - GPX 2013/14

Posledná aktualizácia 04.05.2014 16:31:10, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaGPX VTSN A, VTSN B
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloGrKlub
1Starovic MartinSVK1742C14Ksn Bratislava
2Gzib DavidSVK1512C11Sk Strelec Devinska Nova Ves
3Rigler CarolineAUT1425D11Schach-Ritter Mattersburg
4Filipek NorbertSVK1417C11Sk Lab
5Sobek MichalSVK1402C11Sk Lab
6Valigursky MichalSVK1389C11Sk Lab
7Vozarova AdrianaSVK1349D11Sk Lab
8Varga AdamSVK1316C14Zsk Vrbove - Sach
9Osadsky JanSVK1306C14Sk Lab
10Kozak MarosSVK1271C14Sk Doprastav Bratislava
11Chlpek DanielSVK1225C11Sk Slovan Bratislava
12Barnas MichalSVK1223C11Sk Slovan Bratislava
13Skrinar MarekSVK1216C11Sk Slovan Bratislava
14Ortner SamuelAUT1190C08Schach-Ritter Mattersburg
15Ganz TomasSVK1147C14Lokomotiva Trnava
16Ganz MarekSVK1125C11Lokomotiva Trnava
17Salgovic SimonSVK1117C08Sachovy Klub Dubravan
18Kramar MatusSVK1101C11Sk Komplet Modranka
19Sobekova AdelaSVK1098D14Interchess Cvc Malacky
20Duricova EmaSVK1082D14Sk Doprastav Bratislava
21Gzib RichardSVK1043C08Sk Strelec Devinska Nova Ves
22Milanollo IsmaelAUT1010C11Schach-Ritter Mattersburg
23Allar PatrikSVK1000C11Bratislava
24Balogh AdamSVK1000C11ZS Tajovskeho Senec
25Barnas NorbertSVK1000C08Kruzok Sk Slovan Bratislava
26Barnasova SimonaSVK1000D08Sk Slovan Bratislava
27Blaho JakubSVK1000C11Sk Strelec Devinska Nova Ves
28Branik OliverSVK1000C08Ssszc Trstice
29Branik RebekaSVK1000D11Ssszc Trstice
30Branik ReginaSVK1000D08Ssszc Trstice
31Burak AlexSVK1000C08Zs Sv. Frantiska Bratislava
32Burak ErikSVK1000C11Zs Sv. Frantiska Bratislava
33Crkon LucasSVK1000C11Sk Slovan Bratislava
34Csehi PhilipHUN1000C08Szimultan Sakkegyesület Győrujfalu
35Doci StefanSVK1000C11ZS Tajovskeho Senec
36Drahos SamuelSVK1000C08Lokomotiva Trnava
37Galla RichardSVK1000C08Sk Dvory Nad Zitavou
38Ganobcik MiroslavSVK1000C11Zsk Vrbove - Sach
39Halamka PatrikSVK1000C11SZŠ Cenada
40Hanuliak SamuelSVK1000C11Sk Slovan Bratislava
41Janikovic Alex ZoltanSVK1000C11Sk Doprastav Bratislava
42Jezova HankaSVK1000D11Sk Komplet Modranka
43Jezova MarcelaSVK1000D11Sk Komplet Modranka
44Kelaptrishvili EleneAUT1000D08Schach-Ritter Mattersburg
45Kerek KristianSVK1000C11ZS Tajovského Senec
46Lakatos ZlatkoSVK1000C11Sk Dvory Nad Zitavou
47Musaev Matej ElbekSVK1000C08Sk Doprastav Bratislava
48Nagy ErikSVK1000C11Sk Slovan Bratislava
49Nater NikolasSVK1000C14Sk Osuske
50Oslej MarekSVK1000C08CVC Senica
51Petrek DavidSVK1000C11Sk Slovan Bratislava
52Siagi JakubSVK1000C08ZS Cenada Bratislava
53Sulik Hugo ViktorSVK1000C08Bratislava
54Surovy TobiasSVK1000C08Sk Strelec Devinska Nova Ves
55Sykora FedorSVK1000C11SK Doprastav Bratislava
56Terkovic JakubSVK1000C11SK Doprastav Bratislava
57Tichy GregorSVK1000C08SZS Cenada Bratislava
58Veres SimonSVK1000C11Nitriansky Sachovy Klub Nitra
59Voros BenceSVK1000C08Chesskom Komarno
60Vozar AdamSVK1000C08Cvc Malacky
61Zetocha AdrianSVK1000C11Sk Slovan Bratislava
62Zverka Peter SamuelSVK1000C08Sk Doprastav Bratislava
63Rigler ManuelAUT945C08Schach-Ritter Mattersburg
64Milanollo MoanaAUT863D08Schach-Ritter Mattersburg