Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jana Krejčího C (mladší) Rajhrad 2014

Poslední aktualizace05.04.2014 17:19:48, Creator: czech republic licence 63,Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Hvozdovič JanCZE1514ŠK Svornost Rousínovec7,032,522,532,5
22Kureš MichaelCZE1349Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,032,022,025,0
34Faja VilémCZE1293Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,030,021,018,5
45Vavřínková AnnaCZE1272Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,027,021,019,0
57Dvořáková OlgaCZE1223Spartak Adamov5,027,018,516,5
66Volák ŠimonCZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,026,519,017,8
717Richter RudolfCZE1077Šachy Zastávka4,534,024,018,5
83Barák DavidCZE1310ŠK Duras BVK4,533,023,017,8
910Chromý Ondřej JakubCZE1126ŠK Svornost Rousínovec4,531,021,516,8
1018Nezval FilipCZE1074Spartak Adamov4,527,020,516,0
1114Žaža MartinCZE1100Šachy Zastávka4,031,021,514,5
1216Hloušek MartinCZE1083Spartak Adamov4,030,022,015,8
1311Londin Lukáš VojtěchCZE1116KVASACO Vacenovice4,026,519,012,0
1419Habinová AliceCZE1063ŠK Kuřim4,026,017,511,0
158Keprt TomášCZE1186ŠK Kuřim4,025,018,512,0
1632Petrek DavidSVK1000ZŠ Bratislava4,024,018,011,5
179Rožnovják VojtěchCZE1153Tatran Poštorná4,024,015,511,5
1813Šišma MarekCZE1103Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,023,517,010,0
1933Sereda VítCZE1000Spartak Adamov4,022,515,510,5
2012Londin Michal KarolCZE1110KVASACO Vacenovice4,021,515,510,0
2121Brož JanCZE1000ŠK Duras BVK3,026,019,59,0
2237Šišma OndřejCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,024,517,55,0
2320Matula JakubCZE1039ŠK Kuřim3,024,517,08,5
2428Konečný VojtěchCZE1000Spartak Adamov3,022,516,57,0
2535Volgemut FilipCZE1000Spartak Adamov3,022,516,56,0
2625Ivanov AlexandrCZE1000ŠK Duras BVK3,020,013,56,5
2734Vavřínková MarieCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,019,514,56,5
2824Hnízdil TomášCZE1000ZŠ Gajdošova Brno2,523,517,05,8
2927Kocman VojtěchCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,523,516,56,3
3031Paulíková KláraCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,516,511,03,0
3136Wolf OndřejCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,020,014,02,0
3222Dvořák MarekCZE1000Spartak Adamov2,020,013,54,5
3329Králík JakubCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,019,514,02,0
3415Bílý RichardCZE1093ŠK Svornost Rousínovec2,018,513,53,5
3526Kalfasová KristýnaCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,017,512,52,0
3630Obdržálková MarieCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,016,011,01,5
3723Gorošák FilipCZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,518,012,01,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž