Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP Zlínského kraje H12 Malenovice

Poslední aktualizace12.04.2014 17:33:25, Creator: czech republic licence 9,Last Upload: czech republic licence 4

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Vraj OndřejCZE1812Sokol Hošťálková6,521,529,527,50
27Macháček LukášCZE1298ŠK Staré Město5,522,031,022,00
32Skalský AlexandrCZE1804ŠK Staré Město5,023,533,021,25
43Vašek OndřejCZE1420KK-ŠK Osvětimany5,023,033,022,25
54Richvalský PatrikCZE1377ŠK Zlínterm5,019,027,517,00
612Dvořák MartinCZE1172Zbrojovka Vsetín5,018,525,516,00
728Machala MichalCZE1000DDM Bojkovice4,521,530,017,50
86Suchánek HanušCZE1336ŠK Zlín4,521,028,516,50
913Machala DanielCZE1155ŠK Zlínterm4,020,528,013,50
109Fekar TheoCZE1249Sokol Postoupky4,019,527,014,00
1111Lapčík RomanCZE1174ŠK Staré Město4,019,027,014,50
125Kříž JanCZE1345ŠK Zlínterm4,019,027,014,00
1323Jordová ZdeňkaCZE1053Sokol Postoupky4,017,525,011,50
1410Karlík JáchymCZE1240Sokol Hošťálková4,016,024,513,25
1518Čapek RobinCZE1100ŠK Staré Město4,015,524,09,50
1616Chybík JakubCZE1100ŠK Staré Město4,015,020,58,00
178Drápala TobiášCZE1265ŠK DDM Slavičín3,519,027,510,00
1815Řezníček IvoCZE1121Sokol Postoupky3,517,525,010,50
1920Vaňharová LucieCZE1091Sokol Postoupky3,515,022,07,75
2021Ondroušek MichalCZE1089Bystřice p/H3,019,527,010,50
2122Miklendová ErikaCZE1057SK EMKaD Holešov3,017,524,08,00
2217Konečný MartinCZE1100ŠK Zlínterm3,017,023,06,00
2319Pavlínek MichalCZE1094SK Boršice3,015,022,07,00
2431Růžičková PatricieCZE1000SK EMKaD Holešov3,014,019,06,50
2514Trávníček Kryštof MikulášCZE1146ŠO Kunovice2,519,028,08,25
2626Conev OskarCZE1000SK EMKaD Holešov2,515,020,05,25
2727Hubík VladimírCZE1000ŠK DDM Slavičín2,514,519,55,00
2830Pospíšil JeronýmCZE1000Bystřice p/H2,514,019,03,25
2924Bída PatrikCZE1037ŠO Kunovice2,511,518,03,50
3032Suchánek MartinCZE1000DDM Bojkovice2,018,526,06,75
3125Blažek AntonínCZE1000Sokol Hošťálková2,015,020,03,00
3229Miklendová JanaCZE1000SK EMKaD Holešov2,013,019,02,00
3333Škrabal VladimírCZE1000ŠK Osvětimany1,012,517,51,75
3434Štoll AlbertCZE1000Bystřice p/H1,011,515,51,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž